Samsung Galaxy Tab S8 Ultra pokazany ze wszystkich stron na wyciekających obrazach

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra pokazany ze wszystkich stron na wyciekających obrazach

Oczekuje się, że Samsung Galaxy Tab S8 Ultra będzie topowym modelem w nadchodzącej ofercie Samsunga Tab S8 i już wiele wyciekło, ale teraz widzieliśmy również wysokiej jakości oficjalne rendery pokazujące go ze wszystkich stron.

Pochodzą one od Evana Blassa (pomocnika z doskonałymi osiągnięciami), chociaż nie są widoczne na jego koncie na Twitterze w momencie pisania, prawdopodobnie z powodu skargi Samsunga, który również usunął część ujawnionych materiałów.

Nadal możesz jednak obejrzeć niektóre obrazy w Phone Arena, gdzie Samsung Galaxy Tab S8 Ultra jest pokazany w szarym odcieniu, z rysikiem S Pen obok.

Naprawdę nie ma tu nic, czego byśmy wcześniej nie widzieli, ale te obrazy obejmują dokładne przyjrzenie się rzekomemu wycięciu, z którym Samsung Galaxy Tab S8 Ultra wydaje się być przeznaczony do uruchomienia.

W porównaniu z całkowitym rozmiarem łupka jest dość mały, ale jest to interesujący wybór projektowy teraz, gdy świat w dużej mierze przestawił się na dziurkacze, pomijając Apple.

Mimo to może to być uzasadnione, ponieważ wydaje się, że zawiera podwójne aparaty, które podobno zawierają główny 8 MP i ultraszeroki 5 MP.

Obrazy pokazują również silos na rysik S Pen z tyłu wraz z tylnym aparatem z dwoma obiektywami. Ramki również wyglądają na bardzo cienkie, co dodatkowo uzasadnia wycięcie.

Jak zwykle wzięlibyśmy te zdjęcia z przymrużeniem oka, ale pasują do poprzednich przecieków i pochodzą z zaufanego źródła, więc uważamy, że prawdopodobnie są dokładne. Wkrótce powinniśmy się tego dowiedzieć, ponieważ Samsung Galaxy Tab S8 Ultra ma wylądować obok Tab S8 i Tab S8 Plus 9 lutego.

iPad Pro 12.9 2021

iPad Pro 12.9 (2021 r.) (Źródło zdjęcia: TechRadar)

Analiza: wyprzedzanie Apple

W tym roku mogliśmy zobaczyć kilka iPadów, w tym nowego iPada (2022), iPada Air 5 i iPada Pro (2022) w dwóch rozmiarach, ale żaden z nich nie powinien pojawić się przed ofertą Samsung Galaxy Tab S8. , więc trio tabletów Samsunga mogło skusić niektórych kupujących jeszcze zanim kolejne tablety Apple trafią na rynek.

Oczywiste jest, że seria Tab S8 jest również pozycjonowana jako alternatywa dla iPada. Według przecieków i ich poprzedników będą to tablety z wyższej półki, z obsługą rysika (tak jak tablety Apple w dużej mierze współpracują z Apple Pencil).

W przypadku Samsunga Galaxy Tab S8 Ultra Samsung może nawet przewyższyć ofertę iPada Pro, ponieważ mówi się, że ten nadchodzący tablet ma jeszcze większy 14,6-calowy ekran.