Jednominutowa recenzja

Nutribullet Juicer Pro (numer modelu NBJ50200) to ulepszona wersja Nutribullet Juicer, która była wcześniej opisywana w naszym przewodniku po najlepszych sokowirówkach. I choć nazwa Nutribullet może być synonimem blenderów i blenderów, Nutribullet to firma, która wie, jak budować urządzenia, które ze świeżych produktów zamienią się w smaczne napoje.

Chociaż może być lepszy niż jego rodzeństwo, Nutribullet Juicer Pro w rzeczywistości nie kosztuje dużo więcej, więc nadal będziemy go klasyfikować jako sokowirówkę budżetową. Ale w tym modelu otrzymujesz dwie różnej wielkości tace do zamrażania, a także dwie szklane butelki na wynos. Pamiętaj, że jeśli kupisz ten model w Wielkiej Brytanii, otrzymasz tylko jeden z każdego rodzaju.

Inne ulepszenia obejmują podwójny popychacz żywności, a także trzecią prędkość wyciskania soku dzięki większej mocy. Ma również większy pojemnik na miąższ niż wyciskarka do soków Nutribullet, więc nie trzeba go tak często opróżniać. W przeciwnym razie oba modele są dość podobne, wyposażone w tę samą sokowirówkę z pokrywą i identyczną konfigurację.

Podobnie jak wyciskarka do soków Nutribullet, model Pro wytwarza dość papkowaty i pienisty sok, a także uzyskuje podobną wydajność soku. Na soku z jarmużu nie powiodło się, ale na innych owocach i warzywach było bardzo szybko. Jest łatwa w użyciu i stanowi doskonałą wyciskarkę dla początkujących osób, które dopiero zaczynają przygodę z wyciskaniem soku i nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy. Ale jeśli szukasz gładkich soków premium i urządzenia, które może wyciskać sok z warzyw liściastych, to nie będzie model dla Ciebie.

  • NutriBullet NBJ50200 Juicer Pro na Amazon za 149.99 USD (otwiera się w nowej karcie)

Nutribullet Juicer Pro Cena i dostępność

  • Cena katalogowa: 159.99 € / 129.99 € / 249.95 € AU

Nutribullet Juicer Pro jest dostępny bezpośrednio w Nutribullet w większości krajów. Jest to najwyższej jakości wyciskarka odśrodkowa Nutribullet, ale tylko nieznacznie droższa niż standardowa wyciskarka Nutribullet. Wersja Pro zawiera ulepszone funkcje i więcej akcesoriów, ale kosztuje tylko dodatkowe 50 USD / 30 GBP / 70 USD. Na tej podstawie uważamy, że stanowi doskonały stosunek jakości do ceny.

Ocena ceny i dostępności: 5/5

Wyciskarka do soków Nutribullet Pro Design

  • Trzy ustawienia prędkości
  • Anty Gothean
  • Dzbanek na sok o pojemności 27 uncji/800 ml

Nutribullet Juicer Pro nie zajmuje dużo miejsca na blacie, ponieważ jest węższy u dołu, ale rozszerza się u góry i jest wysoki. Wymiary to 16 x 10,3 x 9,3 cala / 41 x 26 x 24 cm (wysokość x szerokość x głębokość).

Dzbanek na sok o pojemności 27 uncji/800 ml znajduje się pod dziobkiem podczas wyciskania soku, a zamykana pokrywa może pozostać na dzbanku podczas użytkowania, aby zapobiec rozlaniu. Dzban jest przydatny do przechowywania nadmiaru soku w lodówce, ale jest również sprytnie zaprojektowany z separatorem piany, który zapobiega przedostawaniu się najgorszej piany do szklanki.

W tym modelu nie ma zewnętrznego pojemnika na miąższ, który zajmowałby miejsce na blacie, ponieważ miąższ pozostaje wewnątrz sokowirówki. Ale to oznacza, że ​​trzeba go rozebrać, aby usunąć miąższ, gdy jest pełny, co może być denerwujące, jeśli wyciskasz duże ilości owoców i warzyw. Jednak Juicer Pro ma pojemność 0.44 uncji / 2 litry, co według Nutribullet zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby wycisnąć sok z maksymalnie 17 jabłek, zanim trzeba będzie je opróżnić.

Montaż i demontaż są proste; W silniku są tylko trzy części, które układają się w stos. Po ułożeniu w stos blokują się na miejscu za pomocą dużego uchwytu blokującego ze stali nierdzewnej, a maszyna nie uruchomi się, dopóki nie znajdzie się na swoim miejscu.

Zsyp o średnicy 3 cali / 7,6 cm jest wystarczająco szeroki, aby pomieścić całe jabłka lub, jeśli wyciskasz sok z mniejszych produktów, drugi popychacz można wyciągnąć ze środka dużego popychacza. Otwiera to mniejszą rampę, ułatwiając karmienie takimi przedmiotami, jak liście i jagody.

Dziobek do soku ma wygodny kapturek i jest ustawiony na tyle wysoko, że można pod nim postawić standardową szklankę, jeśli chcesz sok bezpośrednio do szklanki. Z przodu wyciskarki znajduje się przycisk włączania/wyłączania otoczony trzema przyciskami dla trzech poziomów prędkości. W instrukcji znajdziesz tabelę z najlepszymi ustawieniami prędkości dla różnych owoców i warzyw.

Dzięki dwóm szklanym butelkom o pojemności 12 uncji/350 ml sok przygotowany w Nutribullet Juicer Pro możesz zabrać ze sobą wszędzie. Ponadto dostępne są dwie silikonowe tace do zamrażania. Pamiętaj, że jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, przy kasie otrzymasz tylko jedną butelkę i jedną tacę do zamrażania.

Wszystkie elementy Juicer Pro, z wyjątkiem popychacza, można myć w zmywarce, więc czyszczenie jest dziecinnie proste. Jednak jeśli zdecydujesz się na pranie ręczne, dostarczona jest również szczotka.

Ocena projektu: 4.5/5

Wydajność Nutribullet Juicer Pro

  • hałaśliwy
  • Wyciskaj sok z całych jabłek bardzo szybko
  • Wyniki złego soku z jarmużu

Aby stworzyć koktajl z zielonego soku, łączymy seler z imbirem, pietruszką, jabłkiem i gruszką. Szeroki zsyp paszowy oznaczał, że mogliśmy zostawić wszystko w całości, więc naprawdę nie było czego przygotowywać. Postępowaliśmy zgodnie z zaleceniami instrukcji dotyczącymi prędkości, zaczynając od niskiej prędkości dla pietruszki, przechodząc do dużej prędkości dla gruszki, a następnie turbo dla wszystkiego innego.

zielone składniki soku obok sokowirówki

(Źródło zdjęcia: Future/Helen McCue)

Wyciśnięcie wszystkiego zajęło około 1 minuty i 15 sekund; Nutribullet Juicer Pro był dość głośny, osiągając 85dB na naszym mierniku dźwięku. Zważyliśmy składniki przed i po wyciśnięciu soku, aby określić wydajność soku, która wyniosła 71%. To przyzwoita wydajność, choć częściowo wynika to z miąższu w soku, co oznacza, że ​​dużo błonnika przechodzi przez sitko. Niektóre całe liście pietruszki również znalazły się w napoju. Wraz z warstwą piany na wierzchu sok był bardzo napowietrzony, co w połączeniu z miąższem nadawało mu konsystencję bardziej przypominającą koktajl mleczny niż tradycyjny sok.

zrób zielony sok w wyciskarce Nutribullet pro

(Źródło zdjęcia: Future/Helen McCue)

Następnie obieramy pięć pomarańczy i podsmażamy je w całości w trybie turbo. Juicer Pro szybko poradził sobie z pomarańczami, przeglądając je w mniej niż 20 sekund. Niestety poziom hałasu pozostał taki sam, jak podczas robienia zielonego soku. Ponadto wydajność tym razem wyniosła 62%, co nie jest tak wysokie, jak w przypadku innych sokowirówek, które sprawdziliśmy.

Na wierzchu soku znajdowała się gruba warstwa piany, która została zatrzymana w karafce przez separator piany. Ale sok w naszej szklance był nadal bardzo napowietrzony. W przeciwieństwie do zielonego soku, sok pomarańczowy zawiera bardzo mało miąższu, chociaż skłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że jest całkowicie gładki. To był jednak smaczny napój.

zrób sok pomarańczowy za pomocą wyciskarki Nutribullet pro

(Źródło zdjęcia: Future/Helen McCue)

Ta wyciskarka Nutribullet wyciska sok z całego jabłka w zaledwie 5 sekund. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że nie musisz wcześniej robić żadnych przygotowań, to jest to bardzo szybkie.

Chcieliśmy wycisnąć sok z jarmużu bezpośrednio do szklanej butelki dołączonej do sokowirówki; ale co zaskakujące, nie leży płasko na blacie, gdy znajduje się pod wylewką, więc odrzuciliśmy ten pomysł i wstawiliśmy w to miejsce standardową szklankę. Wyciskaliśmy sok z jarmużu z dużą prędkością, podając go przez wąski zsyp, co zajęło około 1 minuty i 30 sekund.

Jednoznacznie możemy powiedzieć, że jeśli szukasz wyciskarki do robienia shotów z jarmużu, nie powinieneś kupować Nutribullet Juicer Pro. w szkle było mniej niż jeden kęs, a wydajność była żałosna 6%. Śmiało można więc powiedzieć, że była to strata czasu i jarmużu.

sok z jarmużu wyprodukowany wyciskarką Nutribullet pro

(Źródło zdjęcia: Future/Helen McCue)

Wreszcie liczyliśmy na więcej szczęścia przy robieniu soku z marchwi. Juicer Pro wycisnął sok z dwóch dużych marchwi w zaledwie 15 sekund, wytwarzając jasnopomarańczowy sok z marchwi z przyzwoitą wydajnością 52%. Sok nie był jednak gładki, miał papkowatą, pudrową konsystencję.

sok z marchwi w kubku na wynos po użyciu wyciskarki Nutribullet pro

(Źródło zdjęcia: Future/Helen McCue)

Jak wspomniano, większość części urządzenia można myć w zmywarce. Zauważyliśmy jednak, że nasza zmywarka nie usuwała wszystkich włókien ciasta z sita. Naszą radą byłoby wyszorowanie sita szczotką. Należy pamiętać, że różne części Juicer Pro zajmują sporo miejsca w zmywarce, więc odkryliśmy, że płukanie gorącą wodą jest często szybszym sposobem czyszczenia większych elementów.

Ocena wydajności: 4/5

Karta wyników Nutribullet Juicer Pro

Przesuń palcem, aby przewinąć w poziomieAtrybutyUwagiOcenaCena i dostępnośćSzerokodostępne iw bardzo przystępnej cenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie dodaneakcesoria.DesignOcena 5/5Jest intuicyjny w montażu, można go myć w zmywarce i zawiera przemyślane funkcje. jako separator piany i system zapobiegający kapaniu 4.5/5 Ocena wydajności Jest szybki, łatwy w użyciu i wytwarza soki o doskonałym smaku, o ile nie przeszkadza Ci miąższ i piana.

powinienem kupić?

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

  • Pierwsza rewizja: październik 2022

Porównanie cen wyciskarki NutriBullet NBJ50200 Pro

Udostępnij to