(*10*)Niedawno słyszeliśmy plotkę, że Samsung ogłosi swoją kolejną falę urządzeń 10 sierpnia, a teraz wiemy, że pogłoska była słuszna, ponieważ firma właśnie potwierdziła, że ​​odbędzie się kolejna impreza Samsung Unpacked data. chwila.

(*10*)Firma udostępniła zwiastun, który oprócz daty, bardzo wyraźnie pokazuje również telefon z klapką, który wygląda bardzo podobnie do Samsunga Galaxy Z Flip 3, co czyni go prawie na pewno Samsung Galaxy Z Flip 4 .

(*10*) Jakby to nie było wystarczająco jasne, wideo zawiera również tekst „rozwiń swój świat”, podczas gdy w towarzyszącym poście na Twitterze (otwiera się w nowej karcie) Samsung napisał „Obejrzyj coś większego niż „przed wdrożeniem „. Jesteśmy więc prawie pewni, że co najmniej jeden składany egzemplarz wyląduje 10 sierpnia, a Galaxy Z Flip 4 prawie na pewno wyląduje konkretnie.

10 sierpnia 2022 > Obejrzyj dziś coś większego niż przedtem na https://t.co/D6nxwskXj1. #SamsungUnpacked pic.twitter.com/xopUxDhpRZ19 lipca 2022

(* 10 *) Zobacz więcej

(*10*)Ale ten telefon prawdopodobnie nie będzie sam, ponieważ krążą pogłoski, że w tym dniu zobaczymy również Samsung Galaxy Z Fold 4, Samsung Galaxy Watch 5 i Samsung Galaxy Watch 5 Pro.

(*10*)Mówiąc o tym, widzieliśmy również coś, co wydaje się być wyciekiem informacji prasowej Samsunga Galaxy Z Fold 4, udostępnionej przez PriceBaba (otwiera się w nowej karcie). Witryna twierdzi, że uzyskała go ze źródeł branżowych, a telefon na zdjęciu wygląda bardzo podobnie do Samsunga Galaxy Z Fold 3.

(*10*)Zrobilibyśmy to zdjęcie z przymrużeniem oka, zwłaszcza że układ aparatu nie pasuje do poprzedniego obrazu udostępnionego przez MySmartPrice (otwiera się w nowej karcie). Jednak przecieki sugerują, że Galaxy Z Fold 4 będzie wyglądał bardzo podobnie do swojego poprzednika, więc ten render prawdopodobnie nie jest zbyt daleki od celu, nawet jeśli nie jest całkowicie dokładny.

(*10*)Ponieważ telefon został prawie na pewno ujawniony 10 sierpnia, wkrótce powinniśmy poznać prawdę.

(Źródło zdjęcia: PriceBaba)(*4*)Recenzja: Ogłoszenie 10 sierpnia, ale kiedy trafią do sprzedaży?

(*10*)Chociaż Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Z Flip 4, Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro prawdopodobnie zostaną zaprezentowane 10 sierpnia, prawdopodobnie nie zostaną wysłane tego dnia.

(*10*) Nie wiemy na pewno, kiedy zostaną wysłane, ale Jon Prosser, wspierający z mieszanymi, ale godnymi szacunku osiągnięciami, powiedział wcześniej 26 sierpnia, przynajmniej w przypadku telefonów. Jest to szczególnie godne uwagi, ponieważ prawidłowo ujawnili datę ogłoszenia 10 sierpnia, która według nich jest również datą otwarcia zamówień w przedsprzedaży.

(*10*)Nie musisz nawet czekać do tego czasu, aby zarejestrować swoje zainteresowanie, ponieważ trzy tajemnicze urządzenia Galaxy, w tym smartfon, smartwatch i słuchawki, są już dostępne w przedsprzedaży w USA, a jeśli to zrobisz , odblokuj do 200 € kredytu do wykorzystania przy zamówieniu w przedsprzedaży. Możesz więc sprawić, że prawdopodobnie jeden z najlepszych telefonów Samsunga będzie nieco tańszy.

Udostępnij to