PDF-XChange Editor (otwiera się w nowej karcie) to edytor PDF (otwiera się w nowej karcie), który zastępuje doskonałą przeglądarkę PDF-Change Viewer. Jego projekt został całkowicie zmieniony, dzięki czemu jest znacznie bardziej przejrzysty i łatwiejszy w użyciu.

Poza tym przeglądarka PDF-XChange Viewer ma te same zalety, co jej poprzedniczka, z narzędziami do edycji do podświetlania, zaznaczania i usuwania tekstu. Funkcje wyboru stempli i komentowania umożliwiają łatwe śledzenie zmian w dokumentach, które są czasami wykluczane z bezpłatnych czytników plików PDF.

Możesz także wyodrębnić lub usunąć całe strony z dużego pliku PDF i osadzić nową zawartość, taką jak tekst, obrazy, puste strony lub całe dokumenty PDF.

Edytor PDF-XChange doskonale nadaje się również do konwertowania dokumentów między formatami PDF i Word, a nawet zawiera OCR (otwiera się w nowej karcie) (optyczne rozpoznawanie znaków), aby zamienić zeskanowane dokumenty w edytowalny tekst.

Ceny

Dostępne są dwie wersje tego edytora PDF, PDFX-Change Editor i PDFX-Change Editor Plus (źródło obrazu: oprogramowanie do śledzenia)

pakiety i ceny

PDF-XChange Editor ma w pełni funkcjonalną bezpłatną warstwę i kilka profesjonalnych funkcji, które można uaktualnić. Należy jednak zauważyć, że warstwa bezpłatna może być wszystkim, czego potrzebuje większość użytkowników. Płatne funkcje są nawet użyteczne i po prostu dodaj znak wodny.

Podczas gdy 70% funkcji jest dostępnych w wersji darmowej, dla tych, którzy chcą uzyskać dostęp do płatnych funkcji, dostępne są dwie opcje. Po pierwsze, jest Edytor PDF-XChange (otwiera się w nowej karcie) z licencją dla jednego użytkownika zaczynającą się od 56 € za licencję wieczystą, która obejmuje rok bezpłatnych aktualizacji i konserwacji. Jeśli chcesz jeszcze wyższy pakiet z jeszcze większą liczbą funkcji, cena pojedynczej licencji wyniesie 72 € za rok PDF-XChange Editor Plus (otwiera się w nowej karcie).

Jeśli interesują Cię ceny komercyjne, dostępne są różne opcje licencji w zależności od liczby wymaganych licencji. Od 3 do 75.000 XNUMX licencji.

cechy

Większość pożądanych funkcji, których można oczekiwać od edytora PDF, jest bezpłatna w edytorze PDF-XChange. Obejmują one możliwość wyświetlania natywnych plików graficznych Microsoft Office, wielojęzycznego OCR, komentarzy dźwiękowych, adnotacji, etykiet stron, znaczków, zintegrowanego silnika skryptów Java, hiperłączy, automatycznego podświetlania układu pól, które należy wypełnić itp.

profesjonalne funkcje

Wersja pro edytora PDF-XChange zawiera kilka przydatnych dodatkowych funkcji w tej cenie (Źródło obrazu: oprogramowanie Tracker)

Wersja płatna zawiera dodatkowe funkcje, takie jak wypełniane formularze PDF, konwersja do formatu Microsoft Word, łączenie plików PDF, usuwanie lub przenoszenie stron, bezpośrednie skanowanie do formatu PDF i wiele innych.

Zaczepy

Edytor PDF-XChange ma prosty, ale łatwy w nawigacji interfejs użytkownika (źródło zdjęcia: oprogramowanie śledzące)

Interfejs i w użyciu

Interfejs edytora PDF-XChange to doskonały kompromis między wszechstronnością a prostotą. Chociaż nie jest to najbardziej przyjemne dla oka z estetycznego punktu widzenia, skutecznie wykonuje swoją pracę. Przyciski są dość łatwe do znalezienia, parametry są rozmieszczone logicznie i nic nie jest skomplikowane. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z produktu Microsoft Office, Adobe lub prawie dowolnego edytora tekstu (otwiera się w nowej karcie), klasyczny wygląd paska narzędzi będzie Ci dobrze znany. Po prostu bawiąc się najnowszą wersją PDF-XChange, nie szukałem ustawień zbyt długo, zanim je znalazłem i mogłem użyć określonej funkcji. Wszystko ma logiczny sens, chociaż spojrzenie na ten interfejs na pierwszy rzut oka może wydawać się dużo.

Ponadto po wybraniu dowolnej ilości tekstu lub elementów ekranu po lewej stronie pojawiają się dodatkowe pola wyświetlania treści. Pozwala zobaczyć, jaki to typ elementu: tekst, tytuł, obraz itp. – i więcej szczegółów na ten temat. Prawa strona to miejsce, w którym zwykle zobaczysz swój projekt lub plik.

Apoyo

W Centrum pomocy oprogramowania śledzącego dostępnych jest wiele opcji samopomocy (źródło zdjęcia: oprogramowanie śledzące)

Apoyo

Szybkie wyszukiwanie w Google pozwala znaleźć zaskakującą liczbę forów wsparcia i osób mówiących o PDF-XChange. I co zaskakujące, mam to na myśli. Ale ludzie wydają się naprawdę pod wrażeniem i zszokowani wszystkim, co można zrobić za pomocą tej aplikacji. Jest nawet podzbiór ludzi, którzy przysięgają, że jest to aplikacja, która zastąpi Adobe Acrobat(Otwiera się w nowej karcie).

Ogólnie rzecz biorąc, oprócz społeczności pomocy i często zadawanych pytań, które można znaleźć, zespół PDF-XChange ma chatboty, a także inne sposoby pozostawania w kontakcie w celu uzyskania pomocy w zakresie wsparcia produktu, problemów itp. Chociaż osobiście nie miałem żadnych problemów z kontaktem, na podstawie moich badań wydają się być dość wrażliwi na klientów.

ostateczny werdykt

Niektórzy oddani użytkownicy PDF-XChange są przekonani, że jest to najlepszy dostępny edytor PDF. Inni przysięgają na funkcje w cenie. Moje doświadczenie było dobre, ale nie było nic niesamowitego. Ale może właśnie o to chodzi. Chociaż nic nie wyróżniało się jako zaskakujące, nie było też nic, co wyróżniałoby się jako irytujące lub niewygodne. Niczego nie brakowało, nie było niczego mylącego ani frustrującego. Edytory PDF i ta linia pracy mogą być frustrujące, z wystarczającą liczbą komplikacji. Czy więc dzięki prostemu i łatwemu w użyciu systemowi ze zrozumiałymi procesami edycji i modyfikowania dowolnego dokumentu lub projektu PDF-XChange wyprzedza konkurencję?

Byłem pod wrażeniem, że nawet przy tak dużej ilości edycji PDF, jaką wykonuję, nie musiałem przełączać się na inny program. To mi wiele mówi. Nie musiałem przełączać się na ten, który znałem najlepiej, aby wykonać swoją pracę. Więc w tym sensie jest to również wielka zaleta.

Myślę, że to świetny produkt, który może być twoim jedynym edytorem PDF bez żadnych zobowiązań.

Oferujemy również najlepszy edytor PDF (otwiera się w nowej karcie) i najlepsze oprogramowanie komputerowe (otwiera się w nowej karcie)

Edytor PDF-XChange: Porównanie cen

Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to