Korzystanie z menedżera haseł jest niezbędne, jeśli chcesz chronić swoje ważne informacje i upewnić się, że jesteś chroniony, jeśli zapomnisz jednego z tych wszystkich ważnych kodów. Jeśli szukasz najlepszego menedżera haseł(Otwiera się w nowej karcie), warto rozważyć 1Password(Otwiera się w nowej karcie).

Ta aplikacja ma pierwszorzędny rodowód biznesowy, a firmy takie jak IBM, PGA Tour i Slack polegają na oprogramowaniu do utrzymywania silnych i spójnych haseł. Przy takich klientach jest to z pewnością świetny wybór dla Twojej rodziny lub organizacji.

Przetestowaliśmy plany rodzinne i biznesowe 1Password, aby sprawdzić, czy ta aplikacja jest warta użycia, czy też zamiast tego powinieneś poszukać konkurenta. A jeśli chcesz poznać te alternatywy, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych profesjonalnych menedżerów haseł (otwiera się w nowej karcie).

    Opcje subskrypcji 1Password:

  • Plan 12-miesięczny – 2.50 € miesięcznie (całkowity koszt 30 €) (Otwiera się w nowej karcie)

1Hasło: samoloty i precios

Model subskrypcji 1Password dzieli się na opcje osobiste i zespołowe. W ramach parasola osobistego znajdziesz plany indywidualne i rodzinne: pierwszy kosztuje 2,99 € / 3 € / 5 AUD miesięcznie przy rozliczeniu rocznym, a drugi kosztuje 4,99 € / 5 € / 7,50 AUD miesięcznie i akceptuje pięć członkowie rodziny.

Obsługiwanych jest wiele platform, w tym Mac, iOS, Windows, Android, Linux i Chrome OS. Te pakiety obsługują nieograniczoną liczbę haseł i 1 GB miejsca na dokumenty. Możesz także przywrócić usunięte hasła do 365 dni później, a dla bezpieczeństwa ma 2FA. Uaktualnienie do planu Family dodaje funkcje administracyjne, odzyskiwania konta i kont gości.

Przejdź do sekcji pro, a znajdziesz pakiet startowy Teams, który kosztuje 19.95 USD / 20 USD / 30 AUD miesięcznie i obejmuje wsparcie dla 10 użytkowników. Każdy użytkownik ma do dyspozycji 1 GB przestrzeni dyskowej na dokumenty i nieograniczoną liczbę współdzielonych skarbców do bezpiecznego udostępniania dokumentów. Administratorzy zespołu mogą zarządzać uprawnieniami poszczególnych osób.

Biznesplan kosztuje 7.99 € / 8 € / 12 AUD miesięcznie. Ma obsługę VIP, 5 GB przestrzeni dyskowej na użytkownika, niestandardowe kontrole bezpieczeństwa i inne zaawansowane funkcje. Większe firmy mogą również uzyskać niestandardową wycenę subskrypcji Enterprise, która obejmuje dedykowanego menedżera konta, szkolenie w zakresie konfiguracji i inżyniera ds. integracji.

1Ustawienie hasła

(Kredyt obrazu: 1 hasło)

1Hasło: Ustawienia

Możesz zacząć korzystać z 1Password po wykonaniu kilku szybkich kroków w celu utworzenia konta. Obejmują one ustawienie hasła głównego, które chroni wszystkie Twoje informacje. 1Password nie wymaga danych karty kredytowej podczas konfiguracji, więc możesz zarejestrować się bez ryzyka.

Proces konfiguracji obejmuje opcję utworzenia i pobrania zestawu awaryjnego: pliku PDF zawierającego wszystkie informacje potrzebne do odzyskania konta w przypadku utknięcia.

Po utworzeniu konta możesz zacząć dodawać przedmioty i skrzynie. Zmiany są automatycznie synchronizowane na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu możesz bezproblemowo korzystać z 1Password na wszystkich swoich urządzeniach, w tym na komputerze, tablecie i telefonie.

1Password: interfejs i wydajność

1Password oferuje wygodny dostęp na praktycznie każdym urządzeniu. Oprócz aplikacji mobilnych na iOS i Android platforma oferuje również aplikacje na komputery dla systemów macOS, Windows, Chrome OS i Linux, a także narzędzie wiersza poleceń i rozszerzenia dla popularnych przeglądarek, w tym Chrome (otwiera się w nowej karcie) . , Edge (otwiera się w nowej karcie) i Firefox (otwiera się w nowej karcie). Najnowsza wersja aplikacji dodaje obsługę Apple Watch.

Jest to bardzo intuicyjna aplikacja. Po lewej stronie znajduje się kolumna nawigacyjna, która umożliwia użytkownikom dostęp do prywatnych lub współdzielonych skarbców, samouczków i popularnych haseł. Tutaj również znajdziesz Strażnicę, która śledzi naruszenia bezpieczeństwa i informuje, czy Twoje informacje zostały naruszone. W oknie głównym możesz zobaczyć wszystkie swoje hasła, wiadomości lub alerty, a także okno wyszukiwania, które jest niezwykle szybkie.

Dodawanie nowych haseł jest proste i kompletne. Możesz wybierać spośród ponad dwudziestu kategorii bezpieczeństwa, od prostych danych logowania i kart kredytowych po dokumentację medyczną i paszporty, przy czym każda kategoria gromadzi różne rodzaje istotnych informacji. Ułatwia to tworzenie haseł, a także przyspiesza kategoryzację.

Jest to również bardzo responsywna aplikacja, w której zmiany na jednym urządzeniu pojawiają się niemal natychmiast na innych urządzeniach.

1Zabezpieczenie hasłem

(Kredyt obrazu: 1 hasło)

1Hasło: Bezpieczeństwo

1Password korzysta z szerokiej gamy narzędzi, aby Twoje informacje były jak najbardziej bezpieczne. Konta są zablokowane hasłem głównym, które nigdy nie jest udostępniane 1Password ani osobom trzecim. Poza tym masz swój zestaw awaryjny, który zawiera bezpieczny klucz, którego będziesz potrzebować podczas logowania.

1Password zapewnia uwierzytelnianie dwuskładnikowe za pomocą Authy i Microsoft Authenticator (otwiera się w nowej karcie) i jest wyposażony w alerty bezpieczeństwa, ochronę przed keyloggerami i 256-bitowe szyfrowanie AES. Twoje hasła są również chronione przez bezpieczne hasło zdalne (SRP), które dodaje kolejną warstwę uwierzytelniania poświadczeń.

1 Hasło: Wsparcie

Dzięki 1Password będziesz mieć dostęp do całodobowej pomocy przez e-mail. Witryna mówi, że użytkownicy biznesowi otrzymują wsparcie VIP, ale nie wyjaśnia różnicy między zwykłym a VIP, ale ta pomoc jest dostępna „kiedy jej potrzebujesz”. Jak wspomniano powyżej, subskrypcje Enterprise są dostarczane z dedykowanym menedżerem konta i inżynierem na pokładzie.

Witryna 1Password zawiera również pomocne artykuły obejmujące różne tematy wsparcia. To świetne miejsce, aby rozpocząć, jeśli masz problemy techniczne lub chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjach usługi. Użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do technicznych dokumentów bezpieczeństwa, jeśli chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak działa usługa.

1Hasło: Konkurs

Lastpass(otwiera się w nowej karcie), jeden z najpopularniejszych menedżerów haseł, ma kilka znaczących zalet i wad w porównaniu z 1Password. W przeciwieństwie do 1Password, Lastpass oferuje zaskakująco solidny bezpłatny plan, który pozwala użytkownikom przechowywać i udostępniać hasła na wszystkich swoich urządzeniach.

Ponadto Lastpass Emergency ułatwia skonfigurowanie cyfrowego testamentu, który automatycznie przesyła informacje w nagłym przypadku lub śmierci. Jedynym sposobem na skonfigurowanie tego procesu w 1Password jest opłacenie planu rodzinnego lub zespołowego i utworzenie wielu administratorów lub organizatorów. Biorąc to pod uwagę, Lastpass i 1Password mają wiele takich samych funkcji i są ogólnie podobne cenowo, z wyjątkiem bezpłatnego planu Lastpass.

1Contraseña: ostateczny werdykt

1Password oferuje wszystko, czego osoby i firmy potrzebują do przechowywania i udostępniania haseł oraz innych poufnych informacji. Różnorodność opcji cenowych oznacza, że ​​jest to tani sposób na ochronę danych.

Oprócz aplikacji mobilnych usługa jest również kompatybilna z systemami macOS, Windows i Linux, a także wieloma przeglądarkami. Jego elastyczność, przystępna cena i łatwość użytkowania sprawiają, że jest to doskonały wybór dla firm i osób prywatnych.

Wymieniliśmy najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania hasła.

1Oferty na hasło

1 hasło

Udostępnij to