Jeśli podoba Ci się pomysł oglądania filmów i programów Netflix, zanim zostaną one upublicznione, będziesz chciał dołączyć do Netflix Preview Club: grupy subskrybentów, którzy mogą oglądać treści wcześniej w zamian za recenzje i opinie .

Według The Wall Street Journal (otwiera się w nowej karcie) (przez TechCrunch (otwiera się w nowej karcie)), klub otwiera swoje podwoje na szerszą skalę. Obecnie zarejestrowanych jest około 2000 osób, ale oczekuje się, że do początku 2023 roku liczba ta wzrośnie do dziesiątek tysięcy z całego świata.

„Netflix dąży do tego, aby każdy dolar wydany na treści generował najwyższy poziom uwagi i zaangażowania członków swojej bazy abonentów liczącej 223 miliony na całym świecie, a streamerzy uważniej przyglądają się wydatkom na treści i skupiają się bardziej na rentowności, – mówi WSJ. . relacja.

potrzebuję więcej humoru

Istnienie Netflix Preview Club, który jest podobny do programów na Amazon Prime Video i Hulu, zostało już ujawnione przez Variety (otwiera się w nowej karcie). Praktyka uzyskiwania wczesnych recenzji filmów i programów telewizyjnych nie jest oczywiście nowa, ale wygląda na to, że Netflix chce rozszerzyć swój własny system.

Najwyraźniej do filmu Netflix Don't Look Up z 2021 roku dodano więcej humoru, zgodnie z opiniami wczesnych widzów. Pobił rekordy tygodniowych godzin oglądania w serwisie streamingowym, a także zdobył cztery nominacje do Oscara.

Nie jest jasne, w jaki sposób ludzie są wybierani do Klubu podglądu Netflix, ale zalecamy uważne sprawdzanie skrzynki odbiorczej. Przypuszczalnie Netflix będzie chciał się upewnić, że otrzyma dobrą próbkę subskrybentów, aby usłyszeć opinie.

Analiza: cenna informacja zwrotna

Podczas gdy pokazy testowe są powszechne w branży rozrywkowej, warto przyjrzeć się, jak działają wczesne recenzje i komentarze w serwisie Netflix. Według WSJ pracownicy Netflix również odgrywają rolę w sprawdzaniu treści z wyprzedzeniem.

Platforma taka jak Netflix czerpie korzyści z wielu danych użytkowników: co ludzie oglądają, jak szybko to oglądają, co lubią oglądać jako następne, a nawet w filmach lub programach ludzie poddają się i wychodzą. byle co.

To wszystko są cenne informacje zwrotne, jeśli chodzi o upewnienie się, że coś zakończy się sukcesem, a nie porażką. Zgodnie z nowym raportem twórcy „ogólnie mogą decydować, jakie zmiany wprowadzić”; Wydaje się, że nie są oni zobowiązani do jakichkolwiek zmian.

Liczba edycji zależy również od tego, ile wolnego materiału mają ekipy produkcyjne – powtórki są drogie i niepraktyczne, więc jest mało prawdopodobne, że zrobią wszystko, aby je zdobyć, chyba że wydarzy się coś, co jest przeciwko nim.

Udostępnij to