JLab Go Air Pop: recenzja (*20*) minuta

Dowiedzmy się, co jest ekscytującego w JLab Go Air Pop: od lutego (*20*) tego roku można kupić parę (*20*) markowych słuchawek bezprzewodowych (*20*) za 20/20 EUR, a opłata, że ​​trzy lata, to było niewyobrażalne. I nie pochodziły od (*20*) kogoś w ciemnej uliczce i nie były podrobionymi AirPodami.

Dobrze znana marka to JLab, a jej powodem (*20*) jest dostarczanie trwałego sprzętu odsłuchowego (*20*) po najniższych cenach; zszywki na naszej liście (*20*) najlepszych niedrogich bezprzewodowych wkładek dousznych z wychodzącym JLab Go Air jako przykładem.

I chociaż firma jeszcze nie stała się naszym najlepszym (*20*) przewodnikiem dla kupujących (*20*) dla prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, nie jest to uczciwa walka, biorąc pod uwagę sugerowane ceny detaliczne, z którymi się borykają, a to nie jest uczciwa walka. To prawdopodobnie tylko kwestia (*20*) czasu.

Stali czytelnicy będą wiedzieć, że TechRadar napisał swoje pierwsze przemyślenia na temat wyjątkowo przystępnego cenowo nowego JLab Go Air Pop wkrótce po (*20*) jego premierze, ale chociaż jest to bardzo przystępny cenowo produkt, chcemy, abyś poznał je w obszernej recenzji. Czy twoja ciekawość nie została pobudzona? Czy te oszczędne słuchawki naprawdę mogą działać?

Wszyscy byliśmy spaleni kupując tanio, kup tanio, kup dwa razy, prawda? Nie tutaj. Jeśli uważasz, że przycisk (*20*) nie sparuje się po (*20*) tygodniu, lub że pokrowiec (*20*) etui odpadnie w ciągu dnia, lub że rzut oka (*20* ) rękaw ( *20*), mokra kurtka by ich zabiła, albo że „drobinka (*20*) kurzu uszkodziłaby obudowę, rejestrując wszelkie treści warte wczytania… cóż, mylisz się.

Musisz wiedzieć, że JLab Go Air Pop (spróbuj (*20*) zobaczyć za nazwą, (*20*) w ten sam sposób, w jaki możemy zobaczyć za (*20*) kolekcję (*20*) wielkimi literami , myślniki i cyfry (*20*) Sony, aby znaleźć produkt (*20*) nowatorski) są w sumie całkiem niezłe. – i absolutnie nie do pobicia pod względem ceny, choć ważne jest, aby pamiętać, że na tym poziomie nie ma dla nich wyzwania. Jeśli jest to miejsce, w którym Twój budżet jest maksymalny na rzeczy nieistotne, takie jak prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne, znajdziesz tutaj niezawodny produkt.

Te słuchawki przeczą swojej niskiej cenie. To nie są śmieci. Brzmią znacznie lepiej (*20*) niż jest to rozsądne. I czy życie nie byłoby lepsze, gdyby więcej (*20*) z nas mogło kupić przenośną, bezprzewodową muzykę, zamiast (*20*) nie mieć żadnej (*20*) muzyki?

Słuchawki i etui ładujące JLab (*20*) przetrwają Twoje podróże bez szwanku. (Kredyt (*20*) obraz: LaComparacion)

 • JLab Go Air Pop True Wireless Earbuds w Best Buy za 19.99 USD (otwiera się w nowej karcie)

JLab Go Air Pop: cena i data wydania (*20*)

 • 20 USD / 20 GBP / Australijczyk 49,95
 • Premiera: luty (*20*) 2022

Przy 20 euro, 20 euro lub pięciu centach poniżej (*20*) 50 euro w Australii, stwierdzenie, że najnowsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki JLab (*20*) są agresywnie wycenione, jest niedopowiedzeniem. Przypominamy, że JLab to znana (*20*) marka audio, założona w 2005 roku i szanowana przez (*20*) prasę audio.

Konkurencja i marże zysku (*20*) na niezwykle przystępnym (*20*) rynku JLab są brutalne. Wyścig o niezawodną łączność, przyzwoitą wytrzymałość i kontrolę na urządzeniu w coraz bardziej przystępnych cenach, przy jednoczesnym (*20*) zysku, nigdy się nie kończy.

Prawda jest taka, że ​​JLab zaprojektował parę (*20*) unikalnych nowych słuchawek, które robią to za 20 € (20 €) i nadal nie wiem jak. Czy ktoś na liście płac JLab (*20*) sprzedał swoją duszę diabłu w pakcie Faustowskim w stylu Roberta Johnsona? Mam nadzieję, że nie. Ale nie możemy być pewni...

JLab Go Air Pop pod etui odsłaniający kabel do ładowania

Kabel (*20*) ładuje (*20*) Go Air Pop faktycznie mieści się pod (*20*) pudełkiem (Kredyt (*20*) obraz: TechRadar)

JLab Go Air Pop: cechy

 • Bluetooth 5.1 i wykrywanie operatora (*20*)
 • Trzy efektywne profile EQ
 • Kontroluj (*20*) głośność w uchu

Przede wszystkim te słuchawki Bluetooth 5.1 podłączone do mojego telefonu na pierwsze żądanie i tak proste, jak się wydaje, mając produkt, który właśnie się włącza, wyskakuje w menu (*20*) Bluetooth (*20*) w moim telefonie i pary, bez 15 minutowego (*20*) drapania głowy, trzecie czytanie (*20*) przewodnika (*20*) szybki start i twardy reset (*20*) fabryczne - już stawia je na ulicy przed (*20*) niektóre przyciski, które testowaliśmy w cenie nawet 10 razy wyższej.

Wkładki douszne są również (*20*) odporne na pot, ale co ważniejsze, masz osiem godzin ze słuchawkami i 32 godziny z pełnym akcesorium, gdy dołączysz etui, a następnie (*20*) spędzisz z nimi tydzień. potwierdzić, że oświadczenie jest prawdziwe.

Po (*20*) umieszczeniu wkładek dousznych z powrotem w uszach po (*20*) naładowaniu, natychmiast sparują się z ostatnim znanym urządzeniem i spokojnie ogłoszą „Bluetooth podłączony, bateria pełna”. Są to małe, przyrostowe kontrole dla (*20*) JLabs, ale sumują się. Bezproblemowe działanie może wydawać się absolutnym minimum, ale JLab pokonuje konkurencję znacznie wyżej w łańcuchu pokarmowym, po prostu przechodząc te podstawowe testy.

Aha, a (*20*) regulacja głośności na urządzeniu? Duży czek. Zatrzasnąłem wiele par (*20*) wysokiej klasy (*20*) słuchawek za to, że nie oferuję tego, co jest tak naturalne, że chcesz (*20*) twoich słuchawek (AirPods Pro, patrzę na ciebie), ale tutaj , proste naciśnięcie (*20*) albo (*20*) słuchawek zwiększa głośność (w prawo) lub zmniejsza (w lewo) o jeden krok. To prawie zbyt proste. Dwukrotnie dotknij (*20*) w lewo dla Siri lub Google, dwukrotnie dotknij (*20*) w prawo, aby odtworzyć lub wstrzymać muzykę. Przytrzymaj palec na dowolnej (*20*) słuchawce przez ponad (*20*) jedną sekundę, a przeskoczy o jeden utwór do przodu lub do tyłu. Ciasto.

Na każdej słuchawce znajduje się mikrofon do obsługi (*20*) połączeń i nie myśl przez chwilę, że brak aplikacji oznacza brak wyrównania profilu (*20*): dotknij trzykrotnie dowolnych (*20*) wkładek dousznych, a usłyszysz głos cicho powiedzieć „zbalansowany”, „podbicie basów (*20*)” lub „JLab”. Podpis". Za moich czasów z tymi małymi jednostkami nigdy nie odczytali kodu Morse'a (*20*) mojego palca wskazującego.

Szczegóły dotyczące kabla ładującego JLab Go Air Pop

Kabel do ładowania JLab Go Air Pop (*20*) jest trochę dziwny. Ale ponieważ jest dołączony, nigdy go nie zapomnisz! (Kredyt (*20*) obraz: LaComparacion)

Recenzja (*20*) JLab Go Air Pop: jakość (*20*) dźwięku

 • Dobrej wagi (*20*) bas i teksturowane wokale.
 • Wysokie tony trzeszczą przy większej głośności

Te słuchawki są bardzo zdolne (*20*) do odtwarzania muzyki, a właściwie (*20*) niegrzecznie jest oczekiwać od nich zbyt wiele (*20*). Jeśli spodziewałeś się, że JLab skończy (*20*) dostanie Sonic Brilliance za książęcą sumę (*20*) 20 €, będziesz musiał ponownie pomyśleć (*20*): otrzymujesz SBC (*20* ) Bluetooth (*20*) wanilia w najniższych cenach, a nie kodeki hi-res aptX HD, LDAC lub hifalutin (*20*). .

Nazwa i tak prawie nie krzyczy o doskonałości dźwięku – „powietrze” i „pop” nie są słowami, których zalecamy używać w tym samym zdaniu, co (*20*) sterowniki 6 mm i łączność Bluetooth – ale pamiętaj: Sony wypuściło już limitowaną edycję Kolorystyka „silence white” dla WH-1000XM4 i cisza również nie sugerują dźwięku dużych puszek (*20*). Która firma miała największy budżet na prowadzenie tej nazwy przez (*20*) grupę fokusową (*20*)? Prawidłowy.

Jakiekolwiek znaczące porównanie brzmienia między tymi (*20*) słuchawkami za 20 euro a najlepszymi (*20*) produktami Sony, Apple czy Sennheiser jest więcej niż trochę niesprawiedliwe i nie ma aktualnego (*20*) lidera w swojej klasie (*20 *).*) 20 € bo tak nie jest. W tym przedziale cenowym po prostu nie ma dużej konkurencji. .

Musisz wiedzieć, że (*20*) rozwiązanie JLab bije wszystko w swoim przedziale cenowym (*20*) dźwiękiem, bez dwóch zdań. Może nawet konkurować z droższym Sony WF-C500, który w rzeczywistości bije (*20*) żywotność baterii i wygląd, jeśli nie (*20*) jakość dźwięku.

Ok, góra wymaga podkręcenia i jest nieco płaska dynamicznie (posłuchaj Frisky (*20*) Tinie Tempah i złowrogie intro jest wszędzie, raczej (*20*) buduję i rozważam), ale zachowuję Go Air Pops (*20*) JLab są fajne. słuchaj w ogóle, szczególnie za te pieniądze. Wokale są stosunkowo dobrze obsługiwane w środku, a waga (*20*) basu jest rozsądnie zarządzana, chociaż przyznaję, że tutaj brakuje (*20*) minimalnej (*20*) spójności.

Let Her Cry zespołu Stream Hootie & the Blowfish i różne gitary są również prezentowane każdemu uchu na stosunkowo dużej i otwartej scenie dźwiękowej. Posłuchaj Prince's Kiss, a podczas gdy w intro dostaniesz cały funk (*20*), charakterystyczny głos artysty jest nieco szorstki. Z punktu widzenia (*20*) dźwięku trudno pochwalić jakość dźwięku, zwłaszcza ze względu na te wysokie tony, które zniekształcają się nawet w stosunkowo łatwych pasażach, ale nie o to tutaj chodzi.

Chodzi o solidny, oszczędny dźwięk. I masz to tutaj – do 32 godzin.

 • Ocena (*20*) jakości (*20*) dźwięku: 3.5/5

Opakowanie JLab Go Air Pop na czarnym tle

Aż trudno uwierzyć, że słuchawki, etui, ładowarka, dodatkowe słuchawki i skrócona instrukcja obsługi (*20*) są tutaj. Ale są, wiesz… (Kredyt (*20*) obraz: TechRadar)

Recenzja (*20*) JLab Go Air Pop: Design

 • Dostępny w pięciu wspaniałych kolorach
 • Tylko 3,7 g na słuchawkę
 • Dziwny kabel (*20*) ładunek kształtowy (*20*) kijanka

Odświeżająco, JLab Go Air Pop pojawia się w (*20*) 100% papierowym pudełku z recyklingu, bez plastiku, wielkości (*20*) talii (*20*) kart do gry. Trudno sobie wyobrazić, że zestaw (*20*) słuchawek, ich (*20*) etui ładujące, (*20*) skrócona instrukcja obsługi i (*20*) dodatkowe końcówki żelowe mogą się tam zmieścić, szczerze, ale na pewno tam są i warto o nich krzyczeć.

Zacznijmy od ergonomicznych słuchawek dousznych w kształcie łezki (*20*). Sztuczka marketingowa (*20*) polega na tym, że są one o 15% mniejsze niż poprzednie (*20*) oferty JLabs. Chodzi o to, że ważą tylko 3,7 g na wkładkę douszną (co jest więcej (* 20 *) gram lżejsze niż klejnot LinkBuds S firmy Sony, który waży 4,8 g na wkładkę douszną) i pasują praktycznie do każdego ludzkiego ucha. . Jeśli chodzi o (*20*) prawdziwe bezprzewodowe wkładki douszne, małe jest piękne, a JLab Go Air Pops (*20*) są naprawdę piękne i małe.

Otrzymasz trzy zestawy (*20*) końcówek dousznych w tym samym kolorze co wszystko inne, aby uzyskać elegancką estetykę (nasza próbka jest turkusowa), a etui jest tak małe i lekkie jak pudełko (*20*) nici dentystycznych, do Pomimo (*20*), że jego uchwyt USB ładuje się, a jego krótki kabel wystaje (*20*) z dziury w podstawie.

Ta walizka może stać pionowo na podstawie (dlaczego inne marki nie mogą tego zrobić?), dzięki czemu możesz otworzyć pokrywę magnetyczną jedną ręką, aby uzyskać dostęp do słuchawek. Spędziłem tydzień wsuwając tę ​​walizkę do torby, w pobliżu (*20*) moich kluczy. W konstrukcji nie ma ostrych metalowych wykończeń ani zauważalnych słabych punktów na zawiasie. Ta rzecz chce przetrwać jazdę bez szwanku.

To prawda, że ​​dziwny (* 20 *) kabel ładujący jest fizycznie podłączony do obudowy JLab Go Air Pop (czy nadal możemy nazwać go ładowarką bezprzewodową, jeśli nadal jest kabel?), a podczas ładowania wygląda na embrionalny lub młodzieńczy w porównaniu do starszych przypadków. premia, jak kijanka jest…

Udostępnij to