Amazon Prime był bardzo potrzebny podczas pandemii: upewniając się, że mamy nasze artykuły spożywcze i programy telewizyjne na żądanie. W rezultacie Prime Video, jego komponent do przesyłania strumieniowego na żądanie, miażdży konkurencję pod względem liczby abonentów i globalnej dostępności.

Pomimo wszechobecności platformy, wciąż dostępna jest bezpłatna 30-dniowa wersja próbna Amazon Prime Video. To wielka atrakcja dla miłośników rozrywki: cały miesiąc na oglądanie Amazon Originals, nagradzanego serialu The Boys, sportów na żywo i nominowanych do Złotego Globu tytułów, takich jak przezabawny nadchodzący film Borata i One Regina King's Night in Miami.

Rejestracja jest łatwa, jest mnóstwo rzeczy do sprawdzenia, a płatne członkostwo nie musi rozbijać banku po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego Amazon Prime. Czytaj dalej, a wszystko wyjaśnimy poniżej.

Najlepsze oferty dnia na Amazon Prime

TOP. jeden
Nieograniczony – sezon 1
Nieograniczony – sezon 1
Amazon Prime Video (wideo na żądanie); Álvaro Morte, Niccolò Senni, Rodrigo Santoro (aktorzy)

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną Amazon Prime Video

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Amazon Prime lub byłeś członkiem Prime od ponad dwunastu miesięcy, dostępna jest bezpłatna 30-dniowa wersja próbna Amazon Prime Video. Jeszcze lepiej dla studentów, którym przysługuje niesamowite 6 miesięcy.

Rejestracja jest łatwa, wystarczy postępować zgodnie z poniższymi punktami:

  • Przejdź do Amazon Prime
  • Wybierz „Wypróbuj Prime”
  • Zaloguj się do swojego konta Amazon
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, jeśli zostanie wyświetlony monit

Twoje konto Amazon będzie wymagało powiązanej z nim aktualnej i ważnej karty kredytowej. Jeśli jednak anulujesz subskrypcję przed wygaśnięciem bezpłatnego okresu próbnego, nie zostaniesz obciążony opłatą.

Wideo Amazon Prime

(Zdjęcie: Amazon)

Jaki jest najtańszy sposób na uzyskanie Amazon Prime Video po bezpłatnym okresie próbnym?

Typowy subwoofer Amazon Prime, który obejmuje Prime Video, nieograniczoną muzykę, Prime Reading, bezpłatną wysyłkę i wiele innych, kosztuje 12.99 USD miesięcznie w USA i 7.99 EUR / 6.99 USD.

Zapłać 119 euro za roczną subskrypcję i zaoszczędź przyzwoitą sumę, jednocześnie ciesząc się super szybką dostawą i całoroczną rozrywką multimedialną.

Ale jeśli interesują Cię tylko przeboje kinowe lub cotygodniowe dramaty z serii Amazon Original, subskrypcja Prime Video za 8,99 EUR przywróci Ci 3 EUR miesięcznie lepiej. Jest to opcja dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Studiowanie naprawdę się opłaca, ponieważ po zakończeniu 6-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego studenci muszą zapłacić tylko 6.49 EUR miesięcznie, aby uzyskać dostęp do wszystkiego w Prime. ORAZJest to więc o 50% mniej niż zwykłe stawki i tańsze niż podstawowy plan Netflix.

Co mogę oglądać dzięki bezpłatnej wersji próbnej Amazon Prime Video?

Jest co nacieszyć oczy: ponad 13.000 XNUMX filmów i seriali. Oferuje klasyczne hollywoodzkie taryfy, takie jak To wspaniałe życie, nowoczesne thrillery, takie jak na przykład Nigdy tu nie byłeś naprawdę i Zodiac, oraz mnóstwo niezależnych komedii i filmów poprawiających samopoczucie.

Prime jest również pełen wspaniałych Amazon Originals: Transparent, Hunters, Fleabag i Tales from the Loop, żeby wymienić tylko kilka. Jest też mnóstwo ostatnio nominowanych do Złotego Globu tytułów, takich jak Sound of Metal i ekskluzywny Amazon Little Axe.

Tymczasem fani sportu mogą oglądać mecze na żywo i seriale dokumentalne, takie jak Todo o nada. A jeśli brakuje któregoś z Twoich ulubionych programów, istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz je za pośrednictwem kanałów Amazon. Istnieje ponad 100, które możesz subskrybowaćtakie jak HBO, Showtime, Cinemax i Shudder, które często oferują własne 7-dniowe bezpłatne wersje próbne.

Podobnie jak Netflix, dostępne treści różnią się w zależności od kraju. Najlepszym sposobem, aby zobaczyć dokładnie, co jest w ofercie w miejscu, w którym się znajdujesz, jest udanie się do Amazon i skorzystanie z tej bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej.

Udostępnij to