Samsung Galaxy Tab A7 Lite to jeden z najlepszych tanich tabletów, jakie możesz kupić, zwłaszcza jeśli szukasz połączenia sieciowego w jednej z krajowych sieci komórkowych. Dzisiaj AT&T wprowadza plan dla dzieci z podłączoną wersją tabletu, w tym wytrzymałą obudową, za około 250 euro, czyli 50 euro premii w stosunku do podstawowego tabletu.

W ramach tej nagrody otrzymasz pudełko, które widzisz tutaj, oraz fabrycznie załadowane oprogramowanie ułatwiające konfigurację Samsung Kids. Samsung Kids to interfejs, który nakłada ścisłe ograniczenia na to, co dzieci mogą robić z tabletem. Jest świetny dla bardzo małych dzieci, ale nastolatki i starsze dzieci uznają to za nieco dziecinne.

W przeciwnym razie nie ma różnicy między Galaxy Tab A7 Lite Kids a zwykłym tabletem. Nawet kolor tabletki jest taki sam pod tą błyszczącą, gumowatą osłoną. To wciąż okazja, ponieważ wytrzymałe pokrowce na tablety dla dzieci mogą kosztować ponad 50 USD lub więcej, więc premia nie jest wygórowana.

Jeśli chcesz obniżyć swoje płatności, AT&T pozwoli kwalifikującym się nabywcom sfinansować tablet z oprocentowaniem 0% przez trzy lata. Za ten tablet możesz płacić do ukończenia przez dwulatka piątego roku życia za 7 euro miesięcznie. Lub możesz go po prostu kupić za 250 € Plan usług AT&T jest dodatkowy.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite Kids Edition z wytrzymałym etui

(Źródło zdjęcia: AT&T)

Samsung Galaxy Tab A7 Lite ma 8,7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1340 x 800 pikseli. Ma gniazdo kart microSD, oprócz 32 GB wbudowanej pamięci. Jest powitalny port słuchawkowy, więc możesz podłączyć tanie słuchawki dla dzieci, jeśli nie chcesz słyszeć całego Toca Boca z tylnego siedzenia.

Nie mieliśmy czasu, aby zrecenzować Galaxy Tab A7 Lite, ale znamy tablety Samsunga bardzo dobrze, a ten jest łatwy do polecenia. Tablety firmy Samsung z systemem Android korzystają z wersji unikalnego interfejsu użytkownika i mogą obsługiwać prawie każdą aplikację na Androida ze sklepu Google Play.

Z drugiej strony tablety Amazon Fire wydają się świetną opcją budżetową, ale są znacznie bardziej ograniczone w oprogramowaniu, które mogą obsługiwać. Tablety Amazon nie mogą uruchamiać żadnych aplikacji Google ani korzystać ze Sklepu Google Play. Nadal masz aplikacje do wszystkich swoich ulubionych usług przesyłania strumieniowego, ale Galaxy Tab A7 Lite będzie miał znacznie większą bibliotekę aplikacji i gier dla Ciebie i Twojego dziecka.

Udostępnij to