Ponieważ teraz może być najlepszy czas na aktualizację

Biorąc pod uwagę wszystko, co zmieniło się w miejscu pracy w ostatnich latach, odkrycie, że drukarki biurowe są nadal bardzo ważne dla wielu z nas, może być uspokajające.

Zapewniając niezbędny sposób szybkiego dostarczania i dostarczania dokumentów w formie fizycznej, a nie wirtualnej, drukarki pozostają kluczowym narzędziem, jeśli chodzi o współpracę, umożliwiając edycję i wypróbowanie różnych perspektyw w świecie fizycznym, zapewniając zupełnie nowe spojrzenie na praca. .

Ponieważ jednak wielu z nas wciąż stopniowo wraca do fizycznego biura, Twoja skromna drukarka biurkowa może wymagać niewielkiej modernizacji; Na szczęście w Cartridge People dostępnych jest teraz kilka świetnych ofert.

Oceniane jako doskonałe w recenzjach klientów i oferujące wielką wartość w szerokiej gamie urządzeń, ludzie z kasetami mają wiele ofert dla tych z was, którzy pilnują swoich budżetów w nowym roku.

Po pierwsze, firma ma świetną ofertę na zestaw bezprzewodowej monochromatycznej drukarki laserowej Brother DCP-L2530DW (otwiera się w nowej karcie), który jest dostępny za 189,90 GBP z dostawą z dnia na dzień.

Idealne dla małych firm, to urządzenie oferuje drukowanie dwustronne w konkurencyjnej cenie. Urządzenie to, które może drukować z prędkością 30 stron na minutę, jest idealne dla tych, którzy potrzebują dużych nakładów i szybkiego drukowania, ponieważ oferuje większy podajnik papieru, co oznacza, że ​​trzeba rzadziej wymieniać i ładować nowy papier, co pozwala skupić się w innych ważnych zadaniach. Obowiązki. A jeśli szukasz tylko sprzętu, możesz również uzyskać urządzenie jako osobną ofertę (otwiera się w nowej karcie).

Dostępny jest również zestaw drukarki Epson WorkForce WF-2840DWF (bezprzewodowy) (otwiera się w nowej karcie), dostępny za jedyne 119.90 USD. Ta niedroga drukarka typu „wszystko w jednym”, która byłaby idealna dla indywidualnych lub kreatywnych handlowców, takich jak fotografowie, którzy muszą wykonać dużą liczbę kolorowych wydruków, to urządzenie bezprzewodowe można zabrać wszędzie tam, gdzie jest potrzebne w biurze.

Oferując automatyczne drukowanie dwustronne, łatwy w użyciu wyświetlacz LCD oraz funkcje skanowania, kopiowania i faksowania, drukarka Epson WorkForce WF-2840DWF jest tania w uzupełnianiu, gdy kończy się atrament, ponieważ w razie potrzeby wkłady można wymieniać pojedynczo. . Y si ya tiene su tinta, o juste quiere la impresora sola, también está disponible para usted una Offered desagregada (se abre en una pestaña nueva).

A dla tych, którzy szukają czegoś bardziej specjalistycznego, zestaw ręcznej termicznej drukarki etykiet Dymo LetraTag LT-100H (otwiera się w nowej karcie) (dostępny za 27.90 USD) oferuje kompaktową i przenośną podręczną drukarkę etykiet, idealną do projektów o dowolnej wielkości. Dzięki łatwemu do odklejenia podkładowi, który umożliwia bezproblemową aplikację na wielu różnych powierzchniach, idealnie nadaje się do biura, a nawet w domu, oferując graficzny wyświetlacz, dzięki któremu użytkownicy mogą zobaczyć dokładny efekt czcionki na etykiecie przed jej nałożeniem. rozpocząć drukowanie. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić grosze lub po prostu chcą mieć drukarkę, dostępna jest również oferta bez pakietu (otwiera się w nowej karcie).

Cartridge People jest również zaufanym dostawcą wkładów atramentowych i tonerów marek własnych, pomagając zaoszczędzić pieniądze na często najdroższej części posiadania drukarki. Oferują nawet dożywotnią gwarancję na drukarkę (otwiera w nowej karcie) podczas korzystania z tych produktów, dzięki czemu możesz być pewien doskonałych wrażeń podczas drukowania. Więc jeśli szukasz świetnej noworocznej oferty drukowania, sprawdź teraz ludzi z wkładami.

Udostępnij to