Podaruj swojemu ulubionemu futrzanemu przyjacielowi zawsze płynącą wodę z kapsułką Petlibro.

Podaruj swojemu ulubionemu futrzanemu przyjacielowi zawsze płynącą wodę z kapsułką Petlibro.

Wszyscy wiemy, że nasze koty są trochę wybredne. Mają wyrafinowane upodobania i nie chcą pić wody, której zbyt długo nie było. Kapsułka Petlibro może pomóc kotu utrzymać atrakcyjność świeżej, czystej, stale płynącej wody, dzięki czemu Twój kot będzie wiedział, że można ją bezpiecznie pić.

Kapsuła Petlibro to fontanna o dużej pojemności, która jest doskonałym dodatkiem do kociego mieszkania. Szeroka miska zapewnia Twojemu kotu łatwy dostęp do wody w środku, a pojemność 2,1 litra pomoże zapewnić wystarczającą ilość wody dla niektórych kotów, nawet jeśli często przebywasz poza domem przez długie dni w pracy. . Ponieważ zbiornik na wodę jest półprzezroczysty, łatwo jest również zobaczyć, kiedy fontanna wymaga uzupełnienia.

Dzięki kapsułce Petlibro Twój kot otrzymuje lepszy i apetyczny napój. Utrzymując przepływ wody, kapsułka ułatwia Twojemu zwierzakowi rozpoznanie, że woda tam jest i że jest zdatna do picia. Woda przechodzi również przez pięciowarstwowy filtr, który usuwa włosy, zanieczyszczenia, pleśń i inne substancje, które mogą dostać się do wody.

Petlibro zaprojektował miskę i zbiornik z całkowicie zaokrąglonymi rogami, aby uniknąć obszarów stojącej wody, w których bakterie mogłyby stworzyć pożywkę. Kształt ułatwia również czyszczenie, dzięki czemu nie rozwija się pleśń.

Źródło wody w kapsułach Petlibro

(Źródło zdjęcia: Petlibro)

Kapsuła oferuje dwa tryby działania, dzięki czemu znajdziesz coś, co skusi Twojego pupila. Może działać jako fontanna ze stałym strumieniem wody do miski lub fontanna może bąbelkować wodę od dołu, dając zwierzęciu więcej miejsca na zbliżenie się do miski.

Operacją zarządza opatentowana pompa, która pracuje z wyjątkowo niskim poziomem hałasu, co pozwala utrzymać ją włączoną nawet podczas snu.

Jeśli wydaje się, że Twój kot nie pije wystarczającej ilości wody lub jej miska z wodą nigdy nie wydaje się być czysta, fontanna wodna Petlibro w kapsułkach to świetna opcja do wypróbowania. Możesz zaskoczyć własnego zwierzaka Fontanną Kapsułową jako prezentem w te święta lub może to być wspaniały prezent dla zwierzaka przyjaciela. Jest dostępny w czterech kolorach (fioletowym, niebieskim, pomarańczowym i zielonym), aby uzupełnić wystrój. Petlibro wypuści w tym sezonie ulepszoną wersję z poidłem ze stali nierdzewnej. Kapsułka Petlibro to tylko jedno z wielu przydatnych narzędzi oferowanych przez markę, dzięki którym opieka nad zwierzęciem staje się dziecinnie prosta.

Możesz zobaczyć Petlibro Capsule i inne markowe produkty tutaj i użyć AFCAPSULE, aby otrzymać 15% zniżki na dowolny produkt na ich stronie.