Spis treści

Jednominutowa recenzja

Jeśli nie jesteś sportowcem lub bywasz na siłowni, być może nie natknąłeś się na serię shakerów ShakesSphere, które są przeznaczone do mieszania koktajli proteinowych poprzez ręczne potrząsanie zlewką. Cóż, teraz marka wypuściła również przenośny bezprzewodowy blender, który może znaleźć się na naszej pożądanej liście najlepszych blenderów.

Założona przez elitarnego sprintera Ricka Beardsella, przy wsparciu brytyjskiego programu telewizyjnego Dragon's Den, marka rosła w siłę w ciągu ostatnich pięciu lat. Przenośny blender ShakeSphere E-Lid to kolejny logiczny krok w Twojej podróży, bazujący na funkcjonalności ręcznych shakerów marki, umożliwiający miksowanie lodu i mrożonych owoców, pozostając przenośnym.

Podczas ładowania przez USB-C urządzenie może przetasować do 14 razy, zanim będzie wymagało ponownego naładowania. Jest dostarczany z kubkiem Tritan, ale pasuje do większości kubków marki 24,6 fl oz/700 ml, które są dostępne w różnych kolorach i wykończeniach.

Sam mikser dostępny jest w stylowej matowej czerni lub fluorescencyjnej żółci, o ultranowoczesnym kształcie nawiązującym do kosmicznej rakiety. Wygląda szczególnie stylowo, gdy jego trzy diody LED są włączone podczas ładowania lub użytkowania. Ale cały ten styl nie jest tani; Elektroniczna pokrywa do blendera przenośnego ShakeSphere jest droga jak na jednorazowy blender.

Jednak w porównaniu z innymi bezprzewodowymi blenderami, takimi jak Nutribullet Go, przeszedł nasze testy, udowadniając, że nie chodzi tylko o styl nad treścią. Więc jeśli możesz sobie pozwolić na popisywanie się nowoczesnym urządzeniem do robienia koktajli w podróży, jest to świetna opcja. Ale jego ograniczona funkcjonalność i pojemność oznacza, że ​​jest to produkt niszowy, a koktajle, które produkuje, nie są tak gładkie, jak to, co otrzymasz z blendera wtyczkowego.

Przenośny blender ShakeSphere z elektroniczną pokrywką Cena i dostępność

 • Cena katalogowa: 90 € / 72 € / 129 € AU

ShakeSphere Portable Blender Electronic Lid jest dostępny na całym świecie bezpośrednio ze strony internetowej ShakeSphere (otwiera się w nowej karcie) lub na Amazon (otwiera się w nowej karcie). Jest to drogie jak na jednorazowy blender, ale ma wbudowany kubek ShakeSphere Tritan Clear, który przy zakupie osobno przywróci Ci 25 USD / 23 GBP / 36 USD.

Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi kubkami z serii ShakeSphere, w cenie od 20 EUR/20 EUR/30 USD za oryginalny kubek i do 60 EUR/55 EUR/85 USD za kubek ze stali emaliowanej.

Cena i dostępność: 4.5/5

Blender przenośny Shakesphere zawsze zapakowany w pudełko

(Zdjęcie: przyszłość)

Przenośny blender ShakeSphere z elektroniczną pokrywą

 • 24,6 uncji/700 ml pojemności
 • Akumulatorowa podstawa bezprzewodowa
 • Kubek nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Ten elegancki i stylowy blender bezprzewodowy przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie proste, nieskomplikowane wzornictwo. Ale dzięki swojemu rakietowemu kształtowi i zabawnym, zmieniającym kolor lampkom na stopach ten blender ShakeSphere wciąż ma zabawną stronę. Logo i ogólna stylistyka są wyraźnie skierowane do sportowego rynku docelowego marki, a nie konsumentów ogólnych urządzeń kuchennych. Jest dostępny w subtelnym, matowym czarnym lub jaskrawo fluorescencyjnym żółtym wykończeniu.

Jest to kompaktowy blender, który po złożeniu ma wymiary 9 x 4 x 4 cale/23 x 10 x 10 cm (wysokość x szerokość x głębokość). Pokrywka blendera z pokrywką waży zaledwie 16,6 uncji/470 g, podczas gdy słoik i pokrywka Tritan ważą zaledwie 8,8 uncji/250 g, gdy są puste, więc ledwo zauważysz dodatkowy ciężar w swojej torbie.

Przezroczysty kubek Tritan ma pojemność 700 ml/24,6 fl oz i chociaż pokrywa blendera jest kompatybilna z większością kubków ShakesSphere, żaden z nich nie ma większej pojemności, co oznacza, że ​​ograniczasz się do tego napoju.

Gdy urządzenie nie jest używane, osłona ostrza wkręca się w górną część pokrywy blendera dla większego bezpieczeństwa. Kubek posiada oddzielną szczelną pokrywkę, z przesuwaną stalową pokrywką, która zakrywa dziobek. Pętelka na palec ułatwia noszenie. Kiedy pokrywka blendera zostanie przykręcona do słoika, kontrolki zmienią kolor na niebieski, wskazując, że jest on właściwie zamknięty i gotowy do użycia. Jeśli zmieniają kolor z niebieskiego na czerwony, oznacza to, że nie jest prawidłowo zamocowany.

Elektroniczna pokrywa blendera przenośnego ShakeSphere

(Zdjęcie: przyszłość)

Przycisk zasilania znajdujący się u podstawy pokrywki blendera staje się widoczny po obróceniu go do góry nogami i przykręceniu do kubka. Naciśnięcie przycisku przez trzy sekundy rozpoczyna cykl automatycznego mieszania, który trwa przez określony czas, po czym zatrzymuje się automatycznie.

Blender ładuje się za pomocą kabla USB-C dołączonego do zestawu, ale aby go naładować, musisz zapewnić własne gniazdko ścienne lub podłączyć go do laptopa lub innego urządzenia.

Projekt: 5/5

Wydajność przenośnego blendera ShakeSphere z elektroniczną pokrywą

 • Calma
 • Łatwy w użyciu
 • Dobrze trzyma lód

Podczas naszej pierwszej próby przygotowania napoju ShakeSphere dodaliśmy do kubka mieszankę mrożonych jagód, białka w proszku i mleka. Po przekręceniu pokrywki blendera na górze, nacisnęliśmy przycisk start na trzy sekundy potrzebne do rozpoczęcia miksowania. Jednak zajęło nam kilka sekund, zanim zdaliśmy sobie sprawę, że po uruchomieniu cała jednostka musi zostać odwrócona, aby składniki spotkały się z ostrzami.

Po zakończeniu pierwszego cyklu miksowania, z boku kubka pozostało jeszcze trochę proszku białkowego, a także mogliśmy zobaczyć duże kawałki skórki jagód. Rozpoczęliśmy więc drugi cykl mieszania, który wymieszał większość proszku białkowego i zmniejszył rozmiar skórki owoców.

Powstały napój był dość dobrze wymieszany. Miał ziarnistą konsystencję, ponieważ nasiona jagód pozostały całe i kilka kawałków skórki, ale białko w proszku i reszta jagód zostały upłynnione. Napój nie był tak drobno sproszkowany, jak można by się spodziewać po potężnym, pełnowymiarowym blenderze. Mimo to wyniki były imponujące, biorąc pod uwagę, że jest to blender bezprzewodowy, a kubek był w około 1/3 wypełniony twardymi, mrożonymi jagodami, które rozpadły się w mniej niż 80 sekund.

Elektroniczna pokrywa blendera przenośnego ShakeSphere

(Zdjęcie: przyszłość)

Naszą drugą mieszanką był banan, białko w proszku, kakao w proszku, masło orzechowe i mleko. Blender ShakeSphere wymagał tylko jednego cyklu mieszania, aby upłynnić te składniki. Białka i kakao w proszku były dobrze wymieszane, podobnie jak masło orzechowe. Napój był w większości gładki, chociaż były tam bardzo małe kawałki banana, a przez małe mamy na myśli wielkość ziarenka cukru, tak małe, że nie przeszkadzają większości ludzi. To powiedziawszy, jeśli wolisz całkowicie gładki napój, prawdopodobnie będziesz musiał go zamieszać po raz drugi.

Następny był przepis na smoothie, który posłużył do przetestowania wszystkich recenzowanych przez nas blenderów, zrobionych z ananasa, szpinaku, soku jabłkowego, banana i jogurtu greckiego. Wystarczył jeden cykl miksowania, aby zamienić te składniki w pyszny napój. Widać było trochę szpinaku, a koktajl miał lekko papkowatą konsystencję; nie był to jedwabisty napój, jakiego spodziewaliśmy się po pełnowymiarowym blenderze. Ale w przypadku małego miksera akumulatorowego wynik był imponujący w mniej niż 40 sekund.

Przygotowanie zielonego smoothie w blenderze Shakesphere zajęło tylko jeden cykl

(Zdjęcie: przyszłość)

Zrobiliśmy mieszankę tylko z wody i sześciu kostek lodu, aby przetestować jakość kruszonego lodu i byliśmy pod wrażeniem. Jeden cykl mieszania wystarczył, aby cały lód całkowicie się rozdrobnił. Dodatkowo blender pozostawał stabilny na blacie przez cały cykl mieszania.

Chociaż jest reklamowany jako wykonujący 30-sekundowe cykle mieszania, w naszych testach każdy cykl trwał około 39 sekund. Jest jednak wyjątkowo cichy w porównaniu z większością testowanych przez nas blenderów, osiągając szczyt zaledwie 75 dB, co jest podobne do próżni.

Jedną z oczywistych wad we wszystkich testach było to, że pomimo tego, że blender był bezpiecznie przymocowany do miski, często nie wyświetlał niebieskich światełek wskazujących, że jest dobrze przymocowany. Jako taki nie zacząłby się mieszać; musieliśmy go kilka razy odkręcać i przykręcać, co stawało się dość irytujące. Zwłaszcza, że ​​nie było do końca oczywiste, dlaczego mikser nie mógł rozpoznać, że został prawidłowo zainstalowany.

Słoiki ShakeSphere E-Lid Portable Blender nie nadają się do mycia w zmywarce, ale są bardzo łatwe do czyszczenia. Po prostu napełnij wodą, załóż pokrywkę i dobrze wstrząśnij słoikiem lub możesz dodać wodę do słoika, zakręcić pokrywkę blendera i rozpocząć cykl miksowania. Stwierdziliśmy, że obie metody są skuteczne.

Wydajność; Cztery pięć

Żywotność baterii przenośnego blendera ShakeSphere z elektroniczną pokrywką

 • Ładowanie przez USB-C
 • Czerwone światła wskazują niski poziom baterii
 • Akumulator przekroczył listę reklamacji producenta.

W naszych testach blender był w stanie ukończyć 26 cykli mieszania przed koniecznością ponownego naładowania. To prawie dwa razy więcej niż 14 cykli reklamowanych przez markę. Wszystkie trzy kontrolki zaświecą się na czerwono, jeśli spróbujesz je uruchomić, gdy bateria jest zbyt słaba.

Pełne naładowanie akumulatora zajęło cztery godziny, co stanowi dolny koniec 4-6 godzin deklarowanych przez producenta. Podczas ładowania kontrolki pozostają czerwone. Gdy blender jest w pełni naładowany, kontrolki zmieniają kolor na zielony; ale nie ma sposobu, aby sprawdzić procent baterii w połowie wyścigu.

Żywotność baterii: 5/5

Elektroniczna pokrywa blendera przenośnego ShakeSphere

(Zdjęcie: przyszłość)

Karta wyników ShakeSphere Portable Blender E-Lid

Przesuń, aby przewinąć w poziomieAtrybutyUwagiOcenaCena i dostępnośćAsortyment ShakeSphere jest dostępny na całym świecie. Nie można zaprzeczyć, że jest to drogie jak na blender z jedną porcją, ale jest tylko trochę droższe niż Nutribullet o podobnej wielkości. 5WydajnośćŁatwy i wygodny w użyciu, dobrze miesza napoje, ale nie zapewnia 100% jedwabistej konsystencji.4/5Czas pracy bateriiWystarczająca bateria i większość osób nie będzie musiała ładować urządzenia częściej niż raz w tygodniu.5/5

powinienem kupić?

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

 • Pierwsza recenzja: wrzesień 2022

Przenośny blender ShakeSphere E-Lid: Porównanie cen

Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to