Współczynnik proporcji Ligi Sprawiedliwości o

Jeśli zacząłeś oglądać Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera w HBO Max, mogłeś być rozczarowany, gdy dowiedziałeś się, że film nie jest dostępny w trybie panoramicznym, a zamiast tego jest wyświetlany w proporcjach 4:3. Karta wyjaśniająca wyjaśnia, dlaczego, ponieważ 4 czasy rozpoczęcia Snyder Cut: „Ten film jest wyświetlany w proporcjach 4:3, aby zachować integralność twórczej wizji Zacka Snydera.

Dobrze dla niego! Niestety, dla Ciebie w domu jest to dość nudne, gdy wolisz oglądać go na dużym ekranie, tak jak każdy inny współczesny film (z wyjątkiem odstających postaci, takich jak Latarnia morska i Przynęta).

Następnie Dlaczego Zack Snyder zdecydował się ustawić proporcje Snyder Cut na 4:3? Powód jest naprawdę bardzo prosty, ale niezbyt satysfakcjonujący. Wyjaśnimy, dlaczego nie możesz zobaczyć Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera na dużym ekranie poniżej.

Współczynnik proporcji Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera: dlaczego nie jest dostępny w trybie szerokoekranowym?

Dowiedzieliśmy się, że Snyder będzie w formacie 4:3 na początku 2021 roku. Rozumowanie zostało ujawnione w artykule Vanity Fair o kręceniu filmu. Snyder zdecydował się zaprezentować film w formacie 4:3, aby można go było potencjalnie zobaczyć na ekranach IMAX, gdzie ten format lepiej nadaje się do oglądania.

Jesteśmy przekonani, że film będzie wyglądał fantastycznie w tych proporcjach w tych konkretnych okolicznościach; to po prostu frustrujące, gdy większość ludzi oglądających ten film prawdopodobnie będzie oglądać go w domu na swoich telewizorach na żądanie w ciągu najbliższych kilku dni.

Mimo to artykuł wyjaśnia, że ​​Snyder nie martwi się reakcją na to. W końcu to jego film; Byłoby miło móc zobaczyć to na dużym ekranie.

Czy współczynnik proporcji Snyder Cut psuje wrażenia podczas oglądania?

Szczerze mówiąc, chociaż początkowo irytujące jest widzieć czarne paski na ekranie, przyzwyczajasz się do oglądania filmu w 4:3. Po chwili twój mózg się dostraja i przestajesz o tym myśleć. Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera na pewno ma swoje problemy jako film w ogóle, ale w większości to wspaniała praca.

Nie zagroziła temu decyzja dotycząca współczynnika kształtu, chociaż początkowo wydaje się to nieco zagmatwane.

Dzisiejsze najlepsze oferty HBO Max

TOP. jeden
Udostępnij to