Sprzedaż Prime Day dobiega końca, ale nadal możesz zdobyć jeden z kultowych inteligentnych głośników Amazon Echo za absolutną kradzież, jeśli jesteś szybki. Co więcej, niektóre oferty są połączone z innymi ukochanymi produktami, takimi jak dzwonki do drzwi i inteligentne wtyczki, które współpracują z asystentem AI, aby stworzyć naprawdę inteligentne środowisko domowe.

Oferty te są teraz wyprzedane w sprzedaży Amazon Prime Day 2022 i prawdopodobnie nie będą tak niskie aż do Czarnego Piątku lub Cyberponiedziałku jeszcze w tym roku.

Entonces, jeśli rozważasz skorzystanie z oferty Amazon Echo Prime Day, powinieneś działać szybko. Biorąc pod uwagę, że jest to własna sprzedaż Amazona, ceny prawdopodobnie nie spadną znacznie później w tym roku, co oznacza, że ​​jest to potencjalnie najlepsza pora roku na dobre negocjacje.

Te Echos mogą służyć jako głośniki do Twojego domu, a także przydatny sposób na przechowywanie list zakupów i wyświetlanie przepisów, jeśli zdecydujesz się na model z ekranem. Świetnie nadają się również do ustawiania minutników lub powiadomień podczas gotowania, aby mieć wolne ręce do innych zadań.

Mając to na uwadze, oto oferty, które są nadal dostępne w momencie pisania w Internecie:

Spis treści

Najlepsze oferty Echo Prime Day są nadal aktualne

Oferty w USA

Oferty Echo w Wielkiej Brytanii

Inne oferty ekologiczne

Jeśli nie jesteś w USA lub Wielkiej Brytanii, możesz zapoznać się z poniższymi ofertami, aby zobaczyć najlepsze ceny Apple AirPods, jakie znaleźliśmy w Twojej okolicy.

Udostępnij to