Karta techniczna golarki elektrycznej

Oto specyfikacje Remington F6:

Zalecane zastosowania: na mokro i na sucho.
Zakres długości strzyżenia: krótka broda i codzienny zarost
Żywotność baterii: 60 minut
Typ baterii: akumulator litowo-jonowy
Akcesoria: osłona słomy, szczotka do czyszczenia, torba podróżna Waga: 203 g

Golarka elektryczna Remington F6 Style Series Aqua znajduje się obok modelu rotacyjnego R6 marki jako kompaktowa golarka z siateczką dla tych, którzy lubią utrzymywać porządek i porządek.

Zaprojektowany tak, aby był w 100% wodoodporny, nadaje się zarówno do użytku na mokro, jak i na sucho i działa z piankami do golenia, żelami lub jako trymer bezpośrednio na skórę, który ma konkurować z podobnymi cenami golarkami firm Braun i Philips.

Jest wyposażony w ekskluzywną technologię ControlCut firmy Remington i wysuwany trymer do bardziej precyzyjnego rzeźbienia mieszków włosowych, a dołączona osłona brody umożliwia ukrycie dłuższej brody bez sięgania do pupy dziecka.

Ale czy Remington F6 jest dobry? Cóż, odpowiedź będzie zależeć od twojej tolerancji na wielokrotne uderzenia w twarz. Jest to trwała, łatwa w użyciu maszynka do golenia, która spełnia obietnicę codziennej wygody, ale jej ogólna wydajność jest więcej niż wystarczająca w stosunku do stosunkowo wysokiej ceny.

Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak Remington F6 Style Series Aqua wypadł w naszych testach, a następnie przejdź do naszego najlepszego przewodnika po trymerach do brody i golarek elektrycznych (otwiera się w nowej karcie), aby zobaczyć, gdzie wypada na tle konkurencji.

Remington F6 Style Series Aqua w ręku

(Zdjęcie: przyszłość)

Remington F6 Style Series Aqua cena i dostępność

  • Dostępne w Wielkiej Brytanii za 109.99 €, ale z regularnymi rabatami

Golarka elektryczna Remington F6 Style Series Aqua jest dostępna do kupienia w Wielkiej Brytanii za 109.99 GBP bezpośrednio od Remington (otwiera się w nowej karcie). Jednak w głównych sklepach, takich jak Amazon (otwiera się w nowej karcie) i Boots (otwiera się w nowej karcie), kosiarka jest na sprzedaż i od jakiegoś czasu kosztuje mniej niż połowę tej ceny (48 EUR i 99 GBP, odpowiednio).

Kosztując mniej niż 50 euro, F6 dorównuje pod względem ceny Braun Series 3, ale zalecana cena detaliczna (RRP) wynosząca 109,99 euro plasuje ją na wyższym poziomie wśród golarek elektrycznych klasy średniej.

Jeśli jesteś w USA, golarka z serii Remington F5 Power (dostępna za 54.99 euro – otwiera się w nowej karcie)) jest najbardziej porównywalnym modelem golarki do F6 w samej Wielkiej Brytanii i Europie, podczas gdy w Australii powinieneś szukać zwykły Remington F5. (dostępny za 99,95 AUD (otwiera się w nowej karcie)).

Wartość: 3/5

Seria Remington F6 Style Aqua Design

  • 100% wodoodporny
  • głowica obrotowa z blokadą
  • Kompatybilność ładowania USB

Pod względem wzornictwa, Remington F6 Style Series Aqua to dość konwencjonalnie wyglądająca golarka, chociaż jej elementy elektryczne są starannie zamknięte w wodoodpornej obudowie, która sprawia, że ​​czuje się w dłoni lepiej niż inne produkty w tym samym przedziale cenowym.

Waży 203 g (mniej więcej tyle samo co Braun Series 3) i jest standardowo wyposażony w zdejmowaną osłonę brody, szczoteczkę do czyszczenia i torbę podróżną. Co więcej, nie będziesz musiał wykonywać żadnego montażu, gdy po raz pierwszy wyjmiesz go z pudełka.

Nasz sampler jest również w pełni załadowany, więc najprawdopodobniej będziesz mógł rozpocząć golenie, gdy tylko go otworzysz. Kiedy musisz naładować F6, możesz to zrobić za pomocą dołączonego kabla ładującego USB, który oferuje opcję podłączenia golarki do dowolnego kompatybilnego źródła zasilania – miła odmiana od standardowego dwubolcowego, którego oczekujemy od większości produkty pielęgnacyjne na rynku.

Obraz 1 z 3

Remington F6 Style Series Aqua w ręku(Zdjęcie: przyszłość)Remington F6 Style Series Aqua w ręku(Zdjęcie: przyszłość)Remington F6 Style Series Aqua w ręku(Zdjęcie: przyszłość)

Jak dotąd tak dobrze, prawda? No tak, to na pewno dobry sprzęt. Niestety komfort F6 dla oczu nie przekłada się na komfort dla twarzy, głównie dlatego, że jego obrotowa głowica jest niepotrzebnie szeroka.

Z jakiegoś powodu firma Remington zdecydowała się na wykonanie plastikowej obudowy, w której mieszczą się ostrza F6, znacznie większej niż same ostrza. Porównaj ten układ z Braun Series 3, który ma znacznie węższą obudowę ostrza, a konstrukcja F6 jest zauważalnie bardziej inwazyjna podczas golenia.

To prawda, że ​​szerokość głowicy F6 sprawia, że ​​jest ona łatwa do usunięcia, a zatem łatwa do czyszczenia (uruchomienie ostrzy pod wodą szybko usunie większość włosków), ale większość modeli z gamy golarek Braun zachowuje tę samą łatwość kurczenia się bez nadmiernego nadmiaru . .

Projekt: 4/5

Remington F6 Style Series Aquatic Performance

  • Technologia cięcia ControlCut
  • Wyskakujący precyzyjny trymer

Jeśli chodzi o wydajność golarki, Remington F6 jest tak łatwy w użyciu, jak się wydaje. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania na środku uchwytu i od razu można rozpocząć przycinanie.

Jeśli chodzi o hałas, nie jest głośniejszy ani cichszy niż golarki w podobnej cenie, a gdy nauczysz się golić wspomnianą wcześniej mega głowicą, jest łatwy w użyciu.

Obraz 1 z 2

Główka maszynki do golenia Remington F6 Style Series Aqua w dłoni(Zdjęcie: przyszłość)Remington F6 Style Series Aqua w ręku(Zdjęcie: przyszłość)

Jednak w najbliższej przyszłości wydajność łopatek F6 będzie mniej zadowalająca. Ta szczególna golarka ma to, co Remington nazywa technologią cięcia ControlCut, konfigurację ostrza, która ma łączyć „mikro-grzebień i trymer przechwytujący”. [aby] łatwo uchwycić nawet nisko położone włosy. W praktyce F6 dociera do tych niskich włosków, ale dopiero po kilku przejściach przez twarz.

Podobnie jak w przypadku każdego trymera do brody, im więcej ruchów wykonujesz, tym bardziej jesteś podatny na niepożądane zadrapania skóry. Oczywiście, jeśli jesteś ostrożny w swojej pracy pielęgnacyjnej, tych cięć można uniknąć; Jednak trymery z wyższej półki eliminują to ryzyko, oferując natychmiastowe dokładne golenie.

To samo dotyczy wysuwanego precyzyjnego trymera F6. To z pewnością miły dodatek; jednak w rzeczywistości po prostu nie działa tak skutecznie, jak powinno (choć warto zauważyć, że nawet porównywalne modele Brauna walczą na tym froncie).

Wydajność: 3/5

Remington F6 Style Series Aqua w ręku

(Zdjęcie: przyszłość)

Żywotność baterii Remington F6 Style Series Aqua

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Remington F6 przoduje. Jak wspomniano, jest w pełni naładowany od razu po wyjęciu z pudełka i uzyskasz pełną godzinę bezprzewodowego użytkowania, zanim będziesz musiał podłączyć ładowarkę USB.

60 minut to liczba podana przez Remingtona i stwierdziliśmy, że jest ona dokładna prawie co do minuty. W naszych testach udało nam się przeprowadzić sześć 10-minutowych sesji golenia, zanim lampka zasilania zaczęła migać.

F6 ładuje się nieco dłużej (90-minutowe twierdzenie Remingtona okazało się trafne w naszym teście), ale maszynka pozwala na wygodne pięciominutowe szybkie ładowanie, które zapewnia wystarczającą ilość soku na te niespodziewane sesje golenia w ostatniej chwili.

Niestety baterii litowo-jonowej F6 nie można wymienić na w pełni naładowaną – po prostu wkładasz baterię do golarki – ale nie jest to coś, czego byśmy się spodziewali – golarka za około 100 funtów.

Żywotność baterii: 5/5

Remington F6 Style Series Aqua bez pudełka na brązowym drewnianym stole

(Zdjęcie: przyszłość)

Remington Style F6 Series Aqua Scorecard

Przesuń, aby przewinąć w poziomie. Atrybuty Uwagi Ocena Wartość Długa żywotność baterii i wygodne opcje ładowania kosztem przeciętnej wydajności golenia. To nie jest najostrzejsze narzędzie.3/5Czas pracy bateriiAkumulator F6 działa długo, szybko i łatwo się ładuje.5/5

powinienem kupić?

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

  • Pierwsza rewizja: październik 2022

Remington F6 Style Series Aqua: Porównanie cen

Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to