Dwuminutowa recenzja

Kiedy w zeszłym roku po raz pierwszy pojawiło się Nothing Ear(1), pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nowej firmy Carla Pei, współzałożyciela OnePlus, wzbudziły wiele emocji i oczekiwań.

Krótko mówiąc, nie spełnili oczekiwań. Wyglądały świetnie, ale zapewniały zbyt niski dźwięk, wiele problemów z łącznością i słabą eliminację szumów.

 • Nothing Ear 1 (Blanco) en SSENSE por €100 (se abre en una nueva pestaña)

Las cosas han cambiado desde entonces con el lanzamiento de la opción Nothing Ear (1) Black Edition y Nothing Ear (Stick) en octubre de 2022, luego de una serie de actualizaciones de los auriculares inalámbricos originales; es por eso que queríamos volver a verlos. El Ear (1) se ve un poco mejor ahora, todavía se siente increíblemente cómodo de usar y, lo mejor de todo, también suena bastante bien por el precio.

Oczywiście nadal można wprowadzać ulepszenia. Skrzynia ładunkowa jest nadal dość nieporęczna w porównaniu z konkurencją. Ponadto, chociaż aplikacja Nothing jest łatwa w użyciu, jest nieco ograniczona, jeśli chcesz samodzielnie dostosować korektor.

Aktywna redukcja szumów w słuchawkach może być lepsza niż wcześniej, ale tryb Transparency pozostawia wiele do życzenia.

Więc to nie są jeszcze idealne słuchawki, ale jest o wiele więcej do polubienia. Jego unikalna przezroczysta konstrukcja lepiej pasuje do czarnej obudowy niż jej biała wersja. To fajna koncepcja, chociaż nie wiemy, ile razy ktoś z uwielbieniem patrzy na swoje słuchawki.

Ponadto dzięki aktualizacji oprogramowania układowego dostępna jest teraz obsługa asystenta głosowego. Jest tak wygodny, jak można się spodziewać, a w połączeniu z zawsze czułymi przyciskami dotykowymi Nothing Ear (1), z pewnością przyda się podczas wędrówek lub treningów.

Poprawiono również jakość dźwięku, a scena dźwiękowa jest znacznie głośniejsza niż oczekiwano. Tym razem współpraca Nothing ze szwedzką firmą audio Teenage Engineerings wydaje się błyszczeć. Przede wszystkim ANC oznacza, że ​​nie słyszysz już tego, co dzieje się wokół Ciebie.

Żywotność baterii spadła tutaj, ponieważ mamy około czterech godzin na ładowaniu z włączonym ANC i głośnością na średnim poziomie, ale z etui do ładowania bezprzewodowego powinieneś uzyskać do 34 godzin, gdy jest wyłączony.

La conectividad también se ha mejorado gracias al uso de Bluetooth 5.2, pero no cuente con el soporte multipunto aquí.

Ogólnie rzecz biorąc, uszy Nic (1) są krokiem naprzód w stosunku do zeszłorocznej próby. Przy ładnej cenie 100 USD / 100 GBP / 150 USD w końcu otrzymujesz dobrą redukcję szumów, przyzwoity dźwięk i ogólnie niezawodne połączenie.

prawdziwe bezprzewodowe słuchawki nic nie słychać 1 w etui ładującym

(Zdjęcie: LaComparacion)

Nic Ear (1) cena i dostępność

 • Już dostępny
 • 100 EUR / 100 EUR / 150 EUR AU
 • Dostępne u sprzedawców zewnętrznych, a także bezpośrednio

Nic Ears (1) można kupić teraz za 100 USD / 100 GBP / 150 USD, co oznacza, że ​​są dość tanie w przypadku bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów.

Wcześniej dostępne tylko w ograniczonym zakresie na stronie internetowej Nothing, teraz można je kupić od sprzedawców zewnętrznych, takich jak Amazon. Dostępne są odmiany czarno-białe, ale jeśli kupujesz od zewnętrznego sprzedawcy, możesz wybrać wersję czarną, aby upewnić się, że jest to najnowszy model.

etui ładujące nic nie słychać 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Konstrukcja

 • Charakterystyczny przezroczysty wygląd
 • Duże etui ładujące
 • Bardzo wygodny

Uszy Nic (1) zostały zaprojektowane w naprawdę charakterystyczny sposób. Jeśli chcesz słuchawki, które wyglądają inaczej niż reszta, to są dla Ciebie.

Słuchawki i etui ładujące są prawie całkowicie przezroczyste. Jedyne części, których nie widać, to etui na słuchawki i spód etui ładującego.

Można zobaczyć niektóre wewnętrzne mechanizmy, takie jak zaangażowane płytki drukowane i magnesy, i wygląda to całkiem fajnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają twoje słuchawki, jest to całkiem fajny sposób na zrobienie tego.

Są również wygodne dzięki trzem silikonowym końcówkom do wyboru, które ułatwiają proces.

Każdy wspornik słuchawki jest wrażliwy na dotyk, a wiele elementów sterujących można tutaj regulować. Oprócz standardowych opcji ustawienia można regulować za pomocą aplikacji Nothing Ear (1). Tutaj również można skonfigurować obsługę asystenta głosowego.

Etui ładujące to najmniej elegancka część opakowania. Jego składana konstrukcja jest zadowalająca, ale sama obudowa jest znacznie większa od konkurencji. Nie mieści się tak łatwo w kieszeni.

zbliżenie słuchawek bezprzewodowych Nothing Ear 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Wydajność audio i redukcja szumów

 • Przetworniki 11,6 mm
 • Silna redukcja szumów
 • Szeroka scena dźwiękowa

La versión anterior de Nothing Ear (1) carecía de mucho audio, pero esta vez son bastante buenos. Si bien el bajo aún podría ser un poco más rico y fuerte, los medios suenan claros y suaves con algo de nitidez. Aquí no hay monotonía en el ritmo.

Un amplio escenario sonoro significa que también te sientes parte de la experiencia, con Bad Guy de Billie Eilish sonando como si viniera de múltiples direcciones. Es al escuchar All My Life de Foo Fighters que nos damos cuenta de que el bajo podría ser más sustancial. Sin embargo, cambiar a Under Pressure de Queen te deja satisfecho con los detalles más finos.

Independientemente de lo que esté escuchando, el aumento de volumen parece realmente notable esta vez. La cancelación de ruido también funciona bien. Con la música a aproximadamente la mitad del volumen y la cancelación de ruido cambiada a Máximo a través de la aplicación, no podíamos escuchar la reproducción de TV en la habitación ni siquiera los toques de nuestro teclado.

Tryb przezroczystości wciąż jest nieco słaby, ale zaakceptujemy go w zamian za wyższy ANC.

zbliżenie słuchawki pływa 1 ucho

(Zdjęcie: LaComparacion)

Żywotność baterii i łączność

 • Do 34 godzin pracy na baterii w etui
 • USB-C i ładowanie bezprzewodowe
 • Bluetooth 5.2

Nic Ear (1) oferuje około czterech godzin słuchania z aktywowaną funkcją ANC. W połączeniu z etui powinieneś otrzymać łącznie około 24 godzin. Liczba ta wzrasta do 34, jeśli wyłączysz ANC.

Jest to wiarygodna, jeśli nie wyjątkowa kwota w obu kierunkach. Na szczęście 10-minutowe ładowanie obudowy daje około ośmiu godzin odtwarzania. Możliwe jest ładowanie przez etui do ładowania bezprzewodowego lub przez port USB-C.

Łączność oparta jest na Bluetooth 5.2. Nie ma jeszcze obsługi wielopunktowej łączności Bluetooth ani kodeka aptX/LDAC do przesyłania strumieniowego Hi-Res Audio, ale nigdy nie doświadczyliśmy przerw. Parowanie po raz pierwszy zajęło tylko kilka sekund, a słuchawki nigdy nie zawiodły.

La aplicación Nothing te permite ver la duración restante de la batería de cada auricular, así como cambiar los modos de cancelación de ruido, ajustar los controles táctiles y ajustar los ajustes preestablecidos del ecualizador. Sin embargo, no hay forma de cambiarlo manualmente.

Czy powinienem kupić ucho Nic (1)?

Brak słuchawek bezprzewodowych Ear 1 w etui ładującym

(Zdjęcie: LaComparacion)

Kup je, jeśli...

Nie kupuj ich, jeśli...

Nothing Ear 1: Comparación de precios

Nada Blanco Nada Oreja 1... (otwiera się w nowej karcie)SENS (otwiera się w nowej karcie)Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to