Ponieważ moje kamery bezpieczeństwa nie nagrywają – Moje kamery nie działają, co mam zrobić?

Ponieważ moje kamery bezpieczeństwa nie nagrywają – Moje kamery nie działają, co mam zrobić? Jeśli Twoje kamery bezpieczeństwa zaczynają cierpieć z powodu pewnych niedoskonałości, takich jak ostrość nagrywanego materiału; odtwarzanie plików lub jeśli już nic nie widzisz; problemy muszą zostać rozwiązane. top10.net Bardzo dobrze wyjaśnia, jakie są najlepsze sposoby rozwiązania tego problemu.

Moja kamera bezpieczeństwa nie nagrywa, dlaczego?

Ogólnie istnieje wiele czynników, które mogą spowodować, że nie zobaczysz swoich kamer bezpieczeństwa; gdy nie jest wyświetlany, prawdopodobnie uszkodzony jest kabel, złącza, zasilacz lub kamera, jednak istnieje również możliwość, że port jednego z kanałów rejestratora mógł zostać uszkodzony przez zmianę napięcia, która z niego pochodziła kabel wideo lub z zasilania rejestratora. Zastanów się nad wszystkim aplikacje aparatu bezpieczeństwa które mogą dać ci rozwiązanie konfliktów wizualizacji strażnika. Kiedy to się stanie; prawdopodobne jest uszkodzenie więcej niż jednego kanału, ponieważ wejścia kanałów są blokowane, a uszkodzenie jednego z nich ma wpływ na pozostałe. Należy również pamiętać, że jeśli nie można wyświetlić obrazu ze sprzętu na ekranie podłączonym bezpośrednio do rejestratora za pomocą kabla VGA lub HDMI, może to oznaczać uszkodzenie elementu zintegrowanej karty graficznej dostarczonej z rejestratorem. Jeśli chcemy rozwiązać i zacząć uzyskiwać prawdopodobieństwa, możemy zacząć wykluczać rzeczy, zaczynając od połączenia przez sieć, a oprogramowanie do przeglądania sprawdza, czy widzisz kamery, jeśli też nie możesz w ten sposób, to jest najprawdopodobniej uszkodzona jest karta główna. Masz już wskazówkę, co może zawieść.

Jak sprawdzić, czy kamera monitorująca nagrywa?

Niejednokrotnie z powodu niewiedzy i braku informacji na temat działania kamery bezpieczeństwa pojawiają się wątpliwości, na przykład czy kamera monitorująca nagrywa. Cóż, może to być (w niektórych przypadkach) proste, ponieważ wystarczy znać typ zainstalowanego systemu wideo i zbadać cechy systemu wraz z modelem kamery. Prostym sposobem sprawdzenia, czy kamera monitorująca nagrywa, jest sprawdzenie, czy światła podczerwone wokół obiektywu są włączone, jednak częstym problemem jest to, że są one zablokowane, więc nie pozwala wiedzieć, czy jest wyłączone, czy no cóż, jeśli przestało działać, światła są regularnie zasłaniane, aby wprowadzić w błąd każdego, kto próbuje dokonać wandalizmu i nie zdaje sobie sprawy, że kamery są aktywne. Należy wziąć pod uwagę, że jak każdy sprzęt elektroniczny, może on cierpieć z powodu awarii lub braku zasilania, więc nie tylko aparat się wyłączy, ale nawet nie zapisze żadnego rodzaju obrazu / wideo lub uszkodzi cały system, badając te przypadkach dobrze pomoże wiedzieć, czy jest wymagany zakup nowej kamery monitorującej. Jeśli tak się stanie i potrzebujemy nagrać kilka godzin nagrań, musimy wiedzieć, kiedy to działa, a kiedy nie.

Jaka jest metoda, która najmniej zawodzi w rejestrowaniu kamer bezpieczeństwa?

Chociaż istnieje wiele opcji nagrywania i rejestrowania ruchów na obwodzie naszego domu lub lokalu (między innymi lokalizacjami, które chcemy zabezpieczyć), najlepszym sposobem nagrywania za pomocą kamery bezpieczeństwa jest użycie NVR (sieciowego rejestratora wideo) lub rejestratora DVR (cyfrowy rejestrator wideo).
Wiele rejestratorów NVR i DVR ma wbudowany dysk twardy o dużej pojemności, taki jak 1 TB, 2 TB, 3 TB itp. W ten sposób można zainstalować zewnętrzny dysk twardy przez e-SATA w NVR/DVR, aby uzyskać więcej miejsca na dane.
Nagrywanie za pomocą kamery bezpieczeństwa na NVR lub DVR oznacza nagrywanie wideo na dysku twardym. Dlatego pojemność dysku twardego będzie miała duży wpływ na długość nagrywania wideo i możliwość nagrywania wideo 24/7. Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać podczas nagrywania za pomocą kamer bezpieczeństwa, jest wybór odpowiedniego NVR lub DVR. Wiele samodzielnych rejestratorów NVR i DVR działa tylko z kamerami tej samej marki, a produkty innych marek mogą mieć problemy z niekompatybilnością. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup kamer i rejestratora NVR/DVR tej samej marki lub dobranie kompletnego zestawu.

Dlaczego moje kamery nocne nie nagrywają?

W zależności od zainstalowanego formatu nagrywania, możesz zacząć od upewnienia się, że kabel HDMI jest podłączony z nagrywarki do telewizora/monitora. Następnie sprawdź, czy jest dostrojone do właściwego wejścia HDMI, jeśli Twój telewizor/monitor ma więcej niż jedno. Aby upewnić się, że to nie to, wymień kabel HDMI, aby sprawdzić, czy masz uszkodzony kabel, a następnie spróbuj podłączyć nagrywarkę do innego wejścia HDMI lub drugiego telewizora/monitora.

Dlaczego moja kamera bezpieczeństwa jest nadal offline?

Twoja kamera mogła zostać odłączona z powodu połączenia sieciowego. Nawet jeśli Twoja kamera nie jest zbyt daleko od routera, mogą istnieć różne materiały (ściany, podłogi, metal, beton, tynk), które mogą blokować sygnał WiFi. Minimalizuje liczbę fizycznych przeszkód między kamerą a routerem.
Posiadanie kamery bezpieczeństwa, która jest w stanie nagrywać przez długie odcinki czasu, może pomóc w uchwyceniu wszystkiego, co może powodować dyskomfort w domu. Tego typu kamery powinny mieć możliwość nagrywania 24/7. Systemy bezprzewodowe wykorzystują do nagrywania prąd zmienny.
Kamery nocne mają dobrą jakość obrazu i pożądane funkcje, takie jak noktowizor i rozmowa dwukierunkowa. Jeśli nie widzisz nagranych obrazów, spróbuj ponownie zainstalować i skonfigurować oprogramowanie ze źródła, jeśli próbowałeś z kablami i połączeniem sieciowym. Czy mogę używać kamery CCTV bez rejestratora? TAk! Mówiąc prościej, rejestrator DVR lub NVR jest przeznaczony przede wszystkim do przechowywania nagrań z kamer bezpieczeństwa. Bez DVRS lub NVRS kamery IP mogą nadal działać niezależnie jako samodzielne urządzenia nadzoru, podobnie jak kamery bezpieczeństwa z kartą SD.

Czy kamera szpiegowska może działać bez WiFi?

Nawet twoje kamery CCTV IP nie mają dostępu do Internetu, nadal możesz uzyskać nadzór wideo w miejscach poza siecią, takich jak odległa farma, domek, wiejski dom i inne obszary bez połączenia z Internetem lub Wi-Fi. Możesz uzyskać lokalne nagrania, nawet jeśli Twoje kamery bezpieczeństwa nie mają dostępu do Internetu.

Różnica między kamerami nadzoru a kamerami bezpieczeństwa

Kamery bezpieczeństwa, znane również jako kamery CCTV, służą do przesyłania sygnałów z określonej lokalizacji do odległego monitora, podczas gdy kamery do monitoringu zwykle pracują w sieciach IP, które łączą kamerę z odległego obszaru z przypisaną lokalizacją.