Razer Iskur Cloth Dwuminutowa recenzja

Tkanina Razer Iskur to kolejna wersja linii foteli do gier Razer Iskur, którą firma wprowadziła w 2020 roku, która była już jednym z najlepszych foteli do gier.

Teraz dzięki wygodniejszej wyściółce z tkaniny, która lepiej oddycha podczas długich sesji grania, tkanina Razer Iskur jest lepsza od swojego poprzednika niemal pod każdym względem.

Tkanina Iskur nie różni się aż tak bardzo od Razer Iskur, który testowaliśmy w zeszłym roku, i ma te same cechy i konstrukcję co to krzesło, więc ma też pewne wady.

Najważniejszym z nich jest to, że ma tę samą wysoką cenę 499 USD / 499 GBP / 729 USD, ale może to być wygrana-wygrana.

Jeśli jesteś typem, który wierzy, że skóra PVC dodaje jakości do krzesła zamiast tkaniny, to pobieranie tej samej ceny za fotel do gier z tkaniny może wydawać się nierozsądne.

Nie mówimy tu jednak o prawdziwej skórze, mówimy o PCV, który jest w zasadzie plastikiem, więc uważamy, że tkanina jest krokiem naprzód. W związku z tym cieszymy się, że cena nie wzrosła odpowiednio.

  • Razer Iskur Cloth na Amazon za 379.99 €

Dzisiejsze najlepsze oferty tkanin Razer Iskur

Silla Gaming Razer Iskur con...brzytwa

Krzesło jest przeznaczone dla osób o wzroście do 5 stóp 11 cali (około 180 cm), więc nadal nie jest idealne dla graczy o wyższej budowie, chociaż dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, Iskur Fabric XL jest dostępny dla osób o wzroście do 6 stóp i 10 cali ( około 208cm), choć jest droższy.

Haftowane detale na materiale Iskur są również mniej wyraźne niż na oryginalnym Iskur, który ma zielone akcenty w całym szwie (chociaż dostępna jest również całkowicie czarna wersja ze skóry PVC z czarnym haftem).

Co najlepsze, konstrukcja z ciemnoszarej tkaniny dodaje trochę klasy fotelowi do gier, co jest trudniejsze do znalezienia, niż mogłoby się wydawać. Jeśli kochasz styl i funkcje fotela do gier, ale chcesz prawdziwego komfortu i czegoś bardziej dojrzałego, to tkanina Razer Iskur została zaprojektowana specjalnie dla Ciebie.

Una silla para juegos Razer Iskur Fabric en una sala de estar

Jeśli pasuje, to siedzi… i zostawia dużo włosów, by pamiętać, kto jest właścicielem tego domu. (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jednak konstrukcja tkaniny dodaje coś, o co skóra PVC nie musi się martwić i stara się utrzymać ją w czystości.

Kurz, brud i wióry mogą utknąć w zakamarkach skórzanego siedzenia z PVC, ale zwykle jest znacznie łatwiej je wyczyścić. Ponadto czarna skóra PVC nie plami.

Tego samego nie można powiedzieć o tkaninie Iskur, więc będziesz musiał być bardziej ostrożny z tymi napojami energetycznymi.

Och, czy wspominaliśmy, że to magnes na sierść zwierząt domowych? Jeśli masz futrzanego stwora, prawdopodobnie jesteś do tego przyzwyczajony, ale warto to zauważyć.

Obraz 1 z 4

Una silla para juegos Razer Iskur Fabric en una sala de estar

(Źródło zdjęcia: Future)Zdjęcie 2 z 4

Una silla para juegos Razer Iskur Fabric en una sala de estar

(Źródło zdjęcia: Future)Zdjęcie 3 z 4

Una silla para juegos Razer Iskur Fabric en una sala de estar

(Źródło zdjęcia: Future)Zdjęcie 4 z 4

Una silla para juegos Razer Iskur Fabric en una sala de estar

(Zdjęcie: przyszłość)

Jednak tkanina Razer Iskur zachowuje wszystkie zalety swojego rodzeństwa ze skóry PVC, w tym fantastyczne podparcie lędźwiowe i podłokietnik 4D. To ostatnie z pewnością pomaga dać trochę więcej miejsca tym, którzy chcą siedzieć ze skrzyżowanymi nogami, ale styl siedzenia samochodu wyścigowego sprawia, że ​​zbyt trudno jest uzyskać wygodę.

Poduszka siedziska jest wygodna, a siedzenie na niej przez długi czas to przyjemność, jeszcze bardziej niż oryginalny Iskur.

Materiałowy pokrowiec poduszki oddycha znacznie lepiej niż PVC, co zapobiega poceniu się rzeczy podczas długich godzin grania online lub pracy przez cały dzień.

Ostatecznie najważniejszy jest komfort przez cały dzień, niezależnie od tego, czy planujesz używać krzesła do pracy, czy do zabawy. Tak czy inaczej, Razer Iskur Cloth zapewnia i robi to z eleganckim wyglądem, który jest rzadki wśród produktów zorientowanych na graczy, dzięki czemu bardzo łatwo jest polecić go każdemu, kto ma na to budżet.

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

Udostępnij to