Spis treści

Nic ucho (Palo): Jedna minuta przeglądu

Nic nie jest nowatorskim, modnym, technologicznym i lifestyle'owym strojem, który powinien uświetnić elitę hypebeastów (i hypebae) już wkrótce, jeśli nie już.

Chociaż pierwsze słuchawki firmy w lipcu 2021 r. Nie znalazły się w naszym zestawieniu najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, od tego czasu dołączył do nich smartfon, a teraz drugi hit na rynku. lepiej niż przedtem.

Musisz wiedzieć, że tym razem nie ma ANC, ale jest jeszcze silniejszy język projektowania, który przenosi się na same przyciski. Te słuchawki mają teraz nieco dłuższy wspornik, który można ścisnąć, aby regulować odtwarzanie, dzwonienie i głośność. Mają również niestandardowe przetworniki 12,6 mm, które są o 1 mm większe (wyraźny kontrast w stosunku do „standardowych sterowników” znajdujących się w Uchu 1), dzięki czemu korzystają z lepszej jakości dźwięku, szczególnie w niskich rejestrach.

Można się spierać, czy Apple, Sony, Bose, Sennheiser, czy którykolwiek z czołowych producentów słuchawek bezprzewodowych będzie się tym przejmował. Etui w stylu szminki, które można również obracać, jeśli tylko czekasz (podobnie jak w przypadku ucha 1, w którym znajduje się wirujący kciuk) może sugerować niektórym, że jest to kwestia stylu, a nie treści. Jest to chociaż? Nie całkiem.

Przy cenie 99 USD / 99 GBP / AU USD są o wiele tańsze niż AirPods Pro 179 firmy Apple, ale pamiętaj, że nie ma tu ANC i jest to ta sama cena uruchomienia co ucho (2), które oczywiście miało dość dobra redukcja hałasu na pokładzie.

Słuchawki mają teraz półotwartą konstrukcję ucha, co oznacza, że ​​nie potrzebują nakładek dousznych ani bezpiecznego uszczelnienia kanału słuchowego. Ważą tylko 4,4 g, ale osoby z większymi uszami mogą uznać je za nieco wątłe. Czy w rezultacie uznaliśmy je za nieco śliskie? Tak, ale żeby to zrekompensować, bas został podwyższony.

Dźwiękowo jest to ognisty zestaw słuchawek, oferujący zdrową moc basów i dodający energii i emocji, których możesz chcieć w podróży, a to nam się podoba. Uwielbiamy również zaktualizowaną aplikację Nothing X, która zawiera teraz okrągłą zakładkę korektora, dzięki czemu możesz przesuwać basy, tony wysokie i średnie w górę i w dół w sześciu krokach, tworząc własną unikalną „plamę” dźwięku. Jest też lepsze wyczucie przestrzeni i faktury.

Niestety, te większe kontrolery są nieco trudniejsze do popchnięcia, a żywotność baterii spadła. Przyciski oferują deklarowany czas słuchania wynoszący siedem godzin z przycisków i 22 godziny z obudowy (które nie mogą być ładowane bezprzewodowo, ale mogą zapewnić do dwóch godzin odtwarzania po zaledwie 10 minutach ładowania przez port USB). ) łącznie przez 29 godzin.

Nic nie brzmi teraz lepiej, ale projekt prawdopodobnie nie będzie pasował do wszystkich uszu. Kiedy próbowaliśmy go uruchomić, nie było to udane doświadczenie. Znowu są to przyciski do oglądania, a za tę cenę dźwięk jest bardzo, bardzo dobry.

Gdy etui na słuchawki łączy się z wysokiej klasy szminką (Źródło zdjęcia: Future)

Nic ucho (kij): cena i data wydania

 • 99 EUR / 99 EUR / 179 EUR AU
 • Zapowiedziany 26 października, dostępny w sklepach od 4 listopada

Nic oficjalnie nie ujawniło 26 października Ear (Stick) jako „najbardziej zaawansowanego produktu audio do tej pory”, chociaż odkąd ANC został wycofany, wolimy uważać je za środkową ofertę firmy.

Widząc tę ​​cenę, bystroocy ludzie prawdopodobnie pomyślą, że to dziwne, że słuchawki ze średniej półki są wyceniane tak samo, jak model flagowy. Okazuje się, że dyrektor generalny Carl Pei niedawno ogłosił na Twitterze, że Ear(1) (otwiera się w nowej karcie) odnotuje wzrost cen nawet o 149 euro z powodu zwiększonych kosztów”.

Cokolwiek stanie się ze strategią cenową Nothing, ta opłata za aplikację stawia Ucho (Stick) w bezpośredniej konkurencji z takimi jak doskonały Cambridge Audio Melomania 1 Plus. Trudne do utrzymania towarzystwo.

Nic Wkładki douszne (przyklejane) w etui, ustawione pionowo na jednym końcu

Etui Nothing Ear (Stick) jest tak samo szczęśliwe w pozycji pionowej, jak w pozycji leżącej; nie oczekuj ładowania bezprzewodowego (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Nic ucho (kij): projekt i funkcje

 • Większe przetworniki 12,6 mm
 • Trzy mikrofony na słuchawkę
 • 7 godzin rozgrywki; do godziny 22:00 na imprezie

Nowe czujniki łodyg (Stick) firmy Nothing Ear są przyjemnością w użyciu. Mały srebrny przycisk, który można kliknąć, znajduje się na przedniej krawędzi łodygi, bliżej policzka (zamiast tylnej krawędzi, jak ma to miejsce w przypadku AirPods Pro 2), dzięki czemu jest łatwiej dostępny. Ponadto dobrze klika, aby zarejestrować Twój dotyk i informuje, że Twoje żądanie alfabetu Morse'a pojedynczego, podwójnego lub długiego kliknięcia jest przetwarzane.

Etui jest również cudownie dotykowe i zabawne; przezroczysta plastikowa zewnętrzna powłoka zawiera teksturowane białe plastikowe gniazdo, które lubimy przekręcać, a akcent szminki na jednym końcu (taka skrzynka jest szczęśliwa na boku lub na boku) jest uroczym akcentem.

Podczas odsłuchu słuchawki wzbudziły w nas niepokój, i to pomimo tego, że skrzynki przetworników są stosunkowo duże, a nasze uszy dość małe. Niewiele można z tym zrobić, ponieważ nie ma żadnych wskazówek do dodania. Nie ma powodu, dla którego słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby mniej inwazyjnie leżały w kanale słuchowym, zapewniając naturalnie wygodne dopasowanie, które zostały ergonomicznie zaprojektowane i przetestowane na ponad 100 osobach. Szkoda, że ​​nie możemy powiedzieć, że nam się podobało. To nie jest straszne, ale nie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie, jakie wypróbowaliśmy.

Ładowanie USB-C jest jedynym obsługiwanym trybem soku, czego można się spodziewać na tym poziomie poniżej 100 USD. Jednak same słuchawki mają niezwykłą wodoodporność IPX7, co zapewni im bezpieczeństwo nawet podczas zanurzenia w słodkiej wodzie do głębokość jednego metra przez maksymalnie 30 minut, ale należy pamiętać, że etui w ogóle nie jest wodoodporne.

Wykrywanie nośnych i tryb o niskim opóźnieniu (na przykład dla ulepszonych gier) można włączać i wyłączać w przyjaznej aplikacji na iOS i Androida, która ma teraz również ładny okrągły korektor. Dostępna jest również przydatna zakładka Znajdź moje słuchawki, w której klikasz obraz nieuczciwego przycisku, aby go aktywować i wydawać dźwięk przypominający świerszcz, który powinien pomóc ci go zlokalizować.

Jest kilka nowych technologii do omówienia. Po pierwsze, technologia Bass Lock, znana również jako inteligentne oprogramowanie, obiecuje zmierzyć unikalny kształt kanału słuchowego użytkownika i dopasowanie słuchawek, wykryć ilość utraconych basów podczas użytkowania i automatycznie dostosować optymalny poziom dla użytkownika. I to jest triumf.

Jest też technologia Clear Voice, która obejmuje trzy mikrofony o wysokiej rozdzielczości, które współpracują ze zaktualizowanymi algorytmami, aby odfiltrować najgłośniejszy hałas w tle, wzmacniając Twój głos podczas połączeń odpornych na wiatr i tłum. Uważamy, że połączenia są ładne i jasne, ale trudno nie skomentować braku ANC. Ostatecznie uważamy, że nic nie zostało stracone, ponieważ nie używamy tych mikrofonów do aktywnego tłumienia szumów również podczas słuchania muzyki.

Wreszcie, przeprojektowana antena (pasek) ucha jest teraz dalej od twarzy, aby zminimalizować blokowanie sygnału. Będziemy szczerzy, mieliśmy pewne problemy z łącznością, ale produkt został dopiero wydany i używaliśmy starszych wersji aplikacji w naszych wczesnych testach. Te drobne problemy zostały już naprawione.

I są pewne korzyści dla ekosystemu; Na przykład podczas gry na Nothing Phone (1) automatycznie przełącza się w tryb niskiego opóźnienia, nie czekając na pytanie.

 • Ocena projektu i funkcji: 4/5

Lewe ucho nic nie trzymane w ręku (kij)

Łodygi Nothing Ear (Stick) obsługują teraz funkcje douszne, podczas gdy trenerzy są nieco większe (i mniej bezpieczne) (Źródło zdjęcia: Future)

Nic ucho (kij): jakość dźwięku

 • Znakomity wpływ basu i uderzenia.
 • Ekscytująca i zabawna scena dźwiękowa
 • Brakuje mu odrobiny wyrafinowania, ale nadal słucha się go zdrowo.

W Nothings nie ma obsługi dźwięku śledzenia głowy w przestrzeni kosmicznej (tak jak w LG Tone Free T90 lub nowym Anker Soundcore Liberty 4), ale emocje i ekscytacja, jest tu wiele do pokochania.

Nadajemy Start Me Up The Rolling Stones (tak, zaczyna się naprawdę wcześnie), a hałaśliwe poczucie Micka, Keitha, Charliego i Ronniego razem jest celebrowane jak w 1981 roku. tym, co tym razem jest o wiele lepsze i bardziej uregulowane.

Need You Tonight INXS to podobna historia, ponieważ dodane syntezatory i refreny Michaela Hutchence'a uderzają w nasze uszy na szerszej i bardziej wyrazistej scenie dźwiękowej niż wcześniej.

Lewa wkładka douszna Nothing Ear (sztyft) obok oryginalnego Nothing Ear 1

Spora różnica, co? Nic (Ucho) 1 jest po lewej stronie, Nic nie ma patyczka do uszu po prawej (Źródło zdjęcia: Przyszłość)

I'm on Fire Bruce'a Springsteena jest mroczny, żwawy iz pięknym, nieustępliwym rytmem perkusji tuż pod naszym lewym uchem, dokładnie tam, gdzie powinien, w imponującej i spójnej mieszance.

Podejdź do Cambridge Melomania 1 Plus, a stracisz odrobinę ekscytacji i energii, ale z kolei zyskasz dodatkową uncję wglądu i szczegółów w wyższej średnicy. Pamiętasz tę całą debatę między wysoką wiernością a wysokimi emocjami? Wściekłość na wyrafinowanie może być nieco silna, ale to jest ogólna idea.

Od Ciebie zależy, który preferujesz, ale znowu jest tu dużo talentu i motywacji. Prawdopodobnie pomaga w tym nowa technologia Bass Lock i decyzja firmy Nothing o użyciu najwyższej jakości magnesów przetworników dostępnych na rynku, jednocześnie wzmacniając membranę, aby zachować rytmiczny kształt. Niezależnie od tego, w jaki sposób je pokroisz, są solidnym krokiem nad uchem (1), jeśli chodzi o wydajność dźwięku na funt.

 • Ocena jakości dźwięku: 4.5/5

Nic ucha (kij) i nic ucha 1 przypadki obok siebie

Chociaż obudowa i słuchawki są bardzo różne, istnieje język projektowania Nothing-y, który został tutaj przeniesiony (Źródło zdjęcia: Future)

Nic ucho (Palo): wartość

 • Tańsze niż ucha (1), ale tylko dlatego, że ich cena wzrosła
 • Konkurencja za 99 euro jest zacięta

Jak powiedzieliśmy wcześniej, konkurencja na przystępnym rynku jest teraz zacięta, ale pod względem wzornictwa i wyglądu, ucho Nic (kij) jest prawie na szczycie stosu.

Jeśli chodzi o funkcje, możesz uzyskać więcej za swoje pieniądze gdzie indziej: Earfun Air Pro oferuje ANC i…

Udostępnij to