Rozwijanie firmy nigdy nie jest łatwe, a przy wielu wyzwaniach stojących przed firmami różnej wielkości w różnych branżach musisz szukać sposobów, aby pomóc swojej firmie wyróżnić się z tłumu.

Po pierwsze, bycie elastycznym to świetny pomysł w biznesie, niezależnie od tego, czy chodzi o nawyki pracy, czy nawet w biurach w nowej erze pracy zdalnej. Ale ponieważ budżety na całym świecie się kurczą, posiadanie najbardziej wydajnego IT do wykonywania pracy we właściwym czasie jest zawsze wyzwaniem. A gdyby istniał inny sposób?

Rozwiązanie takie jak HardSoft's Devices for Teams (otwiera się w nowej karcie) może zapewnić szereg korzyści związanych z DaaS, w tym:

Spis treści

1. Bądź tak elastyczny, jak to konieczne

Posiadanie najlepszej technologii w Twojej firmie to jedno, ale posiadanie urządzeń, których potrzebujesz we właściwym czasie i możliwość zmiany bez ponoszenia kosztów, zmieni Twoją firmę na zawsze.

2. Wydawaj swój kapitał tam, gdzie ma to największe znaczenie

Urządzenie Devices for Teams obsługuje technologię OpEx, dzięki czemu możesz wydawać pieniądze na rozwój firmy, zamiast konsumować drogie, zaawansowane urządzenia, które za kilka lat staną się przestarzałe.

3. Miej u boku zaufanego i doświadczonego partnera IT

Zamiast polegać na pięciu lub sześciu firmach zewnętrznych w zakresie sprzętu, logistyki, wsparcia, finansowania, ochrony, demontażu i wymiany, możesz mieć to wszystko pod jednym dachem i płacić tylko jedną miesięczną opłatę.

4. Wspieraj swoich pracowników bez nadwyrężania zasobów

Falujące następstwa pandemii wymusiły pracę hybrydową w wielu firmach, co stanowi duże wyzwanie w zakresie wspierania ich rozproszonej siły roboczej. Ale firma może przenieść wsparcie na zaufaną stronę trzecią, co pozwoli jej bardziej skoncentrować się na rozwoju.

5. Zachowaj kontrolę i maksymalne bezpieczeństwo

Wszystkie firmy muszą poważnie traktować bezpieczeństwo informacji i materiałów. Dlatego korzystne jest zarządzanie infrastrukturą IT za pomocą rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM), które zapewnia pełną kontrolę nad każdym urządzeniem.

(Źródło zdjęcia: HardSoft)

Usługa Devices for Teams oferuje wybór laptopów, smartfonów, tabletów i komputerów stacjonarnych z systemem Windows lub Apple z możliwością dodawania, przełączania i zwracania urządzeń w razie potrzeby, dzięki czemu płacisz tylko za to, z czego korzystasz, bez żadnych kar.

Elastyczność oferty DaaS może być dużym atutem dla firm, które pilnują tylko swoich finansów. Po co angażować się w duże nakłady sprzętowe na urządzenia, które mogą ulec awarii lub stać się przestarzałe w ciągu kilku miesięcy, pozostawiając pokaźny rachunek za naprawę lub modernizację? Devices for Teams to elastyczne, łatwe w zarządzaniu i niedrogie rozwiązanie, które można dostosować dokładnie do swoich potrzeb biznesowych.

Rozwiązanie takie jak Devices for Teams zapewnia również Twojej firmie elastyczność umożliwiającą szybkie reagowanie na zmieniające się warunki lub obciążenia. Jeśli potrzebujesz szybko zmodernizować swoje urządzenia, aby zapewnić kluczowym pracownikom dodatkową moc i zwiększyć wydajność, rozwiązania IT dla przedsiębiorstw pozwolą Ci uzyskać potrzebne urządzenia, mając pewność, że będą one bezpieczne, niezawodne i że możesz zwróć je. wszelkie przedmioty, których nie potrzebujesz, bez problemu.

A jeśli skalujesz i zatrudniasz nowych pracowników, nie ma potrzeby przechodzenia przez długie procesy zakupowe lub badawcze w celu znalezienia nowego sprzętu — urządzenia można nabywać szybko i bezproblemowo, dzięki czemu możesz zacząć działać od razu po wyjęciu z pudełka.

Dzięki usłudze Devices for Teams nie musisz się martwić o zarządzanie wstępnym wdrożeniem, konfiguracją i konfiguracją nowych urządzeń ze wszystkimi potrzebnymi aplikacjami i oprogramowaniem, co oznacza, że ​​będą gotowe do pracy od pierwszego dnia. dostawa.

Firma może nawet pomóc w skonfigurowaniu rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) przed wdrożeniem, aby zapewnić śledzenie działania każdego urządzenia, chroniąc firmę, pracowników i dane przed zagrożeniami bezpieczeństwa lub awariami sieci.

Jeśli więc Twoja firma potrzebuje wsparcia sprzętowego, który nie zrujnuje budżetu i może rosnąć i skalować się tak jak Ty, rozwiązania DaaS, takie jak Appliances for Teams, mogą być dla Ciebie idealne.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Devices for Teams (otwiera się w nowej karcie).

Udostępnij to