Powerbeats Pro wracają do ceny w Czarny piątek w sprzedaży Walmart i Best Buy

Powerbeats Pro wracają do ceny w Czarny piątek w sprzedaży Walmart i Best Buy
Jeśli szukasz tańszej, bardziej inspirowanej fitnessem alternatywy dla Apple AirPods, te oferty Beats Powerbeats Pro mają na celu zaoszczędzenie pieniędzy na postanowieniach 2020. To świetna opcja. cenę sprzedaży zwrotnej, którą początkowo widzieliśmy w okresie sezonowej wyprzedaży przed wakacjami. Jeśli przegapiłeś Czarny piątek, wciąż masz czas, aby kupić parę słuchawek marki Apple za mniej niż 200 USD. Zgadza się, Walmart i Best Buy powracają w tym tygodniu do oferty Powerbeats Pro za 199 USD, oferując niezłą zniżkę w wysokości 50 € na żądana cena początkowa. Kiedy testowaliśmy Powerbeats Pro, byliśmy zaskoczeni tym, co nazywamy „ogromnym krokiem naprzód dla marki słuchawek należącej do Apple”, nazywając je „najlepszymi słuchawkami treningowymi firmy Apple” w listopadzie 39 r. Kupujesz niesamowitą jakość dźwięku i dynamiczny jak podstawa, ale na dodatek konstrukcja klipsa na ucho ciężko pracuje, aby utrzymać słuchawki pewnie na miejscu, bez względu na to, jaka jest Twoja praca. Dodaj do tego najnowszy układ H2019, aby zwiększyć stabilność i zasięg bezprzewodowy oraz automatyczne odtwarzanie (słuchawki zaczynają odtwarzać muzykę, gdy tylko rozpoznają, że zostały umieszczone w twoich uszach) i masz niezwykle inteligentną parę słuchawek w świetnej cenie Powerbeats Pro to najnowsze słuchawki Beats, marki audio Fused by Apple wprowadzonej na rynek przez Dre. To sprawia, że ​​te słuchawki są najbardziej bezpośrednią konkurencją dla AirPods obecnie na rynku, a za 1 dolarów mniej niż najnowsze AirPods Pro warto przyjrzeć się bliżej. . Najtańsza opcja przed podjęciem decyzji. Te oferty Powerbeats Pro nie są kolejnymi obniżkami cen, ale cena wydaje się być teraz szczególnie niestabilna, co oznacza, że ​​nie wiemy, kiedy ten wzrost się powtórzy. Chwyć swój już dziś, aby zaoszczędzić 50 USD na dziennej sugerowanej cenie detalicznej. Nie w Stanach Zjednoczonych? Znajdź najlepsze oferty Powerbeats Pro w pobliżu, przewijając w dół.

Dzisiejsze najlepsze oferty Powerbeats Pro

<p class="vanilla-image-block"> Beats Powerbeats Pro | 249.95 € 199.95 € w Walmart
Rozpocznij rok 2020 od razu z tymi słuchawkami dousznymi Powerbeats Pro – doskonałymi do fitnessu i największym konkurentem AirPods, teraz obniżonymi do poniżej 200 USD. Ta cena wywoławcza wahała się w zależności od poziomu zapasów w ciągu ostatnich kilku tygodni, więc jeśli tak się nie stanie, Best Kup oferuje tę samą cenę. W Best Buy znajdziesz również czarną wersję.
Zobacz ofertę Śledzimy wszystkie najlepsze oferty na słuchawki bezprzewodowe, aby zapewnić najniższe ceny tutaj w TechRadar. Oznacza to, że możesz znaleźć tanie słuchawki Beats i najlepsze oferty AirPods właśnie tutaj.