Oczekuje się, że Samsung Galaxy Tab S8 Ultra będzie topowym modelem w nadchodzącej linii Samsunga Tab S8 i już wiele z niego wyciekło, ale teraz widzieliśmy również wysokiej jakości oficjalne rendery pokazujące go ze wszystkich stron.

Pochodzą one od Evana Blassa (wspierającego ze świetnymi osiągnięciami), chociaż w chwili pisania tego tekstu nie są widoczne na jego koncie na Twitterze, prawdopodobnie z powodu skargi Samsunga, który również usunął część jego ujawnionych materiałów.

Jednak nadal możesz zobaczyć niektóre obrazy w Phone Arena, gdzie Samsung Galaxy Tab S8 Ultra jest pokazany w szarym odcieniu, z rysikiem S Pen obok.

Naprawdę nie ma tutaj niczego, czego wcześniej nie widzieliśmy, ale te obrazy zawierają dokładne spojrzenie na rzekome wycięcie, z którym Samsung Galaxy Tab S8 Ultra wydaje się być przeznaczony do uruchomienia.

W porównaniu do ogólnego rozmiaru płyty jest dość mała, ale teraz jest to interesujący wybór projektowy, ponieważ świat w dużej mierze przeniósł się do dziurkowania poza Apple.

Mimo to może to być uzasadnione, ponieważ wydaje się, że mieści się w nim podwójne kamery, podobno zawierające główny 8 MP i ultraszeroki 5 MP.

Zdjęcia pokazują również silos na rysik S Pen z tyłu, a także tylną kamerę z dwoma obiektywami. Ramki również wyglądają na bardzo cienkie, co dodatkowo uzasadnia wycięcie.

Jak zwykle podeszlibyśmy do tych zdjęć z przymrużeniem oka, ale pasują do poprzednich przecieków i pochodzą z zaufanego źródła, więc uważamy, że prawdopodobnie są dokładne. Powinniśmy się dowiedzieć wkrótce, ponieważ Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ma wylądować wraz z Tab S8 i Tab S8 Plus 9 lutego.

iPad Pro 12.9 2021

iPad Pro 12.9 (2021) (Źródło zdjęcia: TechRadar)

Analiza: wyprzedzanie Apple

W tym roku mogliśmy zobaczyć kilka iPadów, w tym nowy iPad (2022), iPad Air 5 i iPad Pro (2022) w dwóch rozmiarach, ale żaden z nich nie pojawi się przed linią Samsung Galaxy Tab S8. , więc trio tabletów Samsunga może kusić niektórych kupujących jeszcze przed pojawieniem się na rynku kolejnych tabletów Apple.

Oczywiste jest, że seria Tab S8 jest również pozycjonowana jako alternatywa dla iPada. Bazując na przeciekach i ich poprzednikach, będą to wysokiej klasy tablety z obsługą rysika (podobnie jak tablety Apple w dużej mierze współpracują z Apple Pencil).

W przypadku Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Samsung może nawet przewyższyć linię iPada Pro, ponieważ ta nadchodząca oferta ma mieć jeszcze większy 14,6-calowy ekran.

Udostępnij to