Ekosystem gier Jest to szerokie spektrum, ponieważ fani mają do dyspozycji wiele opcji rozrywki. Ale dzisiaj powstał dylemat, który chcemy dziś jako cywilizowani ludzie rozwiązać: Nintendo Switch vs PS5, jaką konsolę kupić i dlaczego?

Zwróć uwagę na ten nowy artykuł z lacomparacion.com aby dowiedzieć się, która opcja jest najlepsza dla gracze i jakie są najważniejsze cechy między Nintendo Switch a PS5. Ale też przydałoby się, gdybyś wiedział przy wyborze gdzie kupić słodki ziemniak Nintendo Switch o gdzie kupić tanio PlayStation 5.

Co otrzymam od Nintendo Switcha?

Co otrzymam od Nintendo Switcha?

Dla nikogo nie jest tajemnicą Nintendo nie chce mieć najpotężniejszej konsoli na rynku, skupia się wyłącznie na oferowaniu użytkownikom dobrego doświadczenia. Dzięki sprzętowi, który prezentuje w swoich dwóch ostatnich modelach - Switch i Switch Lite - koncentruje innowacje na stylu życia graczy.

Z w wersji Switch otrzymujesz dwa tryby gry, dlatego jest preferowany wśród miłośników Nintendo. Jest to hybryda, z której można korzystać podłączając do telewizora a także w sposób przenośny. Rozdzielczość ekranu jest naprawdę dobra. Ma 32 GB pamięci, ale możliwość rozszerzenia za pomocą karty SD.

Sprzęt Switch został zaprojektowany dla konsoli domowej; czyli w stylu urządzenia mobilnego. Nieważne, czy wybierasz się w podróż, czy nie chcesz wstawać z łóżka, możesz bez większego wysiłku korzystać z Nintendo. Kolejną zaletą jest to, że nie zajmuje dużo miejsca, więc dla podróżnych jest to plus.

Teraz, jeśli chodzi o gry online i połączenie, które można uzyskać dzięki Nintendo Switch, wiadomości nie są zbyt dobre. Przy rocznej płatności w wysokości 20 USD Nintendo Switch Online oferuje jako gry online tylko starsze SNES, NES i kilka gier Mario Kart.. Ponadto będziesz mieć tylko usługę przesyłania strumieniowego YouTube.

Co oferuje mi PS5?

Co oferuje mi PS5?

Jeśli mówimy o mocy, musimy wspomnieć o wszystkich korzyściach, jakie oferuje Play Station 5, zaczynając od duża liczba gier filmowych i gier online dla wielu graczy. W porównaniu do Nintendo, PS5 pozostawia Switcha jako nieco przestarzały produkt, ponieważ przewyższa go prawie we wszystkim o wiele punktów.

L Grafika nie ma sobie równych, odtwarza wideo w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, gry ładują się w minimalnym czasie, wyglądają znacznie ostrzej i mają więcej narzędzi które ułatwiają użytkownikom rozwój gry. 99% gier na PS4 jest kompatybilnych z tym nowym modelem, co jest wielką zaletą.

Aby uzyskać wspaniałe korzyści online, musisz zainwestować 69,99 $ rocznie w Play Station Plus. Będziesz mieć dostęp nie tylko do wspaniałych darmowych gier co miesiąc, ekskluzywnych ofert, aby grać online z innymi graczami; Będziesz mieć również dostęp do różnych usług przesyłania strumieniowego, takich jak między innymi Netflix, Disney +, Apple TV +. Jeśli uważasz, że kwota jest bardzo wysoka, to na pewno nie zrozumiałeś potencjału Play Station Plus.

Nintendo Switch vs PS5: Który wybrać i dlaczego?

Podsumowując PS5 ma większy potencjał niż Nintendo Switch. Przewyższa go nie tylko sprzętem, ale także wszystkimi usługami oferowanymi przez sklep internetowy, kompatybilnością z innymi modelami oraz rozdzielczością lub wydajnością gier. Trzeba jednak powiedzieć, że Nintendo nie wpadło na pomysł rezygnacji z ekskluzywności swoich gier czy łatwości manipulowania konsolą.

Wybór jednej z dwóch konsol jest stosunkowo prosty. Fanatycznych ludzi tego typu technologii jest jeszcze więcej, którzy rozwiązują problem przejmując dwie drużyny, rozwiązując w prosty sposób dylemat dotyczący Nintendo Swirch vs PS5.

Ale jeśli tak nie jest, po prostu dostosuj odpowiedź do swojego stylu życia. Jeśli chcesz być bardzo wygodny lub nosić konsolę, gdziekolwiek chcesz, Nintendo to doskonała opcja; Ale jeśli wręcz przeciwnie, szukasz jakości i mocy bez konieczności wychodzenia z domu, czyli gier stacjonarnych, wybierz PS5.

Kolejnym punktem do rozważenia jest koszt. Pomoże Ci to wybrać jeden z nich. Oczywiście PS5 jest nowszy, więc jego cena jest wyższa w porównaniu do Nintendo Switcha. Wszystko sprowadza się do oceny wyżej wymienionych aspektów, przejrzenia swojego stylu życia i kieszeni, aby wybrać między Nintendo Switch a PS5.