Spis treści

Jednominutowa recenzja

Ring Video Doorbell 3 to popularny model, który został zmodernizowany w stosunku do swojego poprzednika, Ring Video Doorbell 2, z dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa. Został wprowadzony na rynek mniej więcej w tym samym czasie, co Ring Video Doorbell 3 Plus w zeszłym roku, chociaż model ten został wycofany z nieznanych powodów.

Jak w przypadku wszystkich najlepszych dzwonków wideo, sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji na smartfona. Stąd możesz oglądać ulicę na żywo, prowadzić dwukierunkową rozmowę i przeglądać historię wydarzeń, niezależnie od tego, czy nadal jesteś w okresie próbnym, to znaczy, czy płacisz za subskrypcję. Doorbell 3 rejestruje obrazy na żywo i nagrania w kolorze HD 1080p, a noktowizor zapewnia wyraźny strumień w najciemniejszych porach dnia.

 • Ring Video Doorbell 3 na Amazon za 154.98 USD (otwiera się w nowej karcie)

Obawialiśmy się, że nasza siła sygnału Wi-Fi nie wystarczy, aby sprostać wymaganiom modelu w zakresie łączności dwuzakresowej 2,4 GHz i 5 GHz, więc wraz z naszą recenzją Doorbell 3 przetestowaliśmy również Chime.Pro, aby pomóc w rozszerzeniu naszego pierścienia sieć – i upewnić się, że usłyszymy dzwonek do drzwi, gdy zadzwoni. Ten ostatni można kupić osobno za 49.99 USD / 49.99 GBP / 79 USD lub w pakiecie z dzwonkiem do drzwi 3 przy kasie (jest to najtańsza opcja). Po podłączeniu do Wi-Fi konfiguracja była naprawdę łatwa.

Podobnie jak inne modele z linii Ring, Video Doorbell 3 jest dostępny w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Zaprojektowany, aby zastąpić obecny dzwonek do drzwi, model zasilany bateryjnie może być używany w połączeniu z obecnym dzwonkiem do drzwi, chociaż może być mylący dla tych, którzy przychodzą do twoich drzwi. Bezprzewodowy dzwonek do drzwi 3 ma wyjmowaną baterię, którą należy wyjąć, aby go naładować. należy go ładować co 25 dni. Na szczęście Ring zawiera mały śrubokręt ułatwiający dostęp do baterii; bez tego narzędzia byłoby to trudne. Jeśli wybierzesz przewodowy dzwonek do drzwi 3, zsynchronizuje się on z istniejącym systemem dzwonka do drzwi.

Ring jest firmą należącą do Amazon, więc nie jest zaskoczeniem, że Video Doorbell 3 można zintegrować z Alexą. Gdy to zrobisz, możesz skonfigurować urządzenia obsługujące Amazon Alexa, aby słuchać spersonalizowanych powiadomień i korzystać z dwukierunkowych rozmów za pośrednictwem Echo Dot. Możesz nawet odtwarzać wideo na żywo w programie Echo Show, gdy dzwonek do drzwi jest włączony i nie tylko.

To nie jest najbardziej subtelny dzwonek do drzwi, ale możesz kupić nowy panel czołowy (otwiera się w nowej karcie), dostępny w różnych kolorach, takich jak niebieski metal, czerwony ognisty i czarny galaktyczny, aby lepiej pasował do twoich drzwi wejściowych. Można go kupić bezpośrednio w Ring za 14.99 USD / 14.99 GBP / 25 USD.

Chociaż Video Doorbell 3 jest jednym z bardziej przystępnych cenowo modeli w ofercie Ring w cenie 199.99 € / 159.99 € / 299 AU, musisz wziąć pod uwagę bieżące koszty, jeśli chcesz nadal czerpać wszystkie korzyści. Ring Protect zawiera dodatki, takie jak na przykład informacje o nieodebranym dzwonku i wykrywanie ruchu, i zwraca 3.99 USD / 3.49 GBP / 4.95 AU miesięcznie.

Ring Video Doorbell 3 Ceny i dostępność

 • Cena katalogowa: 199.99 € / 159.99 € / 299 € AU
 • Dostępne w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii

Ring Video Doorbell 3 to wideodomofon ze średniej półki cenowej w linii produktowej amerykańskiej marki. Znajduje się pomiędzy dzwonkiem wideo (2. generacji) w cenie 59,99 EUR / 89,99 GBP / 149 USD a dzwonkiem wideo 4 za 219,99 EUR / 179,99 GBP / 329 USD.

Wydany mniej więcej w tym samym czasie co Ring Video Doorbell 3, Ring Video Doorbell 3 Plus został już wycofany. W sprzedaży detalicznej za 229.99 USD / 199 GBP / 369 USD, główna różnica między tymi dwoma modelami polega na tym, że Doorbell 3 Plus jest wyposażony w funkcję „pre-roll”. W rzeczywistości jest to jedyny Ring Video Doorbell oferujący tę funkcję. Pozwoliło to dzwonkowi na przechowywanie czterech sekund czarno-białego wideo, zarejestrowanego przed aktywacją wykrywania ruchu, bez dźwięku. Jednak, jak zauważyliśmy w naszej recenzji (otwiera się w nowej karcie), funkcja ta działa tylko w dobrych warunkach oświetleniowych. Więc chociaż zdjęcia są robione w ciemności, bardzo trudno było nam odróżnić je od siebie.

Ring Video Doorbell 3 to jeden z najpopularniejszych dostępnych dzwonków Ring Video Doorbell, który można kupić bezpośrednio w firmie Ring (otwiera się w nowej karcie) lub u różnych sprzedawców detalicznych, w tym Amazon (otwiera się w nowej karcie), Best Buy (otwiera się w nowej karcie) zakładka), w nowej karcie). zakładka) i Cel (otwiera się w nowej karcie).

Ocena ceny i dostępności: 5/5

Projekt dzwonka wideo Ring 3

 • Może być zasilany przewodowo lub bateryjnie
 • konfigurowalne fasady
 • Szybko zwalniana bateria (wersja z baterią)

Ring Video Doorbell 3 to stylowy dzwonek do drzwi, ale w niektórych domach może być zbyt duży. Jest wyższy niż przeciętny dzwonek, mierzy
5,1 x 2,4 x 1,1 cala / 12,8 x 6,2 x 2,8 cm i powinien być montowany obok drzwi wejściowych. Pamiętaj, że możesz kupić wymienny panel czołowy bezpośrednio w Ring za 14.99 USD / 14.99 GBP / 25 USD, aby zastąpić standardową szarą płytę czołową kolorem, który lepiej pasuje do wystroju zewnętrznego domu.

(Zdjęcie: przyszłość)

Doorbell 3 jest stosunkowo łatwy w instalacji. Pobierz aplikację (więcej o tym później), a uzyskasz dostęp do instrukcji krok po kroku, jak zamontować urządzenie na ścianie. Ci, którzy zdecydowali się na wersję bateryjną dzwonka do drzwi, mogą po prostu użyć wspornika i śrub dołączonych do pudełka, aby go zabezpieczyć, ale jeśli masz model przewodowy, musisz podłączyć go do istniejącego dzwonka.

Zwróć uwagę, że w przewodowym modelu dzwonka wideo 3 pierścień LED wokół przycisku dzwonka świeci się na biało i zmienia kolor na niebieski po naciśnięciu dzwonka. Jednak pierścień LED na zasilanym bateryjnie dzwonku Doorbell 3 nie świeci się, dopóki przycisk nie zostanie naciśnięty; Nawet nie usłyszysz, jak dzwoni w domu. W tym miejscu będziesz potrzebować opcjonalnego Ring Chime Pro, który nie tylko zadzwoni dzwonkiem do drzwi, ale także pomoże poprawić łączność Wi-Fi.

Chime Pro może łączyć się z Doorbell 3 i innymi produktami Ring w aplikacji za pośrednictwem domowej sieci Wi-Fi. Jest zasilany przez podłączenie go do gniazdka sieciowego, ale musisz upewnić się, że znajduje się w centralnej lokalizacji w domu, aby wzmocnić i korzystać z Wi-Fi.

Specjalny śrubokręt jest dołączony do zestawu Ring Video Doorbell 3 z baterią, który umożliwia dostęp do panelu przedniego w celu wyłączenia i naładowania akumulatora. Nie ma zamiennika, więc upewnij się, że go nie zgubisz.

Projekt: 5/5

Ring Video Doorbell 3 Wydajność

 • Wyraźny materiał wideo HD z noktowizorem
 • Wykrywanie ruchu i alerty
 • Współpracuje z urządzeniami obsługującymi Alexa do sterowania bez użycia rąk

Ring Video Doorbell 3 to fantastyczna kamera do ochrony drzwi wejściowych, a także łatwa w użyciu, od początkowej konfiguracji po przeglądanie nagranego materiału za pośrednictwem aplikacji. A to dzięki aplikacji będziesz otrzymywać powiadomienia na smartfona za każdym razem, gdy zadzwonisz do drzwi lub wykryjesz ruch. Użytkownicy dzwonka Doorbell 3 na baterii usłyszą wybrany dźwięk na swoim urządzeniu Ring Chime lub Ring Chime Pro.

(* 3 *)

(Zdjęcie: przyszłość)

Stuknij powiadomienie, a zostaniesz przeniesiony do widoku drzwi wejściowych, aby zobaczyć, kto jest na zewnątrz; tutaj będziesz miał okazję nawiązać dwustronną rozmowę. Chociaż działa z dwuzakresowym Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz, aby przyspieszyć czas ładowania, okazało się, że połączenie powiadomienia z dzwonkiem do drzwi 3 zajęło kilka sekund, nawet przy włączonym Chime Pro. Jeśli przegapisz dzwonek przy drzwiach lub wykryjesz ruch, zostanie to nagrane i możesz je później obejrzeć. Jednak aby to zrobić, musisz zarejestrować się w Ring Protect po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego.

Obraz i dźwięk były krystalicznie czyste, w dzień iw nocy. Nawet zarejestrowane obrazy były wyraźne, bez pikselizacji i zacinania się podczas odtwarzania.

pierścień wideo zrzutów ekranu w dzień iw nocy

(Zdjęcie: przyszłość)

Ring Video Doorbell 3 współpracuje również z Alexą, co oznacza, że ​​będziesz mógł zobaczyć, kto jest u twoich drzwi, po prostu mówiąc: „Alexa, pokaż mi frontowe drzwi”. Jeśli masz Echo Dot, możesz słuchać spersonalizowanych powiadomień lub rozmawiać dwukierunkowo, a jeśli masz Echo Show, możesz nawet uruchamiać obrazy na żywo lub nagrane.

Wydajność: 4.5/5

Dzwonek wideo dzwonek 3 App

 • Łatwy do pobrania i użytkowania
 • Prosta nawigacja
 • Aby uzyskać dostęp do nagrań, wymagana jest subskrypcja

Aplikację Ring można pobrać z App Store (iOS) i Google Play (Android). Postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, wkrótce połączysz się z Ring Video Doorbell 3, zapewniając dostęp do transmisji na żywo i innych funkcji, takich jak wykrywanie ruchu, dźwięki nieodebranych połączeń i rozmowa dwukierunkowa.

Przez pierwsze 30 dni będziesz mieć bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji Ring Video Doorbell 3. Jednak po zakończeniu tego okresu próbnego, aby nadal korzystać z dzwonka jak zwykle, będziesz musiał wykupić abonament Ring Protect za 3.99 € / 3.49 € / 4.95 € miesięcznie. Ten stały koszt nie jest unikalny dla Doorbell 3; jest wymagany dla wszystkich dzwonków Ring Video Doorbell.

kontrolę barwy dźwięku w większej aplikacji

(Zdjęcie: przyszłość)

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja okazała się bardzo łatwa w nawigacji. Pierwszym wyświetlanym ekranem jest transmisja na żywo wraz z innymi produktami Ring, które mogłeś zsynchronizować z urządzeniem; mieliśmy na przykład Chime Pro. W tym miejscu możesz przeglądać historię zdarzeń, aby wyświetlić sygnały wykrywania ruchu i nieodebranych połączeń; po prostu kliknij dowolne działanie, aby wyświetlić obrazy. Z tego miejsca możesz udostępniać filmy znajomym i rodzinie lub zapisywać je na swoim urządzeniu. Oczywiście, jeśli korzystasz z bezpłatnego okresu próbnego lub subskrybujesz Ring Protect.

Uznaliśmy, że funkcja dwukierunkowej rozmowy Video Doorbell 3 jest szczególnie przydatna. Gdy dzwonek jest wciśnięty, możesz ustawić go tak, aby odbierał powiadomienie. Jeśli nie ma Cię w domu, możesz kliknąć to powiadomienie, aby zobaczyć osobę na wyciągnięcie ręki, „odpowiedz”, wybierając „ktoś jest na wyciągnięcie ręki”. Wykorzystanie dwukierunkowej rozmowy przy próbie doręczenia przesyłki pozwoliło nam poprosić kuriera o pozostawienie przesyłki w określonym bezpiecznym miejscu.

Zastosowanie: 4/5

Ring Video Doorbell 3 żywotność baterii

 • Akumulator należy ładować co 25 dni.
 • Ładowanie trwa 6 godzin
 • Kabel ładujący w zestawie, ale nie…
Udostępnij to