Recenzja oczyszczacza Dyson Cool Autoreact

Recenzja oczyszczacza Dyson Cool Autoreact

Jednominutowa recenzja

Zaprojektowany w Wielkiej Brytanii i zmontowany w Malezji, Dyson produkuje jedne z najlepszych odkurzaczy (otwiera się w nowej karcie) i wentylatorów na rynku. Wentylator oczyszczający Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A należy do gamy urządzeń do uzdatniania powietrza oferowanych przez markę, model ten przeznaczony jest do oczyszczania i schładzania powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacze Dyson łączą inteligentne wykrywanie z zaawansowanym systemem filtracji. Celem jest wychwytywanie gazów i 99,95% cząstek o wielkości do 0,1 mikrona w celu oczyszczenia powietrza w przestrzeni, w której się znajduje. To fantastyczne rozwiązanie dla alergików lub tych, którzy doświadczają sezonowych zagrożeń. Dyson Purifier Cool Autoreact również chłodzi, obracając się o 350° w celu cyrkulacji powietrza.

Ma 10 ustawień prędkości, tryb nocny i wbudowane czujniki, które analizują powietrze podczas użytkowania. Możesz użyć dołączonego kontrolera, aby przeglądać wyniki analizy powietrza na żywo na ekranie LCD, a także wyświetlać docelową temperaturę i stan filtra, dzięki czemu wiesz, kiedy filtr wymaga wymiany.

Sprawdziliśmy Dyson Purifier Cool Autoreact w okresie upałów późnym latem 2022 roku, kiedy powiedzielibyśmy, że się opłaciło. Wyceniony na 549.99 USD / 499.99 GBP, jest to jedna z najdroższych obecnie dostępnych lodówek, chociaż fakt, że oczyszcza powietrze, w pewnym stopniu uzasadnia koszt. Brakuje jednak sprytnej technologii, której oczekujemy od tej innowacyjnej marki, ani nie ma dostępnej kontroli aplikacji. Jednak mały i elegancki kontroler zapewnia dostęp do wszystkich cech i funkcji; leży na urządzeniu, gdy nie jest używane.

Chociaż mamy dość mieszane uczucia co do Dyson Purifier Cool Autoreact, kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, jest to imponujący zestaw, w którym obecnie nie ma nic innego.

Cena i dostępność oczyszczacza Dyson Cool Autoreact

Wentylator oczyszczający Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A, znany również w Wielkiej Brytanii jako Dyson Purifier Cool Autoreact, można kupić bezpośrednio w firmie Dyson (otwiera się w nowej karcie) w okazyjnej cenie 549 EUR, 99 EUR / 499.99 EUR. To droga chłodnica powietrza, ale idealna inwestycja na miesiące letnie i domy z alergikami.

Można go również kupić w sklepach detalicznych, takich jak Best Buy (otwiera się w nowej karcie), Home Depot (otwiera się w nowej karcie) i Target (otwiera się w nowej karcie) w Stanach Zjednoczonych i Argos (otwiera się w nowej karcie ). karta), Currys (otwiera się w nowej karcie), John Lewis (otwiera się w nowej karcie) i Very (otwiera się w nowej karcie) w Wielkiej Brytanii.

Wartość: 3.5/5

Oczyszczacz Dyson Cool Autoreact w pudełku

(Zdjęcie: przyszłość)

Projekt oczyszczacza Dyson Cool Autoreact

Wentylator oczyszczający Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A to całkiem atrakcyjne urządzenie. Dzięki gładkim, pionowym krzywiznom jest dostępny w biało-srebrnym kolorze, który z łatwością wtopi się w większość wystroju domu.

Mierzący 41 x 7,8 x 8,6 cali / 105 x 20,4 x 22 cm (wys. x szer. x dł.) przyciąga wzrok w pomieszczeniu, a jego pozbawiona ostrzy konstrukcja sprawia, że ​​można go bezpiecznie używać w pobliżu małych dzieci. Kontroler zasilany bateryjnie znajduje się dyskretnie u góry, zabezpieczony jakimś magnesem, który utrzymuje go na miejscu.

Przechowywanie sterowników w Dyson Autoreact

(Zdjęcie: przyszłość)

Konfiguracja była stosunkowo prosta. Podczas rozpakowywania wystarczyło zamontować dwa filtry, jeden z przodu i jeden z tyłu, oraz dwie zatrzaskiwane przesuwne osłony. Urządzenie jest zasilane z sieci, więc nie ma potrzeby wstępnego ładowania Dyson Purifier Cool Autoreact przed pierwszym użyciem. Należy jednak pamiętać, że przewód ma tylko 1,8 m długości, więc nie można go umieścić zbyt daleko od gniazdka elektrycznego.

Konfiguracja Dyson Autoreact

(Zdjęcie: przyszłość)

Podczas użytkowania Dyson Purifier Cool Autoreact może oscylować w zakresie do 350°, więc ponownie należy rozważyć rozmieszczenie, aby uzyskać jak najlepszy przepływ powietrza. Aby oczyścić powietrze, tryb tylnego przepływu powietrza kieruje powietrze w kierunku tylnej części urządzenia, dlatego zalecamy, aby nie umieszczać Dyson Purifier Cool Autoreact zbyt blisko ściany.

Jest wyposażony w 10 ustawień prędkości i tryb nocny, który zapewnia kontrolę nad mocą wyjściową i hałasem. Testowaliśmy go w naszym salonie, w którym spędzamy większość czasu, i podczas użytkowania prawie nie zauważyliśmy, że działa, poza stopniowym spadkiem temperatury w pomieszczeniu.

Projekt: 5/5

Wydajność Dyson Purifier Cool Autoreact

Jako oczyszczacz powietrza świetnie sprawdził się wentylator oczyszczający Dyson Purifier Cool Autoreact TP7A. Używaliśmy go głównie podczas bardzo gorących tygodni września, upalna pogoda przyniosła ze sobą dużo drażniących pyłków. Po kilku godzinach użytkowania powietrze w naszym pokoju od frontu było zauważalnie lżejsze do oddychania. Autoreact był ustawiony na kołysanie, a ustawienie niskiej prędkości było więcej niż wystarczające. Filtr też nie wydawał się zbytnio ucierpiał przez te dwa tygodnie stosunkowo intensywnego użytkowania.

Jeśli chodzi o chłodzenie, tak, temperatura otoczenia ostatecznie spadła. Powiedzieć, że się dusimy, byłoby niedopowiedzeniem; potrzebowaliśmy natychmiastowego chłodzenia, ale Dyson Purifier Cool Autoreact okazał się wolniejszy. Nawet przy najwyższych ustawieniach prędkości pojawienie się wyników zajęło trochę czasu.

Za pomocą pilota interesujące było przeglądanie wbudowanych czujników i raportów w celu uzyskania informacji o jakości powietrza w pomieszczeniu, w którym znajdował się Autoreact, a także o stanie filtra. Kolorowy panel LCD okazał się przydatny do wyświetlania informacji dostarczanych przez agregat chłodniczy/oczyszczacz; jednak aplikacja towarzysząca prawdopodobnie zapewni więcej miejsca na szczegółową analizę.

Obraz 1 z 7

dyson autoract z automatycznym czujnikiem(Zdjęcie: przyszłość)status filtra autoreakcyjnego dysona(Zdjęcie: przyszłość)dyson autoreact kontrola głosu(Zdjęcie: przyszłość)Dyson automatycznie reaguje na pm2.5(Zdjęcie: przyszłość)Temperatura autoreakcji Dysona(Zdjęcie: przyszłość)Dyson automatycznie reaguje na wilgoć(Zdjęcie: przyszłość)dyson autoreact no2(Zdjęcie: przyszłość)

Dyson Purifier Cool Autoreact okazał się niewiarygodnie cichy, mierząc od 26 dB do 60 dB na naszym mierniku poziomu hałasu, co jest podobne do szelestu liści przy niskiej prędkości i normalnej rozmowy przy dużej prędkości.

Dyson zaleca wymianę filtrów co 12 miesięcy i można je kupić bezpośrednio od Dyson za 69.99 € / 65.99 € (otwiera się w nowej karcie). Nie zapominaj, że możesz monitorować stan filtra za pomocą wbudowanych raportów, dostępnych za pośrednictwem kontrolera.

Wydajność: 3.5/5

Karta wyników Dyson Purifier Cool Autoreact

Przesuń palcem, aby przewinąć w poziomieAtrybutUwagiOcenaWartośćBardzo droga jako chłodnica, ale rozsądna jak na oczyszczacz powietrza.3.5/5WzornictwoDobrze zaprojektowany, o minimalistycznym, ale wyrafinowanym wyglądzie.5/5WydajnośćFantastyczny oczyszczacz powietrza, ale chłodzenie pomieszczenia trwa zbyt długo.3.5/5

powinienem kupić?

Kup, jeśli...

Nie kupuj, jeśli...

Oczyszczacz Dyson Cool Autoreact: porównanie cen