Oprócz serii Samsung Galaxy Watch 5, Samsung może również przygotować nowy monitor fitness, ponieważ krążą plotki o Samsung Galaxy Fit 3.

Jak dotąd nie wiemy zbyt wiele o tym urządzeniu do noszenia, ale jako członek linii Fit, z pewnością będzie to niedroga, skoncentrowana na fitness alternatywa dla w pełni funkcjonalnego smartwatcha.

Mamy wyobrażenie, ile może to kosztować i kiedy może zostać wydane, więc znajdziecie to poniżej, a gdy tylko usłyszymy coś nowego, dodamy to do tego artykułu.

Ponadto przygotowaliśmy listę rzeczy, których najbardziej oczekujemy od Samsunga Galaxy Fit 3, aby był jak najlepszy.

ciąć na polowanie

  • Co to jest? Kolejny przystępny cenowo monitor fitness firmy Samsung
  • Kiedy to wyszło? może w tym roku
  • Ile to będzie kosztować? Prawdopodobnie około 59 USD / 39 GBP / 135 USD

Samsung Galaxy Fit 3 data premiery i cena

Post na południowokoreańskiej wersji forów społecznościowych Samsunga sugeruje, że Samsung Galaxy Fit 3 wyląduje w drugiej połowie tego roku lub w pierwszej połowie 2023 roku.

Jest to dość niejasne i i tak przyjęlibyśmy to z przymrużeniem oka, ale z sformułowania (automatycznie przetłumaczonego z koreańskiego) wydaje się, że ten rok jest bardziej prawdopodobny niż następny. Jeśli wyląduje w tym roku, możliwe, że zostanie ogłoszony w tym samym czasie, co Galaxy Watch 5, który powinien wylądować w sierpniu lub w okolicach sierpnia.

Jeśli chodzi o cenę, ten sam plakat twierdził, że będzie sprzedawany za od 49 000 do 50 000 południowokoreańskich wonów, co oznaczałoby, że Samsung utrzyma cenę mniej więcej na tym samym poziomie, co Galaxy Fit 2, urządzenie do noszenia, które zostało wprowadzone na rynek za 59 euro/ 39 EUR / 135 USD.

Oczywiście, nawet jeśli ten przeciek jest dokładny, ceny mogą się różnić w innych regionach, ale sugeruje to, że Galaxy Fit 3 będzie jednak bardzo przystępny cenowo.

Un Samsung Galaxy Fit 2 que muestra el conteo de pasos, usado en la muñeca de alguien

Galaxy Fit 3 może kosztować tyle samo co Fit 2 (Źródło zdjęcia: Michael Sawh)

Wiadomości i przecieki dotyczące Samsung Galaxy Fit 3

Nadal nie wiemy nic o Samsung Galaxy Fit 3 poza możliwym okresem premiery i ceną, szczegółowo opisanym powyżej, ale uzupełnimy tę sekcję, gdy pojawi się więcej przecieków i plotek.

co chcemy zobaczyć

Samsung Galaxy Fit 2 jest przyzwoity do noszenia, zdobywając 3,5 gwiazdki w naszej recenzji, ale oznacza to również, że jest dużo miejsca na ulepszenia, w czym mogą pomóc poniższe funkcje.

1. Dokładniejsze monitorowanie tętna

Niezawodny czujnik tętna jest niemal niezbędną funkcją każdego trackera fitness, a jednak jest to coś, czego brakuje Samsungowi Galaxy Fit 2.

Jasne, ma monitor tętna, ale w naszych testach stwierdziliśmy, że jego odczyty tętna spoczynkowego i ćwiczeniowego były znacznie odbiegające od innych urządzeń. Dlatego ważne jest, aby Samsung ulepszył to w Samsung Galaxy Fit 3.

2 GPS

Samsung Galaxy Fit 2 z ekranem treningu noszony na czyimś nadgarstku

Samsung Galaxy Fit 2 nie oferuje GPS (Źródło zdjęcia: Michael Sawh)

Samsung Galaxy Fit 2 nie zawiera GPS i chociaż jest to być może zrozumiałe, biorąc pod uwagę niską cenę, jest to bardzo przydatna funkcja.

Chcielibyśmy więc, aby Samsung dodał go do Galaxy Fit 3 lub przynajmniej dodał podłączony GPS, aby tracker mógł korzystać z połączenia GPS telefonu.

3. Lepsza żywotność baterii

Samsung Galaxy Fit 2 faktycznie ma dość solidną żywotność baterii, ale na podstawie naszych testów nie spełnia oczekiwań firmy. Samsung twierdzi, że może trwać dłużej niż dwa tygodnie, ale zaobserwowaliśmy dzienny spadek o około 10% przy typowym użytkowaniu i do 20% w dni, w których trenowaliśmy przez dłuższy czas. Oznacza to, że rzeczywista żywotność baterii będzie prawdopodobnie mieścić się w zakresie 5-10 dni.

Tak więc w przypadku Samsung Galaxy Fit 3 chcemy urządzenia do noszenia, które faktycznie wytrzyma co najmniej dwa tygodnie, bez poważnego ograniczania użytkowania.

4. Wystawa stała

Samsung Galaxy Fit 2 na niebieskiej powierzchni

W Galaxy Fit 2 nie ma opcji ciągłego wyświetlania (Źródło zdjęcia: Michael Sawh)

Zawsze włączony wyświetlacz nie jest podstawową funkcją monitora fitness, ale jest fajny, ponieważ oznacza, że ​​zawsze możesz zobaczyć godzinę i inne kluczowe informacje, takie jak powiadomienia.

Oczywiście może to również mieć wpływ na żywotność baterii, ale dobrze zaimplementowany, zawsze włączony wyświetlacz nie musi być ogromnym wydatkiem, a chcielibyśmy, aby była to funkcja, którą można wyłączyć, aby można było wybrać, czy chcesz, aby żywotność baterii trwała.

5. Wysokościomierz

Wysokościomierz to kolejna rzecz, która nie jest tak naprawdę niezbędna, ale jest przydatnym dodatkiem na każdym typie urządzenia do monitorowania kondycji, ponieważ pozwala śledzić wysokość.

To kolejna rzecz, która nie jest oferowana w Samsung Galaxy Fit 2, ale mam nadzieję, że będzie oferowana w Samsung Galaxy Fit 3.

Udostępnij to