Słuchawki bezprzewodowe Pulse 3D kontynuują długą tradycję. Z każdą nową konsolą Sony przychodzi nowy zestaw słuchawkowy PlayStation, a wydawca jeszcze tego nie zmienia.

Zestaw słuchawkowy Sony do gier pojawił się po raz pierwszy na PS3 z pierwszym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym stereo, następnie na PS4 ze złotym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym stereo, a na koniec na PS5 z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Sony PlayStation Pulse 3D. Podobnie jak jego poprzednicy, nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D zdecydowanie uderza w dziale dźwięku, zapewniając bogaty w szczegóły dźwięk stereo i wciągający. Jednak dodanie nowych funkcji, takich jak obsługa Tempest AudioTech 3D, prawdopodobnie czyni ten zestaw słuchawkowy PS5.

Jeśli nic więcej, jest to jeden z najlepszych obecnie dostępnych zestawów słuchawkowych PS5. Dla graczy towarzyskich i rywalizujących dodatki, takie jak sterowanie mikrofonem i indywidualna regulacja poziomu dźwięku czatu i gry, odróżniają zestaw słuchawkowy od standardowych przewodowych zestawów słuchawkowych, a jakość mikrofonu jest ogólnie całkiem dobra.

W rezultacie zestaw słuchawkowy Pulse 3D można obejrzeć podczas wyprzedaży w Czarny piątek 2022 r., która odbędzie się około 25 listopada. Jest to jedno z najpopularniejszych akcesoriów do konsoli i prawdopodobnie pojawi się w ramach ofert PS5 w Czarny piątek.

Chociaż nie jest bez problemów – jego 12-godzinna bateria szybko się wyczerpuje, jakość wykonania nie jest najlepsza, a efekt 3D wymaga pewnych poprawek, aby uzyskać właściwy – Pulse 3D to solidny zestaw słuchawkowy PS5 i ten, który my poleciłbym odebrać, gdy w końcu zdobędziesz konsolę.

  • Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony PlayStation Pulse 3D (PS4 biały) w Amazon za 69 USD (otwiera się w nowej karcie)

Bezprzewodowe słuchawki Pulse 3D

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D: cena i data premiery

Słuchawki PS5 Pulse 3D

(Zdjęcie: przyszłość)

Data premiery bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Sony PlayStation Pulse 3D White to 30 października 2020 r. Minęły prawie dwa tygodnie przed datą premiery PS5 12 listopada i wersji Midnight Black wydanej w październiku 2021 r. Są kompatybilne z PS5 i PS4, i zastąpić bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony Platinum do PS4, który został wydany w 2017 roku.

Pod względem ceny zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D kosztuje 99 USD / 89.99 GBP / 159 USD, co może wydawać się drogie, biorąc pod uwagę cenę innych zestawów słuchawkowych innych firm, ale w rzeczywistości jest całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę wszystko, co Pulse 3D wnosi do stołu.

To powiedziawszy, jeśli szukasz alternatyw, możesz sprawdzić Turtle Beach Recon 200 kompatybilny z PS5, wyceniony na zaledwie 49.99 USD / 29.99 GBP / 77.99 USD, ale poświęcisz się w dziale dźwięku i ogólnie . zestaw funkcji. Na razie wydaje się, że PlayStation Pulse oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny ze wszystkich zestawów słuchawkowych PS5.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D: cena i data premiery

Słuchawki PS5 Pulse 3D

(Zdjęcie: przyszłość)

Podczas gdy oryginalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony pasował do nieporęcznego, czarnego PS3, nowy zestaw słuchawkowy Pulse 3D doskonale pasuje do estetyki PS5 dzięki dwukolorowej czarno-białej kolorystyce. Jest też stylowy, z regulowanym górnym paskiem, który idealnie otula głowę. To styl, który balansuje między klasyką a kosmiczną erą, nie zbaczając zbytnio w żadnym kierunku.

Pod względem wagi Pulse 3D waży 295 gramów, co jest średnią dla pary słuchawek nausznych. W samych pudełkach mieszczą się średniej wielkości przetworniki 40 mm, a siła zacisku nauszników — czyli nacisk wywierany przez nauszniki na głowę — wystarczy, aby je utrzymać bez wypadania.

Tak jak poprzednio, Sony zdecydowało się na użycie nauszników ze sztucznej skóry, które są miękkie i elastyczne, oraz plastikowy mostek, który wydaje się nieco cienki. Jasne, wybór jedwabiu i metalu mógł sprawić, że byłyby nieco wygodniejsze dla uszu i bardziej wytrzymałe, ale skóra pozostaje stosunkowo chłodna i wygodna po długim noszeniu, a plastik, choć z pewnością nie jest idealny, obniża koszty noszenia.

Na zewnętrznej stronie lewej muszli znajdują się elementy sterujące: przełącznik dźwięku gry i czatu, który można indywidualnie zwiększać; przełącznik monitora mikrofonu, dzięki czemu możesz siebie usłyszeć; regulacja głośności; przycisk wyciszania i wyłącznik zasilania. Jest też gniazdo 3,5 mm, które można podłączyć do dowolnego urządzenia 3,5 mm za pomocą dołączonego kabla, oraz port USB-C do ładowania.

Ponieważ słuchawki mają gniazdo 3,5 mm, możesz ich używać bez dołączonego klucza sprzętowego i nadal będziesz mógł słuchać Tempest AudioTech 3D, chociaż spowoduje to szybsze rozładowanie baterii kontrolera. To powiedziawszy, prawdopodobnie najlepiej jest, gdy używasz zestawu słuchawkowego z PS5, upewniając się, że klucz sprzętowy jest podłączony i podłączony, zamiast podłączać zestaw słuchawkowy do kontrolera za pomocą kabla audio.

Jedyny problem z projektem polega na tym, że realistycznie nie jest to coś, co można by nosić. Jeśli planujesz kupić parę słuchawek, które możesz zabrać ze sobą, bezprzewodowe słuchawki PlayStation Pulse 3D nie będą tym.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D: wydajność

Słuchawki PS5 Pulse 3D

(Zdjęcie: przyszłość)

Konfiguracja zestawu słuchawkowego jest tak prosta, jak podłączenie dołączonego klucza sprzętowego do jednego z portów USB PS5 i włączenie zestawu słuchawkowego. Konsola automatycznie połączy się ze słuchawkami i skieruje tam cały dźwięk zamiast przez głośniki telewizora. Możesz także podłączyć klucz sprzętowy do portu USB komputera, jeśli chcesz go tam używać, ale nie uzyskasz w ten sposób dźwięku przestrzennego.

Po podłączeniu wszystkiego, Pulse 3D Wireless brzmi świetnie, z solidnym dźwiękiem stereo i symulowanym dźwiękiem przestrzennym. Utwory na Spotify nie były tak szczegółowe i klarowne, jak na innych tradycyjnych słuchawkach, a niektóre gry, takie jak Fall Guys czy Genshin Impact, nie odnotowały znacznej poprawy w słuchawkach, ale ogólnie dźwięk stereo i symulowany dźwięk przestrzenny był przyzwoity, jeśli nie całkiem Niesamowite.

Oczywiście to, co naprawdę chcesz kupić w Pulse 3D Wireless, to jego kompatybilność z nową technologią Sony Tempest 3D AudioTech, którą wdraża we wszystkich swoich zastrzeżonych grach, zapewniając im bardziej realistyczną i wciągającą jakość dźwięku. W praktyce użycie Pulse 3D w Spider-Man: Miles Morales oznaczało możliwość usłyszenia bardziej realistycznych dźwięków miasta, podczas gdy w Sackboy: A Big Adventure każdy efekt dźwiękowy miał inną kierunkowość.

Lista gier kompatybilnych z 3D Tempest AudioTech była dość ograniczona w momencie premiery. Początkowo istniały tylko Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Marvel's Spider-Man Remastered, Astro's Playroom, Sackboy: A Big Adventure i Demon's Souls. Od tego czasu rozszerzyło się to na Gran Turismo 7, Returnal, Destruction AllStars, Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon Forbidden West, Resident Evil Village i nie tylko.

Niestety, żadna z gier, które do tej pory testowaliśmy z zestawem słuchawkowym, nie brzmiała tak wciągająco jak, powiedzmy, film Dolby Atmos ze względu na ograniczony charakter dźwięku 3D. Mimo to wypróbowanie 3D AudioTech było lepsze niż nie słuchanie go wcale.

Słuchawki PS5 Pulse 3D

(Zdjęcie: przyszłość)

Przez kilka tygodni rozmawialiśmy ze znajomymi na PS5 przez zestaw słuchawkowy i z rodziną w Google Meet przez naszego laptopa. Obaj powiedzieli, że brzmieliśmy dobrze, ale niezbyt wyraźnie i że było to na równi z zestawem głośnomówiącym. Dodatkową zaletą zestawu słuchawkowego Pulse 3D jest to, że ma wbudowany monitoring mikrofonu, dzięki czemu możesz słyszeć siebie, gdy mówisz. To świetna funkcja dla strzelanek pierwszoosobowych, w których akcja może czasami zastąpić dźwięk czatu, więc możesz mieć pewność, że robisz to głośno i wyraźnie.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Sony twierdzi, że bezprzewodowe słuchawki Pulse 3D powinny działać około 12 godzin na jednym ładowaniu, i stwierdziliśmy, że to twierdzenie jest całkiem dokładne, dajemy lub zabieramy godzinę w zależności od tego, jak głośno słuchamy muzyki i czy zapomnij je wyłączyć po zakończeniu korzystania z nich na cały dzień.

Niestety, te 12 godzin to około trzy godziny mniej niż porównywalne słuchawki Astro, Razer, Turtle Beach i innych producentów słuchawek, ale nie powinno to stanowić przełomu, chyba że jesteś kimś, kto nigdy nie pamięta o podłączeniu. słuchawki na koniec dnia. (Nie martw się, my też jesteśmy temu winni.)

Ogólnie rzecz biorąc, wydajność słuchawek była znacznie lepsza, niż się spodziewaliśmy, i chociaż nie jest to pierwsza nazwa pod względem klarowności lub sceny dźwiękowej, ich profesjonalne działanie i łatwe wymagania konfiguracyjne, a także obsługa Tempest AudioTech 3D powinny być więcej. gracze zadowoleni.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PS5 Pulse 3D: czy warto go kupić?

Słuchawki PS5 Pulse 3D

(Zdjęcie: przyszłość)

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

Bezprzewodowe słuchawki Sony PlayStation Pulse 3D: Porównanie cen

https://lacomparacion.com/wp-content/uploads/2021/12/1639016884_669_El-acuerdo-de-Google-evita-que-Roku-siga-el-mismo.gif

Udostępnij to