Każdego roku kupuję kilka wtyczek Amazon Smart Plugs (otwiera się w nowej karcie) podczas corocznej bachanalu zakupów znanego jako Amazon Prime Day. Różni się od Black Friday, który teraz jest również własnością Amazona, tym, że za oknem jest zwykle o 30 stopni cieplej i myślę bardziej o plaży niż o pracy.

Nie potrzebuję tych wszystkich inteligentnych wtyczek i mam je ułożone w stos w mojej szafie, ponieważ staram się dowiedzieć, które wtyczki w moim domu powinny być mądrzejsze (zwykle nie tak wiele). Jednak kupuję je, ponieważ nie mogę oprzeć się targowi (tak naprawdę każdy z nas może).

Dzisiejsze najlepsze oferty inteligentnych wtyczek Amazon

Jeszcze przed oficjalnym startem Prime Day 12 i 13 lipca korki są prawie przecięte na pół, a ja staram się opanować. To jest naprawdę historia mojego doświadczenia z Amazon Prime Day: ja zagłębiłem się w głąb Amazon.com w poszukiwaniu niesamowitych, czasami wyjaśniających ofert na rzeczy, których po prostu nie potrzebowałem.

Moja druga kategoria produktów Goto Prime Day to urządzenia pamięci masowej. Kupuję partiami karty micro-SD i standardowe SD. Czasem wskakuję na przenośny dysk SSD, bo kto by nie chciał 17% lub więcej na dysku 1TB (otwiera się w nowej karcie)? Nie potrzebuję więcej pamięci zewnętrznej, ale jak mogę się oprzeć?

Niedawno kupiłem nowy piekarnik z wbudowaną frytownicą powietrzną, co oznacza, że ​​nie potrzebuję wersji nablatowej. A jednak dzielą mnie dwa kliknięcia od zakupu dużej frytownicy KOOC XL (otwiera się w nowej karcie), ponieważ jest ona obniżona o 53%. To niesamowita okazja. Dlaczego nie miałbyś tego kupić? Bo dosłownie tego nie potrzebuję. Ale mogę mieć to na czerwono! Nie. Muszę przestać

Dzisiejsze najlepsze letnie fale i letnie fale nadmuchiwane oferty basenów nad ziemią

Es imposible detenerse cuando solo hay un destino lleno de tantas ventas. Si Amazon fuera un centro de envío físico, sería como 10 000 sótanos de Macy’s o Costcos apilados uno encima del otro, con toboganes incorporados en el último piso para que pueda saltar y deslizarse hacia abajo, saliendo en cualquier piso de su elección.

Natknąłem się na 4-calowy LG 55K OLED (otwiera się w nowej karcie) za 27% zniżki. Wygląda pięknie. Nie mam gdzie go umieścić i nie ma nic złego w moich obecnych telewizorach... ale to świetna okazja. Założę się, że gdybym zapytał Alexę, która jest wbudowana w ten telewizor, powiedziałaby mi, żebym go kupił. Alexa może być również stronnicza.

Czy wiesz, że możesz dostać owalny basen o głębokości prawie 4 stóp za 619 € (otwiera się w nowej karcie)? To 36% oszczędności na czymś, czego absolutnie nie potrzebuję w moim ogrodzie, ale kiedy znowu będzie tak tanio?

Najlepsze dzisiejsze oferty spieniacza do mleka i spieniacza do mleka

Spędzam tak dużo czasu na Amazon, szukając rzeczy, których nie potrzebuję, że czasami wyczuwam wyprzedaż, zanim ją zobaczę, a może sobie wyobrażam, że tak. Ta okładka Bacon Is My Favorite Language (otwiera się w nowej karcie) to nie tylko prawdziwe stwierdzenie, to 60% zniżki. W moim domu nie ma miejsca na ten brzydki kawałek materiału i nici, ale wciąż czuję jego szarpnięcie.

W tym przypadku jest to kwestia progu. Każda oferta 60% lub więcej zniżki jest od razu tak kusząca jak świeżo upieczona szarlotka. Nie mogę przestać o tym myśleć. Pomyśl o tym, idealna strona Amazon Prime Day to dla mnie część, która organizuje oferty w oparciu o skalę sprzedaży. Nie obchodzi mnie, co to jest, jeśli to tylko 50% lub więcej (otwiera się w nowej karcie), zastanowię się nad tym.

To tutaj znalazłem ten fajny spieniacz do mleka (otwiera się w nowej zakładce), który z wyglądu zdjęcia powinien nazywać się „Spryskacz mleka”. Mimo to za 14.39 euro. Myślę, że to przenośne urządzenie byłoby miłym dodatkiem do mojej nowej kuchni. Nie ma znaczenia, czy nie pijesz cappuccino czy latte. Po prostu myślę, że muszę… uh… tego chcieć.

Ostatecznie jestem bezsilny wobec śpiewu syren wielu. Amazon Prime Day to nic innego. A jeśli jest wiele rzeczy, których nie potrzebuję? Czasami wystarczy chcieć, prawda?

Jeśli szukasz niesamowitych ofert Amazon Prime Day i masz taki sam brak kontroli, jak ja, zacznij od tej listy:

Udostępnij to