Jeśli nie ograniczasz się do żadnych opcji kolorystycznych swojego smartfona, Samsung Galaxy Z Flip 4 jest teraz połączony z tym, czego chcesz, ponieważ nowy produkt ujawnił pewne możliwe kolory, a wybór opcji jest duży.

Według Rossa Younga (otwiera się w nowej zakładce), sponsora z dużym doświadczeniem, Samsung Galaxy Z Flip 4 będzie dostępny w kolorze złotym, szarym, jasnoniebieskim lub fioletowym, czyli takim odcieniem, jaki my wybieramy. słyszałem. wcześniej z innego źródła, więc może to być poprawne.

Ale to dopiero początek, ponieważ według Younga, Galaxy Z Flip 4 będzie można otrzymać również w wersjach, które mają różne sekcje w różnych kolorach.

Wczorajsza wiadomość dla moich super obserwujących… pic.twitter.com/wSd59wumB4June 23, 2022

Zobacz więcej

Dostępne są tutaj opcje: jedna z jedną czarną i dwiema zieloną sekcją, jedna ze złotą, żółtą i białą sekcją, jedna z jedną złotą i dwiema żółtymi sekcją, jedna z jedną srebrną i dwiema granatowymi sekcją oraz jedna z jedną srebrną sekcją. i dwie białe sekcje.

A to tylko standardowe opcje detaliczne: Podobnie jak w przypadku Samsunga Galaxy Z Flip 3, powinna istnieć niestandardowa edycja, która pozwala wybrać własne schematy kolorów, a według niedawnego przecieku z SamMobile (otwiera się w nowej karcie) , tam będzie jeszcze więcej opcji w tym roku.

Więc chociaż traktujemy te przecieki z przymrużeniem oka, obecnie wygląda na to, że Samsung Galaxy Z Flip 4 może być o wiele bardziej konfigurowalny niż jakikolwiek inny telefon i ma więcej opcji kolorystycznych, nawet jeśli ogranicza się do standardowych odcieni.

(*4*)Analiza: nuda zawsze wygrywa

Pomimo mnóstwa opcji kolorystycznych, jakie Samsung może zaoferować dla Samsunga Galaxy Z Flip 4, najwyraźniej firma ma nadzieję, że najbardziej popularny będzie odcień szarości.

Tak też twierdzi Young (otwiera się w nowej zakładce), który twierdzi, że produkcja szarości powinna być najwyższa w pierwszych kilku miesiącach, a następnie fioletowa i złota.

Oczekuje się, że opcje wielokolorowe i edycja na zamówienie będą produkowane w znacznie mniejszych ilościach, choć są one najbardziej ekscytujące.

W pewnym sensie ma to sens: tak nudny jak szary jest, raczej nie będzie tak dzielący jak, powiedzmy, fioletowy. Ale to prawdziwy wstyd, ponieważ sugeruje, że możemy nie widzieć wielu topowych smartfonów w tak szerokim wyborze kolorów, jak najwyraźniej oferuje Z Flip 4.

Udostępnij to