Coroczne wydarzenie Amazon Prime Day Deals dobiega końca w większości regionów, co oznacza, że ​​albo z niecierpliwością czekasz na nadejście nowego, błyszczącego zakupu, albo lamentujesz, że przegapiłeś okazję. Możesz też być wdzięczny, że cała męka dobiega końca na kolejny rok.

Tak czy inaczej, w ciągu ostatnich 48 godzin miliony kupujących na Amazonie napłynęły do ​​wirtualnego sklepu internetowego sprzedawcy w nadziei na zakup laptopów, naczyń kuchennych i innych popularnych produktów po obniżonych cenach, ale nie wszyscy klienci Prime Day będą w pełni zadowoleni z produktów które w końcu docierają do ich drzwi.

W związku z tym te pechowe dusze mogą wkrótce się zastanawiać, czy mogą zwrócić swoje zakupy Prime Day do Amazon, a oto wszystko, co musisz wiedzieć o polityce zwrotów Prime Day firmy.

Zacznijmy od podstaw: Polityka zwrotów Amazon Prime Day jest taka sama jak w każdy inny dzień w roku. Innymi słowy, nie ma określonej polityki zwrotu Prime Day.

Większość produktów zakupionych za pośrednictwem Amazon, w tym wszystkie urządzenia Amazon, można generalnie zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu i to samo dotyczy produktów zakupionych podczas Prime Day. Amazon czasami przetwarza żądane zwroty 30-60 dni po zakupie, ale sprzedawca może w takich przypadkach naliczyć opłatę za uzupełnienie zapasów.

(Źródło zdjęcia: Shutterstock/dennizn)

Oczywiście niektóre pozycje (oprogramowanie do pobrania, przedpłacone karty do gier, produkty higieny osobistej itp.) – nie podlegają zwrotowi w dowolnym momencie w ciągu roku, a pełną listę można sprawdzić na tej liście (otwiera się w nowej karcie). przedmioty bezzwrotne, aby sprawdzić, czy ostatni zakup na Amazon należy do tej kategorii.

Nie wszystkie zakupy podlegające zwrotowi kwalifikują się do bezpłatnego zwrotu, ale produkty, które obejmują bezpłatne zwroty, będą oznaczone pogrubioną informacją obok cennika.

Oczywiste jest również, że zwrot zrealizowany po Prime Day spowoduje jedynie zwrot równy cenie zapłaconej w momencie zakupu (tj. cenie sprzedaży); nie możesz kupić przedmiotu ze zniżką i oczekiwać pełnego zwrotu ceny tydzień później. .

Masz to: Prime Day na Amazon jest jak każdy inny dzień na Amazon (z wyjątkiem tysięcy przecenionych produktów) i nie wpływa na Twoje prawo do zwrotu zakupów, z których nie jesteś zadowolony.

Jeśli nadal szukasz ofert last minute Prime Day, przejdź do naszego centrum Amazon Prime Day 2022, aby uzyskać najnowsze i największe oszczędności.

Udostępnij to