Dwuminutowa recenzja

Istnieją dwa obozy, jeśli chodzi o najlepsze zestawy słuchawkowe do gier: ci, którzy lubią przewodowe zestawy słuchawkowe, i ci, którzy wolą bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, takie jak Logitech G Pro X Lightspeed. Zwykle jesteśmy pierwsi, ale czasami pojawia się zestaw słuchawkowy, który przełamuje bariery i zapewnia doskonałą jakość dźwięku oraz wygodę: Logitech Pro X.

Jednak aby osiągnąć ten poziom jakości, istnieje wysoka bariera cenowa. Logitech G Pro X Wireless Lightspeed kosztuje 199 USD (około 150 USD, 280 USD), co stawia go na tym samym terytorium, co 9 USD (199 GBP, 179 USD) Steelseries Arctis 359X lub 199 USD (199 EUR, 399 USD) ). ). ) Razer Nari Ultimate, które są dostarczane z większymi lub unikalnymi zestawami funkcji.

(Zdjęcie: przyszłość)

Chociaż Logitech G Pro X Lightspeed nie ma silników haptycznych zestawu słuchawkowego Razer ani mikrofonu z redukcją szumów w SteelSeries Arctis 9X, ma wyjątkowo sztywną konstrukcję i świetny dźwięk. Dostajesz więc świetny zestaw słuchawkowy bez dzwonków i gwizdków innych wysokiej klasy zestawów słuchawkowych do gier.

  • Logitech G Pro X Wireless Lightspeed (czarny) w Best Buy za 192.99 USD (otwiera się w nowej karcie)

Paski są w całości metalowe, z wyściółką z pianki zapamiętującej kształt na górze, która jest pokryta sztuczną skórą na wierzchu. Paski prowadzą do rzeczywistych nauszników, które są w większości wykonane z twardego plastiku z logo „G” firmy Logitech wydrukowanym w ładnym teksturowanym metalu pośrodku z każdej strony. Zestaw słuchawkowy jest całkowicie czarny, a dzięki minimalistycznemu wzornictwu i całkowitemu brakowi kolorowych akcentów jest jednym z najbardziej stylowych zestawów słuchawkowych do gier, które sprawdziliśmy.

Na lewym nauszniku znajdziesz wszystkie przyciski, przełączniki i pokrętła. Jest port USB-C do ładowania, który uwielbiamy, włącznik zasilania, pokrętło głośności i przycisk wyciszania. Zaletą przycisku zasilania i wyciszania jest to, że są one oznaczone kolorami, więc wiesz, czy wyciszyć, zanim założysz słuchawki, i nie musisz tego robić. Nie musisz nawet tego zapalać.

Logitech G Pro X Lightspeed en un escritorio

(Zdjęcie: przyszłość)

Zamiast wybierać Bluetooth, jak wiele zestawów słuchawkowych do gier, Logitech trzyma się łączności bezprzewodowej 2,4 GHz za pośrednictwem klucza sprzętowego. Jest to doskonała opcja, ponieważ zmniejsza opóźnienia, co poprawia wrażenia z gry. Oznacza to jednak, że będziesz trzymać te słuchawki na biurku, ponieważ nie połączą się z telefonem bez Bluetooth.

Testując te słuchawki w Halo 3, jesteśmy pod wrażeniem jakości dźwięku tych słuchawek. Słuchawki oferują dźwięk przestrzenny 7.1 dzięki przetwornikom 50 mm, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś rzeczywiście był w grze. Niestety, ponieważ testujemy to w misji „Cortana”, która zmusza cię do przeszukania wypełnionego powodzią statku Przymierza. Podczas gdy słyszenie głosów trochę nas przeraża, ale to wiele mówi o tym, jak dobry jest ten kask.

El Logitech G Pro X Lightspeed de cerca

(Zdjęcie: przyszłość)

Jednak sytuacja przybiera nieco gorszy obrót, jeśli chodzi o mikrofon. Mikrofon jest odłączany, co uwielbiamy, ale dźwięk jest cichy, coś, co słyszymy, gdy jesteśmy na spotkaniu Google Hangouts w pracy lub na naszym serwerze Discord zaraz po pracy. To nie koniec świata, a firma Logitech zawiera oprogramowanie Blue Vo!ce, które pomaga poprawić jakość wejściowego dźwięku, ale należy o tym pamiętać, zwłaszcza jeśli jest to główny mikrofon. To rozczarowujące widzieć go w tak drogim kasku.

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed nie ma wielu unikalnych funkcji, to prawda. Jednak słuchawki bardziej niż uzasadniają swoją cenę dzięki solidnej jakości wykonania i wierności dźwięku. W rzeczywistości dźwięk przestrzenny 7.1 tego zestawu słuchawkowego może być najlepszą implementacją technologii, jaką widzieliśmy do tej pory. Mikrofon jest nieco spóźniony, ale jeśli grasz tylko w gry takie jak Death Stranding i Cyberpunk 2077, zalety zdecydowanie przeważają nad wadami.

Micrófono desmontable Logitech G Pro X Lightspeed

(Zdjęcie: przyszłość)

Kup, jeśli ...

(Zdjęcie: przyszłość)

Nie kupuj, jeśli ...

Logitech G Pro X Wireless Lightspeed: porównanie cen

Udostępnij to