Honor Earbuds 3 Pro: Jednominutowa recenzja

Tak, wyglądają bardzo podobnie do Apple AirPods Pro i żadna recenzja Honor Earbuds 3 Pro warta łączności Bluetooth 5.2 nie może zignorować tego faktu. Ale zamiast dołączyć do stale rosnącej sterty słabych podróbek, w wielu kluczowych obszarach nowe słuchawki Honor faktycznie wykorzystały to, co było świetne w AirPods Pro giganta z Cupertino, a następnie je ulepszyły. I to nie tylko dla posiadaczy smartfonów Honor.

W ten sposób obiecana technologia monitorowania stanu czujnika temperatury nigdy się nie zmaterializowała – Honor nie pokonał Apple w tym punkcie. Ale co z tym? Spójrz poza to, a jest co świętować.

Pomimo znanej konstrukcji obudowy i główki szczoteczki do zębów Earbuds 3 Pro, Honor wyróżniał się pod maską dzięki zastosowaniu pierwszego na świecie podwójnego przetwornika koncentrycznego z dynamicznym przetwornikiem 11 mm i piezoelektrycznym ceramicznym tweeterem. Zasadniczo jest to sytuacja z głośnikiem wysokotonowym wewnątrz przetwornika; dwie indywidualne jednostki napędowe są zbudowane koncentrycznie, dzięki czemu emitują dźwięk z tego samego punktu lub osi. A to mogła być katastrofa. Tylko że jest odwrotnie. To głośny triumf i zwiastuje jego szybkie włączenie jako jedne z najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek na rynku.

Honor przybrał formę AirPods z prosufiksem i dodał na urządzeniu regulację głośności do łodyg, bardziej konfigurowalne i przyjemne wrażenia z redukcją szumów, prostą i elegancką nową aplikację (pod warunkiem, że nie masz iPhone'a) i tak dalej Co ważniejsze, zapewniał pełniejszy, mięsisty bas, szerszą scenę dźwiękową i ogólnie lepsze, bardziej szczegółowe wrażenia dźwiękowe. I udało się to wszystko zrobić w bardziej akceptowalnej cenie niż alternatywa Apple Pro.

Recenzja dwóch linii? Honor stworzył właśnie jedne z najlepszych słuchawek z redukcją szumów na rynku. Dobra robota, Honor.

Honor Earbuds 3 Pro wyglądają tak bardzo jak produkt Apple „Pro”, że ludzie będą się zastanawiać. (Źródło obrazu: TechRadar)

Recenzja Honor Earbuds 3 Pro: Cena i data wydania

 • 170 € / 199 € (około 178 €, 367 AU$)
 • Opublikowano 28 lutego 2022

Przy cenie 199 euro w Europie i 170 euro w Wielkiej Brytanii, słuchawki Honor's Pro z sufiksem są wyceniane agresywnie, biorąc pod uwagę, że AirPods Pro firmy Apple zostały wprowadzone na rynek w cenie 249 EUR / 249 EUR / 399 USD. To powiedziawszy, kupujący oczekujący ceny podobnej do Honor Earbuds 2 Lite z sierpnia 2021 r. (60 USD / 70 EUR) będą musieli wydać nieco więcej gotówki, jeśli chcą najnowszych i, szczerze mówiąc, lepszych słuchawek Honor.

Ale oto problem: chociaż Honor rozstał się ze swoją firmą macierzystą, Huawei, w listopadzie 2020 r., Wygląda na to, że nie uwolniło to w pełni niezależnego chińskiego producenta smartfonów od trwającego w kwietniu zakazu handlu zainicjowanego przez Stany Zjednoczone. . 2020. To okrężny sposób na powiedzenie, że możesz nie być w stanie ich kupić w USA i naprawdę szkoda.

Osłona Honor Earbuds 3 Pro z boku, pokazująca port USB-C

Etui Honor's Earbuds 3 Pro ładuje się przez USB-C i naprawdę wygląda jak kamyk. (Źródło obrazu: TechRadar)

Recenzja Honor Earbuds 3 Pro: Funkcje

 • Bluetooth 5.2 i dobrze wyposażona, intuicyjna obsługa aplikacji na Androida
 • Cztery skuteczne profile redukcji hałasu i świadomości ekologicznej
 • Regulacja głośności na uchu i parowanie dwóch urządzeń

Po pierwsze, łatwa w użyciu, stylowa i dobrze zaprojektowana aplikacja Honor AI Space jest dostępna tylko na Androida. Ta niezwykle podobna do systemu iOS funkcja szybkiego parowania, w której po prostu otwierasz pokrywę pudełka i pojawia się obraz gotowych do parowania słuchawek Honor Earbuds 3 Pro, dzieje się tylko wtedy, gdy używasz urządzenia Honor. Ale przetestowaliśmy te słuchawki z Honor Magic 4 Pro, Samsung Galaxy S22 i Apple iPhone 11 i nawet bez szybkiego parowania (Samsung) lub obsługi aplikacji (Apple), okazało się, że te słuchawki są bardziej niż odporne na konkurencję w innych obszarach.

To powiedziawszy, jest to zestaw słuchawek, który jest zdecydowanie stworzony dla Androida. Chociaż nie jest wymagana żadna aplikacja, aby przełączać się między profilami „redukcji szumów”, „wyłączenia” i „świadomości”, wystarczy nacisnąć i przytrzymać dowolną słuchawkę – dostęp do aplikacji Honor AI Space odblokowuje cztery nowe profile redukcji szumów. hałasu Dotknij „wyciszanie szumów” w tej aplikacji tylko na Androida i masz cztery „tryby” do wyboru: „inteligentny”, który twierdzi, że łagodzi poziom hałasu w twoim otoczeniu; „przytulny”, który jest opisywany jako odpowiedni do cichych środowisk, takich jak biuro; „umiarkowany” dla głośniejszych środowisk; i „ultra” w sytuacjach, w których wymagana jest ciągła redukcja hałasu, na przykład w samolocie. I są też bardzo skuteczne. Przechadzamy się ulicą miasta z włączonymi silnikami autobusów i „inteligentnymi” samochodami, miarowo, ogólny szum ruchu drogowego w dużej mierze zagłuszał i co ważniejsze, nie ze szkodą dla naszej muzyki.

W innych miejscach przyciski zapewniają łączność Bluetooth 5.2 i do 24 godzin pracy na baterii w połączeniu z etui ładującym, które z łatwością zapewnia również dwie godziny odtwarzania po pięciominutowym szybkim ładowaniu. Sok w pąkach nie jest szczególnie imponujący, z sześcioma godzinami odtwarzania na pełnym naładowaniu bez redukcji szumów lub czterema z zaimplementowaną redukcją szumów, ale jest to akceptowalne, biorąc pod uwagę funkcję szybkiego ładowania, a aplikacja daje bardzo wyraźne informacje o pozostałej baterii w każdej słuchawce i etui, aby przygotować się na długie podróże.

Kolejną cechą, o której warto wspomnieć, jest regulacja głośności na uchu. Cóż, nie myślisz, że możesz zmienić la donne, czujesz, że nie chcesz robić balastu lub robisz to dla swoich AirPods Pro do kontrolowania muzyki, więcej niż możesz to zrobić, stało się to znaczna przewaga w czasie. Brak konieczności wyjmowania telefonu z torby, aby ściszyć muzykę w zatłoczonym pociągu: ogromne.

Ostatnią rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest bardzo przereklamowana funkcja czujnika temperatury, ponieważ jej tam nie ma. Twierdzono, że można zmierzyć temperaturę, naciskając trzykrotnie słuchawkę. Szeroko zgłaszano również możliwość śledzenia ciągłego pomiaru w czasie i wyzwalania „alarmu o nieprawidłowej temperaturze”. Ale nie znajdziesz tego w aplikacji ani po naciśnięciu przycisków. Mówiąc wprost, twoje słuchawki nadal nie mogą powiedzieć, że jest ci gorąco.

Dlaczego tak szybki spin? Cóż, Honor wcześniej twierdził, że jego algorytm temperatury AI ma 80% szans na błąd ±0,3 stopnia Celsjusza lub mniej w środowisku laboratoryjnym; jednak rzeczywisty margines błędu może się różnić w zależności od osoby i środowiska, a aby przyznać kredyt w przypadkach należnych, firma zawsze stwierdzała, że ​​produkt nie powinien być używany do żadnych celów medycznych.

Kiedy Honor ogłosił, że jego czujniki monitorujące temperaturę z pewnością znajdą się w jego nowych słuchawkach (i tym samym pokonają Apple), ostrzegł, że technologia nie otrzymała jeszcze zatwierdzenia regulacyjnego.

Honor powiedział nam: „Na wszystkich rynkach, na których działa firma Honor, ściśle przestrzega lokalnych przepisów i regulacji. Biorąc pod uwagę te czynniki, wprowadzanie funkcji i produktów na rynki będzie się również różnić w zależności od wymagań rynku.

Dlatego Honor Earbuds 3 Pro nie będą miały czujnika temperatury na rynkach Wielkiej Brytanii i Europy.

Pomijając to, fakt, że Honor Earbuds 3 Pro nie mają obiecanego czujnika temperatury na rynkach brytyjskich i europejskich, jest jedynym drobnym problemem w pełnym zestawie funkcji.

(* 3 *)

Etui Honor Earbuds 3 Pro ma kieszonkowy rozmiar i jest zamykane za pomocą silnych, uspokajających magnesów. (Źródło obrazu: TechRadar)

Recenzja Honor Earbuds 3 Pro: Jakość dźwięku

 • Szczegółowa i ekspansywna scena dźwiękowa na wszystkich częstotliwościach
 • Potężny, żywy bas i teksturowane wokale
 • Nowy lider w klasie urządzeń z systemem Android w dźwięku

Prawdopodobnie największą różnicą między AirPods Pro a Honor Earbuds 3 Pro jest to, o ile lepiej brzmi ten ostatni. Niech to zapadnie na chwilę. Nie jest to również drobna ani przyrostowa poprawa w stosunku do wyższej klasy oferty Apple.

Przesyłamy muzykę z Tidal i Apple Music z naszego iPhone'a, Samsunga Galaxy S22 i Honor Magic 4. Podłoga basowa przez Vossi Bop Stormzy'ego i PSYCHODRAMA Dave'a jest głębsza, żywsza i bardziej dynamiczna dzięki słuchawkom Honor. Głosy są również bardziej wyraziste; Żałosne, liryczne stylizacje Dave'a błyszczą nieco jaśniej dzięki dodatkowej uncji tekstury i realizmu, które może odkryć zestaw słuchawkowy Honor.

Scena dźwiękowa jest też nieco bardziej ekspansywna pod względem częstotliwości, choć to bliższa podróż. Ostatecznie to dodatkowe szczegóły – ostrzejsze krawędzie natarcia nut, emocjonalna jakość wokali – sprawiają, że Honor Earbuds 3 Pro jest wyraźnym zwycięzcą podczas naszego odsłuchu.

Nowa (i potencjalnie ryzykowna) konstrukcja z dwoma głośnikami współosiowymi Honora została zintegrowana z wszystkimi umiejętnościami niezachwianej ręki chirurga, dzięki czemu słuchawki douszne Earbuds 3 Pro brzmią bardziej angażująco, entuzjastycznie i lśnią, dzięki łatwym w obsłudze wysokim tonom niż ich odpowiedniki z AirPods. Wszelkie zastrzeżenia, jakie moglibyśmy mieć co do ustawień kontrolera, są szybko usuwane, gdy uderzamy w palce w czasie bezlitosnych, podnoszących na duchu wątków muzycznych, które można znaleźć w BYOB System of a Down, z których wszystkie zostały mistrzowsko opanowane przez Honor.

Zagraj w Debussy'ego Deux Arabesques, grany przez Mehahema Presslera, a trójwymiarowe klawisze szybują przez rejestry z wystarczającą ilością miejsca wokół każdej dobrze wymierzonej wysokiej nuty, aby poczuć się muzycznie przyjemnie i naprawdę grać przez śpiewanie, oddychając ludzkimi rękami.

Apple AirPods Pro i Honor Earbuds 3 Pro na czarnym tle

Zgadnij produkt Honor! (Ok, to górny. Ale zwróć uwagę na bardziej zaokrągloną, nieco jaśniejszą kopertę.) (Źródło obrazu: TechRadar)

Recenzja słuchawek Honor 3 Pro: Design

 • Dostępny w kolorze białym szarym
 • Tylko 5,1 g na słuchawkę
 • Więc AirPods Pro-esque jest prawie zabawny

Nie da się tego uniknąć. Jeśli imitacja jest najszczerszą formą pochlebstwa, Honor miał kilka całkiem dobrych rzeczy do powiedzenia na temat AirPods Pro firmy Apple, projektując słuchawki douszne 3. To niepokojące, jak podobne są te dwie oferty obok siebie.

To powiedziawszy, pod pewnymi względami Honor jest tu nieco lepszy. Oprócz bieli, Honor wprowadził srebrną kolorystykę, a wraz z guzikiem…

Udostępnij to