Fotografia może być zniechęcającym hobby zarówno dla nowicjuszy, jak i doświadczonych fotografów. Przy tak wielu aparatach i obiektywach do wyboru (z których wiele bez wahania opróżni Twój portfel), poruszanie się po polu minowym sprzętu fotograficznego może być trudne.

Wejdź do MPB – otwiera się w nowej karcie – światowej klasy platforma sprzętu fotograficznego, która umożliwia fotografom na wszystkich poziomach kupowanie i sprzedawanie sprzętu, który pomaga im rosnąć i rozwijać się wraz ze zmianami i rozwojem ich zdolności twórczych i zainteresowań. Zaprojektowany od podstaw z pasją do fotografii na czele, MPB oferuje użytkownikom niemal niezliczone korzyści w stosunku do tradycyjnej metody kupowania wszystkiego, co nowe.

Ale nie wierz nam na słowo, przyjrzyjmy się bliżej…

aparat filmowy Fuji

(Źródło zdjęcia: MPB)

Stare psy, niezawodne rzeczy

Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do kupowania używanego sprzętu fotograficznego i wideo (lub czegokolwiek innego), nie winimy cię za obawy. Ale w przeciwieństwie do zużytej pary butów pełnych dziur, które z nieszczęśliwym entuzjazmem wchłaniają kałuże, dobrze utrzymany sprzęt fotograficzny będzie dobrze służył użytkownikom przez pokolenia, bez pogorszenia wydajności.

Nierzadko zdarza się na przykład, że fotografowie wybierają obiektywy z drugiej, trzeciej, a nawet czwartej ręki i uzyskują takie same ostre, czyste i atrakcyjne rezultaty jak w dniu, w którym obiektyw został rozpakowany — a wszystko to za ułamek cena. . Sugerowana cena detaliczna. W rzeczywistości ceny MPB są średnio o 30% tańsze niż nowy sprzęt. A jeśli potrzebujesz dodatkowego spokoju, możesz mieć pewność, że wszystkie produkty MPB przechodzą rygorystyczne testy i oceny przez wyszkolonych specjalistów ds. produktów, dzięki czemu wszystko działa jak czar. Jakby tego było mało, każdy produkt ma również obrazy, które możesz przeglądać pod każdym kątem, co pozwala dokładnie zobaczyć, co zamierzasz uzyskać. Dzięki ocenom od „Jak nowy” do „Dobrze używany” nie będzie żadnych niespodzianek, tylko świetne oferty.

Ogólnie rzecz biorąc, kiedy myślisz o tym, że otrzymujesz tę samą wydajność za mniej, kupowanie używanego sprzętu nagle wydaje się niesamowicie mądrym wyborem, szczególnie w tych szczególnie ograniczonych budżetowo czasach. Dodajmy do tego bezpłatną sześciomiesięczną gwarancję MPB, która jest standardowo przy każdym zakupie, oraz gromadzenie przez firmę tysięcy pięciogwiazdkowych ocen na portalu Trustpilot, pomysł zakupu sprzętu okazyjnego staje się oczywisty. Oprócz oszczędności należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden ważny czynnik:

jest trwalszy

Świadomość zrównoważonego rozwoju nigdy nie była wyższa i nie bez powodu. Dziś coraz więcej z nas aktywnie myśli o produktach, które kupuje, skąd pochodzą i jaki mają wpływ na środowisko. A biorąc pod uwagę badania, które pokazują, że w domach w Wielkiej Brytanii, UE i Stanach Zjednoczonych znajduje się bilion funtów niewykorzystanej technologii, istnieje ogromny niewykorzystany potencjał tchnięcia nowego życia w technologię. Aby umieścić tę gigantyczną liczbę w bardziej odpowiedniej perspektywie, średnio jeden dorosły ma niewykorzystaną technologię o wartości około 1736 USD, a liczba ta wzrasta do 2618 USD w przypadku pokolenia Z i milenialsów. Pomimo tych szokujących liczb, 60% ankietowanych nigdy nie handlowało używaną technologią. Nawet bez zagłębiania się w liczby wyraźnie widać korzyści płynące z handlu i kupowania używanych technologii, takich jak sprzęt fotograficzny. Sprzedający zarabiają dodatkowe pieniądze, a kupujący oszczędzają pieniądze, jednocześnie zmniejszając ilość odpadów w procesie. To jest właśnie definicja win-win.

Każdego roku MPB recyrkuluje i repatriuje ponad 300 000 aparatów i obiektywów, tchnąc nowe życie w doskonale zdrowy i użyteczny sprzęt. Oznacza to nie tylko, że coś takiego jak ukochany cel może przejść do następnego rozdziału czyjegoś życia, ale także oznacza mniej niepotrzebnych strat.

W połączeniu z naciskiem MPB na opakowania bez plastiku (wykonane w 100% z materiałów nadających się do recyklingu i recyklingu), jasne jest, dlaczego kupowanie i handel używanym sprzętem jest lepsze dla większej części budżetu, ale także dla środowiska.

Oprócz pomagania użytkownikom w handlu używanym sprzętem, MPB stosuje również swoją pasję do zrównoważonego rozwoju na poziomie operacyjnym, przy czym odnawialne źródła energii stanowią ponad 50% zużywanej energii elektrycznej, a celem jest osiągnięcie 100% do 2025 r. Z ambicją osiągnąć zerową emisję dwutlenku węgla dla wszystkich budynków, centrów danych i kurierów do 2035 r., zrównoważony rozwój leży u podstaw wszystkiego, co oznacza.

Mężczyzna patrzący przez wyszukiwarkę obiektywów aparatu Fujifilm

(Źródło zdjęcia: MPB)

Niesamowity prezent na każdą kieszeń.

Niezależnie od tego, czy chcesz zafundować sobie nowy aparat lub obiektyw, czy też szukasz specjalnego prezentu, który oświeci kreatywnego fotografa lub kamerzystę w Twoim życiu, MPB Cię obejmuje.

Ponieważ kupowanie używanego sprzętu jest o wiele bardziej przystępne cenowo, możesz pozwolić sobie na jeszcze większe rozciągnięcie budżetu, kupując lepszy i bardziej zaawansowany sprzęt, aby naprawdę wywołać efekt „wow”. Widok czyjejś twarzy rozjaśniającej się, gdy otrzymał prezent jeszcze lepszy, niż się spodziewał, nigdy się nie starzeje. A jeśli kupiłeś go dla siebie, jeszcze lepiej.

Uwolnij swoją kreatywność

Niezależnie od tego, czy chcesz przejść na bardziej zaawansowany sprzęt, doskonaląc swoje umiejętności, czy dopiero rozpoczynając swoją twórczą podróż, MPB jest zdecydowanie najlepszym miejscem, w którym znajdziesz narzędzia potrzebne do pełniejszego wyrażania siebie — i to jest właściwe. poza ofertę sprzętu fizycznego. Na przykład oryginalne centrum treści MPB (otwiera się w nowej karcie) to miejsce, w którym entuzjaści, nowicjusze i weterani mogą się spotykać, aby czerpać inspirację i dzielić się swoją pracą. Od inspirujących konkursów i wywiadów po przewodniki po zestawach, wskazówki, podcasty i nie tylko — jest to jedno z najlepszych miejsc, w których twórcy treści mogą czerpać inspirację i doskonalić swoje umiejętności.

W ostatecznym rozrachunku jest coś pięknego w nadawaniu przedmiotom takim jak aparaty i obiektywy nowych domów, pozwalając nowym pokoleniom twórców uchwycić świat według własnego uznania. Dzięki pasjonującemu zespołowi wsparcia MPB użytkownicy mogą być pewni, że wszystkie poziomy doświadczenia zostaną zaspokojone.

Z każdą marką pod słońcem dostępną w ich obszernym katalogu, każdy znajdzie coś dla siebie. Przeglądaj, znajdź swój idealny zestaw i strzelaj z przyjemnością.

Udostępnij to