Cena Curve DAO (CRV) wzrosła o 46% w ciągu ostatnich 24 godzin, ponieważ spisek wielorybów mający na celu skrócenie altcoina nie powiódł się, co doprowadziło do kryzysu. CRV rośnie obecnie o 5% w ciągu tygodnia i spada o 31% w ciągu miesiąca, ponieważ krótki sprzedawca osłabiał jego cenę przez ponad tydzień, zanim wzrósł w ciągu ostatniego dnia.

Wydaje się, że sprzedawcą, o którym mowa, jest Avraham Eisenberg, ta sama osoba odpowiedzialna za atak krótkiej sprzedaży na Mango Markets w październiku. Jednak obecnie spekuluje się, czy głównym celem Eisenberga była krótka CRV, czy też atak na Aave, któremu wydaje się brakować gotówki na pokrycie otwartych przez siebie krótkich pozycji CRV.

Spis treści

Przewidywanie ceny krzywej, gdy CRV wzrasta o 40% w ciągu 24 godzin – oto, dokąd zmierza dalej

Patrząc na wykres CRV, jego Indeks Siły Względnej (fioletowy) wzrósł w ciągu ostatnich kilku godzin, wskazując na silną byczą dynamikę. Jednak jego 30-dniowa średnia krocząca (czerwona) pozostaje poniżej 200-dniowej średniej kroczącej (niebieska) i obecnie nie wykazuje oznak wzrostu.

Jednakże, gdy oba wskaźniki pozostają niskie, może to sygnalizować zbliżający się rajd, czemu sprzyja nagły skok z poprzedniego dnia.

Rajd CRV dzień wcześniej to w dużej mierze rekompensata za ubiegłotygodniowe spadki. 10 listopada cena CRV wynosiła około 0,713 USD, ale wczoraj spadła do 0,407171 USD, po tym jak Avraham Eisenberg (aka ponzishorter.eth) otworzył dużą krótką pozycję.

Najprostszą interpretacją akcji cenowej CRV jest to, że jej społeczność zaczęła kupować altcoina w celu stworzenia krótkiego dopasowania, co zmusiłoby Eisenberga do zakupu większej ilości CRV jako zabezpieczenia w celu zachowania jego krótkiej pozycji. Ta interpretacja zakłada, że ​​Eisenberg po prostu próbuje skrócić CRV i nie robi nic więcej.

W rzeczywistości może to być prawda, ale niektórzy analitycy sugerowali, że prawdziwym celem Eisenberga jest Aave, od którego pożyczył CRV i otworzył swoją pozycję. W szczególności Eisenberg zdaje sobie sprawę, że Aave nie ma wystarczającej ilości gotówki, aby wykupić swoją krótką pozycję w CRV, likwidując ją tym samym.

Według firmy analitycznej Arkham, Aave ma tylko 20% gotówki potrzebnej do zlikwidowania krótkiej pozycji Eisenberga. Jego zdaniem niezdolność Aave do odkupienia pozycji zaszkodzi platformie DeFi, ponieważ będzie musiała sprzedać inne tokeny (prawdopodobnie AAVE), aby uzupełnić niedobór.

Jednak AAVE obecnie wzrosło o 8% w ciągu ostatnich 24 godzin, co zadaje kłam tej teorii. Co więcej, raporty sugerują, że wczoraj Eisenberg wciąż zwierał CRV.

Tak czy inaczej, wygląda na to, że jeśli chodzi o CRV, ma miejsce obecnie jakiś rodzaj zwarcia, więc jest prawdopodobne, że w najbliższym czasie będzie on nadal rósł.

mniej skomplikowane altcoiny

Podczas gdy dodatkowy potencjał zarobkowy CRV może być w tym momencie wysoki, niektórzy inwestorzy mogą woleć nie wchodzić w mętne wody stworzone przez ten pozornie krótki atak (niezależnie od tego, czy w rzeczywistości jest to CRV, czy AAVE). W związku z tym inne altcoiny mogą być bardziej pożądane, a tokeny przedsprzedażowe należą do najbardziej dochodowych inwestycji w tym roku.

W rzeczywistości niektóre monety z przedsprzedaży wzrosły o ponad 1000% podczas ich pierwszego notowania w tym roku i chociaż rynek jest obecnie nadal dość gołębi, możliwość wczesnego zainwestowania w obiecujący projekt wydaje się motywować wielu inwestorów.

W związku z tym zaokrągliliśmy w górę trzy monety, które są obecnie w przedsprzedaży, a każda z nich korzysta z mocnych fundamentów.

Handel Dash 2 (D2T)

Zbudowany na blockchainie Ethereum, Dash 2 Trade to platforma wywiadu handlowego, na której inwestorzy mogą uzyskać dostęp do analiz w czasie rzeczywistym i danych dotyczących handlu społecznościowego, aby pomóc im w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji handlowych.

Rozpoczęty w pierwszym kwartale 2023 r., jego natywna sprzedaż tokenów D2T zebrała już ponad 6,8 ​​miliona dolarów. Ogłosił również notowania na BitMart i LBANK Exchange na początku przyszłego roku, potwierdzając, że inwestorzy będą mogli zarobić realne zwroty.

Tokeny D2T są obecnie sprzedawane za 0,0513 USDT, ale w kolejnym etapie sprzedaży spadną do 0,0533 USDT.

Odwiedź Dash 2 Handluj teraz

Era robotów (TARO)

Również oparty na Ethereum, RobotEra (TARO) to metawersum w stylu piaskownicy, w którym gracze mogą grać jako roboty i pomagać tworzyć swój wirtualny świat. Jego alfa zostanie wydana w pierwszym kwartale 2023 roku, a jego ekosystem pozwoli użytkownikom tworzyć własne tereny, budynki i inne elementy w grze oparte na NFT.

1 TARO obecnie kosztuje 0,020 USDT (można go kupić w USDT lub ETH), chociaż cena ta spadnie do 0,025 € podczas drugiego etapu przedsprzedaży, która powinna rozpocząć się wkrótce.

Odwiedź RobotEra teraz

PODATEK (PODATKI)

IMPT to rynek uprawnień do emisji dwutlenku węgla, na którym użytkownicy mogą zdobywać i wykorzystywać kompensacje emisji dwutlenku węgla oparte na NFT, które można również uzyskać, kupując od szerokiej gamy partnerów detalicznych (z których wszyscy wspierają inicjatywy środowiskowe). Jego tokenizacja kredytów węglowych jako NFT oznacza, że ​​kredyty te można śledzić w bardziej przejrzysty sposób, pomagając rozwiązać wiele problemów, które do tej pory nękały rynki uprawnień do emisji dwutlenku węgla.

Przedsprzedaż IMPT zebrała teraz 13.1 miliona euro zaledwie kilka tygodni po jej uruchomieniu, co czyni ją obecnie jedną z najgorętszych sprzedaży w kryptowalutach.

Odwiedź IMPT teraz

Udostępnij to