Spis treści

Audio Technica S220BT: jednominutowa recenzja

Bezprzewodowe słuchawki Audio Technica S220BT mają absurdalnie długą żywotność baterii. Jasne, nie dorównują wytrzymałością bezprzewodowym klawiaturom i myszom, ale oferując 60 godzin dźwięku, z pewnością przynajmniej zmniejszą prawdopodobieństwo zatonięcia po zdjęciu słuchawek. drzwi i okazuje się, że skończył im się sok. Ponadto opcja szybkiego ładowania oznacza, że ​​jeśli masz 10 minut dostępu do USB przed pociągiem lub samolotem, możesz słuchać przez trzy i pół godziny.

Ale większym pytaniem do naszej recenzji Audio Technica S220BT jest to, czy naprawdę potrzebujesz dźwięku dla tych słuchawek? Odpowiedź jest głośna i wyważona: tak. Jak można się spodziewać po Audio Technica, krajobraz dźwiękowy jest tutaj doskonały w tej cenie, z zaskakującą głębią, nawet z oczywistymi ograniczeniami basu w porównaniu z innymi audiofilskimi ofertami. Nawet bez redukcji szumów osoby dojeżdżające do pracy powinny zadowolić się ulubionymi utworami w drodze do pracy, a S220BT jest idealnym towarzyszem audiobooków i podcastów bez martwienia się o wrzucenie do torby kilku drogich puszek. Na tańszym końcu najlepszych słuchawek nausznych trudno je pokonać.

Jednak nie wszystko jest gładkie i lekkie. Nie polecamy ich, jeśli odbierasz dużo połączeń w drodze, dzięki wyjątkowo słabemu wsparciu mikrofonu na słuchawce. Możesz również nie lubić nieco skrzypiącej, ale doskonale nadającej się do użytku i niezawodnej plastikowej konstrukcji, jeśli jesteś przyzwyczajony do luksusu droższych słuchawek.

Ale za tę cenę S220BT nie wymaga myślenia o słuchawkach, gdy jesteś w ruchu – to jedne z najlepszych tanich słuchawek na rynku. Bluetooth jest bardzo łatwy w konfiguracji i można nawet skonfigurować wielopunktową łączność między telefonem a tabletem lub komputerem. To szczególnie miły dodatek do już bogatego w funkcje zestawu puszek w tak niskiej cenie.

Nie ma składanego pałąka, ale nauszniki obracają się płasko, co ułatwia przechowywanie, gdy jesteś w podróży (Źródło zdjęcia: Louise Blain)

 • Audio Technica ATH-S220BT w Walmart za 59 € (otwiera się w nowej karcie)

Recenzja Audio Technica S220BT: cena i data premiery

 • Premiera pod koniec 2021 r.
 • 59 EUR / 60 EUR / 99 EUR AU

Audio Technica S220BT został wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku i nadal utrzymuje niską cenę początkową. W Stanach Zjednoczonych można je znaleźć za 60 euro, w Wielkiej Brytanii za 60 euro, aw Australii za 90 dolarów australijskich. Biorąc pod uwagę szerokość rynku słuchawek bezprzewodowych, firma Audio Technica wyceniła te pudełka wyjątkowo konkurencyjnie i chociaż równie imponującą jakość dźwięku zapewnia doskonały Sony WH-CH510, nasza ulubiona opcja budżetowa na naszej liście najlepszych słuchawek bezprzewodowych, Sony 35-godzinny czas pracy na baterii nagle blednie w porównaniu z tymi gigantycznymi 60-godzinami.

Jeśli chcesz poprawić plastikowy dotyk S220BT, 45 USD / 79 GBP / 69 USD Jabra Elite 99h to kolejna realna alternatywa o ładnym wyglądzie sztucznej skóry. Zmniejsza się również zużycie baterii dzięki zestawowi Jabra Elite, który oferuje 50 godzin muzyki.

Recenzja Audio Technica S220BT: Funkcje

 • 60 godzin pracy na baterii
 • Port ładowania USB-C
 • Bluetooth może łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie

Bezprzewodowe słuchawki Audio Technica S220BT są zaskakująco bogate w funkcje. Po pierwsze, niemal niedorzeczny 60-godzinny czas pracy na baterii nie jest pustą obietnicą. Oczywiście zależy to od poziomu głośności, ale bez aktywnej redukcji szumów otrzymanie komunikatu o niskim poziomie naładowania baterii zajęło nam około 50 godzin. Za każdym razem, gdy je włączasz, uzyskujesz użyteczny poziom naładowania baterii, który jest przydatny przynajmniej do poinformowania Cię o konieczności ich podłączenia, nawet jeśli tego nie zrobisz.

Wyjątkowo dobrze trzymają również ładunek. Nawet po kilku miesiącach nieużywania słuchawek, po ich włączeniu stwierdziliśmy, że poziom naładowania baterii jest nadal na średnim poziomie. Chociaż są słabe, szybko ładujący się port USB-C oznacza, że ​​uzyskasz trzy i pół godziny dźwięku po zaledwie 10 minutach podłączenia, co jest przydatne w mgnieniu oka.

W pudełku znajduje się krótki kabel USB-C na USB, a także dłuższe gniazdo audio 3,5 mm ze zintegrowanym pilotem i mikrofonem. Niestety sam mikrofon jest wyciszony po podłączeniu bezprzewodowym, więc nawet jeśli doskonale słyszysz osobę po drugiej stronie telefonu, będziesz miał poważne problemy z jej usłyszeniem. Podłącz kabel, a to inna historia, a S220BT działał dobrze podłączony do kontrolera Xbox Series X do czatu i Destiny 2.

Przydatne jest jednoczesne łączenie się z wieloma urządzeniami za pomocą wielopunktowej funkcji Bluetooth. Ponownie, nie jest idealny do rozmów, ale łatwo jest przełączać się między muzyką ze smartfona a filmami z komputera lub tabletu, a łączność Bluetooth jest stabilna i niezawodna po prostym procesie parowania.

Recenzja Audio Technica S220BT: Design

 • wygodne nauszniki
 • Intuicyjne przyciski na lewym nauszniku
 • Miseczki się wyginają, ale na pałąku nie ma zagnieceń

Jeśli chodzi o budżetowe słuchawki, zawsze zauważasz, ile trzeba poświęcić dla dźwięku, ale na szczęście, pomimo tanich materiałów, Audio Technica wbudowała komfort w S220BT. Słuchawki nauszne są przyjemnie miękkie, a górna część pałąka ma kawałek sztucznej skóry, aby zapobiec dyskomfortowi na czubku głowy.

Oczywiście nie są to poziomy masażu głowy od Bose lub Sony, ale nie ma tu uchwytu przypominającego imadło, a fakt, że nauszniki obracają się, oznacza, że ​​można łatwo uzyskać wygodną pozycję odsłuchową, rozciągając opaskę na głowę. Obrót oznacza również, że łatwo jest zmieścić S220BT w torbie bez zbytniego zmartwienia.

Pod względem estetycznym czarno-białe S220BT są przyjemnie minimalistyczne. Logo Audio Technica znajduje się na każdym nauszniku, a przyciski są starannie schowane pod lewym nausznikiem obok gniazda 3,5 mm i portu ładowania. Są tylko trzy solidne plastikowe przyciski, które szybko stają się intuicyjne. Środkowy przycisk działa jak odtwarzanie/pauza, a otrzymasz również informację głosową, aby upewnić się, że dokonałeś właściwego wyboru.

Przyciski głośności po obu stronach są łatwo dostępne, a dwukrotne naciśnięcie środkowego przycisku wywoła Siri lub wybranego asystenta cyfrowego. Jakość mikrofonu może nie jest dobra do rozmów, ale mówi wyraźnie i nie mieliśmy problemu ze sprawdzeniem pogody.

Słuchawki Audio Technica

Przyciski w Audio Technica S220BT są plastikowe i mają satysfakcjonujący, solidny klik. (Źródło zdjęcia: Louise Blain)

Recenzja Audio Technica S220BT: Jakość dźwięku

 • Zaskakująco ułożone w cenie
 • Przejrzystość przy średnich głośnościach
 • nie dla audiofilów

Po co 60 godzin ładowania, jeśli nie chcesz słuchać ani minuty? Na szczęście dźwięk tutaj jest miłym zaskoczeniem za tę cenę. W muzyce o średnim poziomie głośności i nieoczekiwanej głębi kryje się prawdziwa przejrzystość. Niezależnie od tego, czy słuchasz synthwave, czy bardziej klasycznych utworów, nic nie wydaje się strasznie ciasne ani skompresowane, aby zmieścić się w budżecie.

Trzeba powiedzieć, że nie są to słuchawki audiofilskie – podkręć głośność, a usłyszysz granice sceny dźwiękowej – ale nadal brzmią dynamicznie i żywo, co oznacza, że ​​powinieneś być zadowolony ze swoich ulubionych list odtwarzania w pociągu lub samolocie .

Działają również dobrze w przypadku programów telewizyjnych i filmów w usługach przesyłania strumieniowego w ruchu, aw szczególności są doskonałym partnerem w przypadku podcastów i audiobooków. Słowo mówione brzmi tu ładnie bogato.

Żadna ilość aktywnej redukcji szumów może nie wystarczyć, aby niektórzy odmówili, ale spacer główną ulicą z tymi blokami niezależnie odcina spory kawałek hałasu otoczenia.

Recenzja Audio Technica S220BT: Wartość

 • Jasna bateria
 • Niesamowity dźwięk
 • Konkurencyjna cena

Jak już, mam nadzieję, zdałeś sobie sprawę z tej recenzji Audio Technica S220BT, jesteśmy pod wrażeniem. Jest to zbiór niezwykle wydajnych funkcji w przystępnej cenie, z żywotnością baterii, która sugeruje, że nie powinniśmy godzić się na mniej.

Minimalistyczny design doskonale unika wyglądu taniego zestawu słuchawkowego, a szybkie ładowanie i łączność USB-C są również bardzo mile widziane w tej cenie. Dodaj naprawdę niesamowitą głębię dźwięku, a S220BT mają prawie wszystko. Niezależnie od gorszego mikrofonu bezprzewodowego PA, jest to opłacalna inwestycja do codziennego słuchania.

Czy warto kupić słuchawki Audio Technica S220BT?

Przesuń, aby przewinąć w poziomieAudio Technica S220BTAtrybutyUwagiOcenaFunkcjeNiesamowita żywotność baterii, ale słaba jakość połączeń bezprzewodowych3.5/5WyglądNiezbyt fantazyjny, ale dobrze wykonany iz dobrymi elementami sterującymi.4/5Jakość dźwiękuZaskakująco przestrzenny i dynamiczny. Powyżej tego, co sugeruje cena.4/5WartośćFantastyczna wartość, biorąc pod uwagę żywotność baterii i jakość dźwięku.4.5/5

Kup je, jeśli...

Nie kupuj ich, jeśli...

Weź również pod uwagę

Audio Technica ATH-S220BT: porównanie cen

Udostępnij to