Dwuminutowa recenzja

Stealth 700 Gen 2 wydany przez Turtle Beach w zeszłym roku był imponującym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym, ale pozostawił miejsce na ulepszenia. Jakość dźwięku nie zawsze była tak dokładna, jak mogłaby być. Mimo że zapewnia Bluetooth do połączenia z komputerami i innymi urządzeniami, zestaw słuchawkowy jest przeznaczony do użytku z konsolami Xbox za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Xbox firmy Microsoft.

Nowy Stealth 700 Gen 2 Max rozszerza Twoją sieć, ponieważ bit „Max” oznacza „maksymalną kompatybilność”. Bluetooth jest nadal dostępny, ale zestaw słuchawkowy Max zawiera teraz nowy bezprzewodowy adapter USB, który zapewnia szybszą, wolną od opóźnień alternatywę dla Bluetooth dla komputerów PC, Mac, Playstation 4 i PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Turtle Beach poprawił żywotność baterii słuchawek, podwajając ją do 40 godzin dla tego modelu. W innym miejscu konstrukcja Stealth 700 Gen 2 Max pozostała niezmieniona, wykorzystując te same 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, co jego poprzednik, mieszczące się w dość dużych, ale wygodnych nausznikach.

(Zdjęcie: przyszłość)

Cena i dostępność

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 Max jest już dostępny w USA i Wielkiej Brytanii i kosztuje 199.99 USD (179.99 USD), ale nie jest jeszcze dostępny w Australii.

Jest to stosunkowo drogie w przypadku zestawu słuchawkowego do gier, jednak utrzymanie ceny poniżej 200 USD utrzymuje ją na poziomie rywali, takich jak SteelSeries Arctis Pro, i znacznie poniżej luksusowych marek, takich jak bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Master & Dynamic MG20. A jeśli jesteś właścicielem Xbox Series X, oryginalny model Turtle Beach Stealth 2021 Gen 700 Max z 2 r. jest nadal w sprzedaży za 150.00 USD (120.00 USD / 249.00 USD).

W tej cenie powinieneś również rozważyć najlepszy zestaw słuchawkowy do gier na PC, ponieważ może być coś innego do gustu. Jeśli chcesz wydać mniej, sprawdź najlepsze niedrogie zestawy słuchawkowe do gier.

Projekt i funkcje

 • 50-milimetrowe przetworniki neodymowe
 • nauszniki z pianki zapamiętującej kształt
 • regulowane ustawienia korekcji

Trzeba przyznać, że Stealth 700 Gen 2 Max nie są najbardziej wymyślnymi słuchawkami, a ich masywne nauszniki i wytrzymały metalowy i plastikowy pałąk sprawiają, że wyglądasz jak Cyberman z Dr Who. Jednak konstrukcja jest bardzo wygodna, a wyściółka z pianki memory na nausznikach z odrobiną żelu chłodzącego zapobiega przegrzaniu, gdy robi się ciężko.

Turtle Beach przywiązuje również dużą wagę do szczegółów, dzięki funkcji ProSpecs, która pozwala dostosować nauszniki, jeśli nosisz okulary. Mikrofon na wysięgniku automatycznie wycisza się, gdy go pchasz. Podoba nam się też, że chowa się w korpusie lewego nausznika, całkowicie go chowając, gdy nie jest używany.

Przetestowaliśmy Stealth 700 Gen 2 Max z adapterem USB podłączonym do komputera do gier, a zestaw słuchawkowy automatycznie paruje się z adapterem, więc uruchomienie nie trwa długo. Jednak Turtle Beach oferuje również aplikację Audio Hub na urządzenia z systemem iOS i Android, z której można korzystać przez Bluetooth. Aplikacja nie jest niezbędna, ale zawiera przydatne opcje, takie jak ustawienia EQ do regulacji basów, tonów wysokich, wokalu i możliwość regulacji czułości mikrofonu.

(* 2 *)

(Zdjęcie: przyszłość)

Napotkaliśmy pewne problemy podczas przełączania między dźwiękiem USB i Bluetooth. Aplikacja Audio Hub na iPhonie mogłaby połączyć się ze słuchawkami przez Bluetooth i dostosować różne ustawienia, ale nie pozwoliłaby nam odtwarzać dźwięku przez Bluetooth. Potrzeba było trochę eksperymentów i badań Reddit, aby rozwiązać ten problem. Nie pomogło, że musiałem pobrać osobną aplikację na komputer PC/Mac, aby zaktualizować oprogramowanie sprzętowe zestawu słuchawkowego.

Tak więc, podczas gdy adapter USB oferuje szybką i łatwą opcję parowania dźwięku, strona Bluetooth wydaje się nieco niekonsekwentna. Adapter USB ma również złącze USB-A, bez dostarczonego adaptera do połączeń USB-C, więc jeśli twoja platforma do gier ma tylko złącze USB-C, jak ma to miejsce w przypadku wielu laptopów w dzisiejszych czasach, musisz zapewnić własne adapter.

Jakość dźwięku

 • niska farma
 • szczegółowy dźwięk
 • tryb „nadludzki” do gier

Nasza recenzja oryginalnego Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 zauważyła, że ​​słuchawki mogą czasami brzmieć nieco „rozmycie”, ale adapter 2,4 GHz dołączony do Stealth 700 Gen 2 Max oznacza, że ​​jakość dźwięku nie jest. miłosierdzie wysoce skompresowanego dźwięku Bluetooth. Didgeridoo ma bogatą, drzewną teksturę, która otwiera The Big Sky (Meteorological Mix) Kate Bush, a Stealth 700 Gen 2 Max uderza w chwytliwy riff basowy z satysfakcjonującym uderzeniem. Szum bębnów i perkusji w ostatniej części utworu brzmi przerażająco potężnie i rytmicznie. Wciąż jest jeszcze trochę miejsca na poprawę, ponieważ mniejsze detale, takie jak jasny tamburyn, gubią się nieco w gęstej ścianie dźwięku.

Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 Max

(Zdjęcie: przyszłość)

Jednak dźwięk działa dobrze w grach. W The Elder Scrolls Online jest deszczowy dzień, a niesamowity huk odległego grzmotu wprowadza nastrój, gdy się loguję. Orkiestrowa partytura gry jest odpowiednio odtwarzana i słychać satysfakcjonujący dźwięk basu, gdy mój czarodziej zaczyna rzucać zaklęcia.

Na lewym nauszniku znajduje się również przycisk, który może aktywować tryb „nadludzkiego słuchu”. To ustawienie nieco redukuje basy i wzmacnia wysokie częstotliwości, dzięki czemu możesz wyraźniej słyszeć szczegóły, takie jak ciche kroki. Stoję na obrzeżach małego miasteczka, a tryb „nadludzki” zauważalnie akcentuje ruchy innych graczy, ułatwiając śledzenie ich ruchów, gdy krążą wokół mnie. Może nie być niezbędna w grach z otwartym światem, takich jak ESO, ale z pewnością przyda się w strzelankach zespołowych, w których musisz bardzo uważać na lokalizację i ruch przeciwników, takich jak Overwatch 2.

Mikrofon też działa dobrze, bardzo wyraźnie odbierając mój głos, a aplikacja Audio Hub pozwala dostosować czułość mikrofonu i aktywować „bramkę szumów”, która pomaga blokować niski poziom szumów tła.

cechy

 • Sterowniki: neodym 50 mm
 • Pasmo przenoszenia – 20 Hz – 22 KHz
 • Łączność: Bluetooth 5.1, USB (2,4 GHz), Xbox Wireless
 • Bateria – 40 godzin
 • Waga – 380g

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

Udostępnij to