Dwuminutowa recenzja

Aeezo Portrait 01 to wesoła i stosunkowo niedroga cyfrowa ramka do zdjęć. Ale pomimo swojej ceny jest w rzeczywistości o wiele bardziej elastyczny niż wiele znanych marek, które testowaliśmy. Jeśli szukasz praktycznej i niedrogiej ramki, jest to jedna z najlepszych dostępnych cyfrowych ramek do zdjęć.

Możesz dodawać zdjęcia za pomocą aplikacji Frameo i dodawać „znajomych”, co pozwala innym osobom dodawać zdjęcia, gdziekolwiek się znajdują. Jeśli chcesz zachować prostotę, możesz również włożyć kartę SD lub podłączyć dysk twardy/dysk USB. Aeezo Portrait 01 przeniesie je do 16 GB pamięci wewnętrznej lub odczyta je bezpośrednio z pamięci zewnętrznej.

Oznacza to, że nie zależy od usługi zewnętrznej. Aeezo Portrait 01 nie stanie się bezużyteczny, jeśli Twoja sieć Wi-Fi przestanie działać lub firma obsługująca Frameo całkowicie przestanie istnieć.

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Jesteśmy również bardzo zadowoleni z reprodukcji zdjęć Aeezo Portrait 1. Nie wyglądają zbyt ostro ani miękko, i chociaż głębia kolorów nie jest rewelacyjna, znaleźliśmy tutaj mniej nitów do wyboru niż w niektórych droższych ramkach.

Zwróć jednak uwagę, a będziesz w stanie stwierdzić, gdzie zostały zapisane pieniądze. Interfejs Aeezo Portrait 01 jest wyraźnie oparty na systemie Android, więc nie dostaniesz tutaj naprawdę wymyślnego niestandardowego oprogramowania. To dobrze działa? Oczywiście działa bardzo dobrze.

Aplikacja jest mniej błyszcząca niż niektóre inne, które testowaliśmy. Frameo próbuje wprowadzić nieco „lekkiej sieci społecznościowej”, do której dąży wiele nowoczesnych ramek do zdjęć, ale jej prezentacja mogłaby być lepsza i wygląda trochę cienko. Stojak Aeezo Portrait 01 jest również niemal komicznie prosty. Ale podobnie jak wiele innych aspektów tutaj, nadal działa tak, jak powinien.

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Jeśli spojrzymy na Aeezo Portrait 01 z perspektywy wystroju wnętrz, mogło być gorzej. Ale jesteśmy tutaj ze względu na technologię i wrażenia użytkownika, i radzi sobie całkiem dobrze w obu obszarach i wygląda jak okazja w porównaniu z rywalami.

Aeezo Portrait 01 jest dostępny w dwóch rozmiarach, 9-calowym (104 EUR/99 EUR) i 10-calowym (obecnie 99 EUR/109 EUR). Testowaliśmy mniejszą wersję. W internecie znajdziesz również bardzo podobne oprawki różnych marek. Oczekujemy, że będą one dość porównywalne, jest to rzecz najbliższa ogólnej chińskiej ramce do zdjęć, którą testowaliśmy, ale nie możemy zagwarantować jej jakości.

Portret Aeezo 01: Projekt

To dość prosta i niepozorna ramka na zdjęcia. Większość testowanych przez nas ramek ma większe głośniki, aby jeszcze bardziej odróżnić ich wygląd od inteligentnego głośnika, a wbudowane ramki mogą często wyglądać nieco bardziej elegancko. Nazwij to „bez fanaberii”, jeśli chcesz.

Jednak Aeezo Portrait 01 wciąż ma wystarczająco dużo, aby upewnić się, że nie przypomina wciśniętej tabletki. Na czarnej plastikowej ramie znajdują się kontury, a rogi są stosunkowo ostre, co nie jest powszechnym stylem w technologii konsumenckiej.

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Jest to jednak całkowicie plastikowa sprawa, w tym podszewka ekranu. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​jest to najczęstszy styl konstruowania cyfrowych ramek do zdjęć, nawet w znacznie droższych modelach.

Stojak Aeezo Portrait 01 znajduje się w jednym miejscu z tyłu, ale jest ustawiony pod kątem, aby umożliwić ustawienie ramki w trybie pionowym lub poziomym. Wygląda jak antena routera, trochę fantazyjna, i wkręca się z tyłu. Naszym jedynym prawdziwym zmartwieniem jest jednak to, że opuszcza ramę ze stabilnością poniżej średniej, pozwalając jej dość łatwo spaść do tyłu. Jeśli masz kota lub małe dziecko, miej to na uwadze. Z tyłu znajduje się również punkt mocowania do ściany.

Ekran Aeezo Portrait 01 ma średnicę dziewięciu cali i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Jest to ta sama rozdzielczość, którą widzisz na budżetowych 10-calowych tabletach, co daje nieco większą gęstość pikseli.

Zdjęcia też wyglądają dobrze. Chociaż głębsze tony nie są tak uderzające, jak na przykład w telefonie z ekranem OLED, kolory wydają się realistyczne. A ponieważ prawie na pewno zawsze będziesz umieszczać zdjęcia w wyższej rozdzielczości niż sama ramka, jesteśmy zadowoleni ze sposobu, w jaki są obsługiwane.

Twarde krawędzie nie są ani zbyt ostre, ani zbyt gładkie, aby ukryć niską rozdzielczość panelu. Spośród niedrogich ram, które ostatnio testowaliśmy, tylko Aura Carver oferuje lepszą równowagę.

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Jednak maksymalna jasność Aeezo Portrait 01 nie jest już tak imponująca. Przy 227 nitach jest o około 10% ciemniejszy niż średnia w kategorii, podczas gdy Aura Carver jest prawie dwa razy jaśniejszy.

To, czy ma to znaczenie, zależy od tego, gdzie umieścisz Aeezo Portrait 01. Nie ma szans konkurować z bezpośrednim światłem słonecznym z pobliskiego okna, ale poradzi sobie dobrze w większości obszarów. Aquí to ilość zużywanej energii, según nuestro medidor de energy:

Przesuń, aby przewinąć w poziomie Tryb Zużycie energii Zakres 0 — ogniwo 2 100% Jasność 4 W (0,096 kWh przez 24 godziny) Zakres 1 — ogniwo 2 50% Jasność 3 W (0,072 kWh przez 24 godziny) Zakres 2 — ogniwo 2 w trybie gotowości 1 W (0,024 kWh na 24 godziny) godzin) Wiersz 3 – Komórka 2

Portret Aeezo 01: użyteczność

Aeezo Portrait 01 to zaskakująco wszechstronna ramka na zdjęcia. Możesz go używać jako konfiguracji czysto internetowej, przesyłając zdjęcia z telefonu w dowolnym momencie. Lub możesz zaprosić znajomych, aby zrobili to samo.

Znajomi będą musieli jedynie wprowadzić kod do aplikacji Frameo Companion (są one jednorazowego użytku i mają limit czasowy, aby zapobiec rozpowszechnianiu kodu). Aplikacja jest dostępna w Apple App Store i Google Play na telefony i tablety z Androidem.

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Alternatywnie możesz całkowicie pominąć połączoną stronę i użyć karty SD lub dysku twardego USB. Możesz doprowadzić to do skrajności, jeśli chcesz. Obejrzeliśmy pełny film Aeezo Portrait 01, załadowany na dysk USB. Jest nawet dźwięk, ponieważ rama ma podstawowy wbudowany głośnik z tyłu.

Sposób, w jaki prawdopodobnie korzystalibyśmy z pamięci zewnętrznej, to wyodrębnianie obrazów z karty SD do pamięci wewnętrznej. Jest 16 GB, ale masz dostęp tylko do 11,2 GB na zdjęcia. To wystarczy na tysiące zdjęć JPEG.

Ten rodzaj elastyczności jest świetny, ale nie mogliśmy sprawić, by framework rozpoznawał karty pamięci SDXC, tylko standardowe karty SD. Karty pamięci od 32 GB do 2 TB zwykle używają tego formatu SDXC, więc może to być duży problem dla fotografów.

Ramka na zdjęcia portretowe Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Aeezo Portrait 01 ma responsywny interfejs, ale niezbyt fantazyjny. Dotknij ekranu, a wyskakujące okienko pozwala ukryć zdjęcie z galerii, zobaczyć całą bibliotekę i zmienić sposób prezentacji obrazu: obróć i przytnij. Jest też przycisk „reaguj”, który pozwala wybrać emoji. Znajomi i rodzina, którzy wysyłają Ci zdjęcia za pośrednictwem aplikacji Frameo, będą mogli zobaczyć tę reakcję w Twojej aplikacji.

Na ramce znajduje się również głębsze menu ustawień, które wygląda dokładnie tak samo jak na tablecie z Androidem, tylko z nieco inną zawartością. Tutaj wybierasz, jak długo zdjęcia mają być wyświetlane, jak jasna ma być ramka (jej jasność nie zmienia się automatycznie w zależności od pokoju) oraz kiedy chcesz zaplanować, aby ramka zasypiała i budziła się każdego dnia.

W przeciwieństwie do niektórych droższych modeli, nie ma funkcji „automatycznego uśpienia”, więc musisz ustawić godziny lub okresowo wyłączać urządzenie za pomocą przycisku zasilania z tyłu.

Jak widzieliśmy, kiedy rozmawialiśmy o projekcie Aeezo Portrait 01, ta ramka raczej nie zrobi wrażenia, jeśli oczekujesz grubych warstw połysku. Przetestowaliśmy jednak droższe frameworki, które znacznie gorzej reagują na przeglądanie.

Czy powinienem kupić Aeezo Portrait 01?

Portret Aeezo 1

(Zdjęcie: LaComparacion)

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

Portret Aeezo 01: Porównanie cen

Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to