Fluke 375 oferuje funkcje o wysokiej wydajności i łatwość użytkowania. Wyposażony w filtr dolnoprzepustowy VFD do dokładnych pomiarów napędu silnika. Model 375 oferuje większość funkcji Fluke 376, w tym kompatybilność z elastyczną sondą prądową iFlex, ale w przeciwieństwie do modelu 376 nie zawiera sondy iFlex® w obudowie. Za pomocą cęgów ze szczęką stałą można mierzyć prądy AC i DC do 600A oraz napięcie do 1000V. Lub podłącz opcjonalną elastyczną sondę prądową iFlex®, aby rozszerzyć zakres pomiarowy do 2500 A AC. Duża średnica i elastyczna konstrukcja sondy iFlex ułatwiają pomiary wokół dużych przewodów w ciasnych przestrzeniach lub dostęp do poszczególnych przewodów. Dzięki pomiarom prawdziwej wartości skutecznej napięcia i prądu przemiennego model 375 umożliwia dokładne rozwiązywanie problemów z sygnałami nieliniowymi. Możesz też rejestrować i mierzyć trendy, aby identyfikować przerwy podczas wykonywania innych zadań.

 • Czy mogę używać miernika cęgowego do zadań multimetru i na odwrót?
 • Czy do pomiaru napięcia AC/DC można użyć miernika cęgowego, czy też konieczne jest użycie kabli?
 • Miernik cęgowy Tacklife CM02A – najlepszy stosunek jakości do ceny
 • Zakres mocowania jest doskonały.
 • Pomiar prądu stałego
 • El rango de Resistanceencia es 400,0 Ω o 4000 Ω o 40,00 kΩ
 • Doskonałe czasy pracy na baterii

322 był świetny przez siedem lat, kiedy go miałem, ale nie odczytuje wystarczająco wysokiej rezystancji, aby przetestować termistory 10 tys. Doszedłem do wniosku, że model 325 sprowadzi mnie do zaledwie metra, ponieważ robi wszystko, co robi mój 322, z dodatkiem rezystancji do 40 tys. . 325 działa zgodnie z oczekiwaniami, mierząc napięcie, rezystancję, częstotliwość, prąd stały, a czasem prąd przemienny (więcej na ten temat poniżej). Nie mogę potwierdzić odczytów temperatury, ponieważ nigdy nie znalazłem dwóch idealnie dopasowanych czujników temperatury, ale nie ufam temu miernikowi tak bardzo, jak robię Fieldpiece i Amprobe na moim mikrofonie, głównie ze względu na tandetny wygląd przewód termistora. Mam jedną dużą skargę i kilka małych skarg do tego miernika. Górnicy są denerwujący, ale znośni. Zacznę od tych: 1) Kable TL75 są zbyt sztywne w temperaturze pokojowej. Kable dostarczane z moim 322 i te, których używałem w miernikach innych marek, są dość elastyczne i z czasem stają się coraz lepsze. Pół roku później muszę je jeszcze rozwinąć jak metr. 2) Pudełko jest za małe, jeśli trzymasz przewody z multimetrem i nawet nie myśl o pozostawieniu podłączonych przewodów, jeśli chcesz zamknąć pudełko! 3) Przycisk może być trochę mocniejszy. Często włącza się go, owijając wokół niego przewody (patrz punkt 1). Główny problem jaki mam z tym miernikiem to zasilanie prądem zmiennym. Szybko znalazłem rozbieżności między odczytami z przetworników prądu a tymi z tego miernika przy sprawdzaniu VFD. Liczby były tak odległe, że wymieniłem obecne przetworniki, myśląc, że są wadliwe, a nawet zwróciłem moje pierwsze 325, aby kupić jeden bezpośrednio od firmy Fluke, myśląc, że mam wadliwy lub podrobiony produkt. Zajęło mi kilka razy, zanim skontaktowałem się z firmą Fluke w sprawie problemu. Stwierdzono, że pomiary „True RMS” nie będą zgodne z konwencjonalnymi pomiarami, gdy mamy do czynienia z nieliniowymi obciążeniami, takimi jak wyjścia VFD. True RMS nie będzie również zgadzać się z tabliczkami znamionowymi silnika. W zasadzie powiedziano mi, że ten miernik jest „zbyt” dokładny, więc jego odczyty są bezużyteczne, co nie ma większego sensu. Porównuję to do osób, które używają słów „wysokiego poziomu” ryzykując utrudnienie komunikacji z 90% osób; jesteś w jakiś sposób lepszy (świetny), ale przegapiłeś cel języka werbalnego, którym jest komunikowanie się z innymi ludźmi. Wolałbym miernik, który mierzy jak mój 322, ale z dodatkiem wyższej rezystancji. Myślałem, że to będzie bilet, ale zawsze noszę dwa metry.

Kup komentarze na Facebooku Kobiety i mężczyźni - sławni obserwatorzy Oceniony jako 2 z 5 przez sirotza z Dobrego miernika, głupi limit pojemności Firma Fluke zawsze tworzyła produkty najwyższej klasy. Do tej pory Fluke był ogólną rekomendacją dla wszystkich. To świetny licznik, ale ma dziwny limit pojemności. Nie przetestuje niczego poniżej 10 uf. Co jest powszechne w małych silnikach i sprzęcie HVAC. Aby być uczciwym, jest to wymienione w specyfikacjach, ale ile osób spojrzałoby na specyfikacje konfiguracji kondensatora? Chyba większość zobaczy, że robisz kondensatory i nazywasz to na co dzień. Przekonałem się o tym na własnej skórze, kiedy poszedłem przetestować kondensator, myśląc, że mam zły kondensator. Nie było żadnego. Kosztuje mnie to czas, wysiłek i pieniądze. Oceniony jako 4 z 5 przez Ken1 z Działa dobrze dla mojej aplikacji — rozładowywanie baterii Model 373 działał dobrze dla mojej aplikacji. Zabrałem go do laboratorium na demo, a kiedy go włączyłem i nic. Poszedłem wymienić baterie i wyciekł Energizer Industrials. Zaciski akumulatora są uszkodzone, ale nie sięgają płyty głównej. Zaproponowałem nawet odkupienie całej polędwicy, znowu nie oferowane. Oceniony przez FreePower jako 5 z 5 za solidną jakość Fluke.Używałem w swoim życiu kilku multimetrów i mam swój Fluke 373 od czterech lat i nadal działa dobrze pomimo regularnego używania i, muszę przyznać, sporej ilości nadużyć. Warto, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że obejmuje testowanie pojemności i funkcjonalność miernika cęgowego oraz oczywiście jakość i trwałość firmy Fluke. Oceniony jako 2 z 5 przez Boring z Mogłoby być lepiej Dlaczego o 100 USD więcej, aby uzyskać pojemność poniżej 10 i bez min/maks? Ponownie, za prostsze funkcje musisz zapłacić zbyt dużo. Kupiłem ci 374 tylko po to, żebym mógł to zrobić! Oceniony jako 4 z 5 przez Feancisco z firmy Niezawodny Kupiłem miernik 374 tylko po to, żebym mógł czytać prądy prądu stałego. To był jedyny powód, ale teraz używam go cały czas. Jedyną wadą jest to, że jest to jeden ze starszych modeli i nadal ma wysoką cenę jak na „starszy licznik modelu”. Ponadto bateria nie działa tak długo, jak inne posiadane przeze mnie mierniki Fluke. Oceniony jako 5 z 5 przez GFAOPS z Wastewater Tech Mam model 373 i UWIELBIAM GO! Używam go podczas korzystania z pompek w moich cotygodniowych rundach. Ten mały krok pomógł mi zaoszczędzić pieniądze dla moich klientów i pracować dla siebie. Teraz widzę, kiedy pompa pracuje mocniej i naprawiam problem, zanim się wypali. Oceniony jako 5 z 5 przez Electrical1 z najlepszego miernika za te pieniądze. Kupiłem ten miernik około rok temu. Bardzo się z tego cieszę. Idealny w większości sytuacji wymagających dokładnego pomiaru.

Ocenione 3 z 5 przez pana Bruce'a z Great Meter, przewody pomiarowe są do bani w chłodne dni! Kupiłem kilka liczników w ciągu ostatnich 30 lat i te kable muszą być najgorsze z nowym licznikiem. Oceniony jako 5 z 5 przez EricB z Better Than Old, przed tym miałem multimetr UEI (prawie te same funkcje, ale po latach użytkowania zacząłem mieć problemy z niektórymi ustawieniami). Ocena 4 z 5 przez Laurie z Dobrego instrumentu, kiepska instrukcja Podstawowa funkcjonalność jest taka, jak opisano. Jednak „podręcznik” jest niezrozumiały. Obrazy tak naprawdę nie działają na mnie. Oceniony jako 4 z 5 przez Captain Voltage z doskonałego miernika dla poważnego elektryka. Oceniony jako 5 z 5 przez Mitcha z miernika cęgowego 325 True RMS Doskonały miernik! Kupiłem pierwszy przez Amazon. To była tania chińska podróbka, którą wróciłem. Poszedłem do Fluke i kupiłem prawdziwy! Oceniony jako 1 z 5 przez Menon z Słaba jakość i wsparcie Mam ten miernik (pogwarancyjny). Zaciski akumulatora straciły działanie sprężynowe i styki poluzowały się. Oceniony jako 5 z 5 przez doktora ds. funkcji i niezawodności Zawsze preferowany Flukes ze względu na swoją reputację. Oceniony jako 3 z 5 przez jtaborsky z Slightly Disappointed Warning, to będzie długa lektura. Zasadniczo zarabiam na życie wykonując kontrole elektryczne, głównie kontrole HVAC/temperatury. Używamy wielu termistorów, przetworników prądu, sterowników PLC, przetworników ciśnienia i innych urządzeń do sterowania centralami wentylacyjnymi, pompami i wentylatorami. Miałem ten miernik przez około sześć miesięcy. Kupiłem to, aby zastąpić Fluke 322 w mojej torbie narzędziowej do pracy.

Oceniony jako 5 z 5 przez ScatPack392 od Useful Tool Bardzo przydatny do rozwiązywania problemów z silnikami 5-fazowymi. Oceniony na 5 z 381 przez Panią Fixit za Moje Najcenniejsze Posiadanie Kocham mój Fluke 381 bardziej niż moje własne dzieci (żartuję, nie mam dzieci). Używam go codziennie w mojej pracy na łodziach, zarówno AC, jak i DC. Nigdy nie wątpię w odczyty, a zdalny wyświetlacz czyni mnie najlepszym technikiem w stacji dokującej. Często jest pożyczany, ponieważ jest niesamowity. Mogę zakręcić rozrusznikiem lub alternatorem w maszynowni i przenieść zdalny wyświetlacz na ster (z wyjątkiem bardzo dużych łodzi). To, co normalnie wymaga dwóch techników, mogę wykonać sam z moim Fluke 5. Mój Fluke powinien mieć własną pensję. Moją jedyną skargą jest to, że naprawdę chciałbym, aby iFlex miał wzmacniacze DC. I chciałbym, żeby był trochę mniejszy. W przeciwieństwie do innych recenzentów, muszę mieć szczęście, ponieważ nie sądzę, aby rozładowanie baterii było czymś złym. Oceniony jako 5 z 5 przez AC Corbin z innego świetnego produktu firmy Fluke. Naprawdę lubię używać tego miernika cęgowego. Pracuję w branży przemysłowej i używam iflex do kalibracji sprężarek. Oceniony jako 5 na 5 przez Little Mikey z Better than posiadania praktykanta! O wiele łatwiejsze niż krzyczenie na siebie nawzajem w pokoju. Nie musisz wiązać innego faceta, aby obserwował licznik podczas wprowadzania zmian. Nie musisz już jeździć tam iz powrotem, aby sprawdzić swoje pomiary. Bezprzewodowy wyświetlacz okazał się nieoceniony w miejscu pracy iw domu. To nie tylko wygoda, ale także czynnik bezpieczeństwa, zwłaszcza podczas pracy na podejrzanych obwodach. Oceniony jako 5 z 381 przez Jerry'ego KJS z Great Meter. Mam kilka mierników Fluke'a. Ten nowy wskaźnik XNUMX jest bardzo bezpieczny w użyciu, szczególnie w pobliżu szyn zbiorczych. Teraz używam tego miernika do wszystkich moich testów elektrycznych. Funkcja pilota to fajna funkcja.

Ponad 10 razy szybszy niż pomiar miliamperów za pomocą tradycyjnego multimetru, miernik cęgowy miliamperów jest przeznaczony do pomiaru sygnałów 4-20 mA używanych w panelach sterowania do zbierania i wysyłania danych i może mierzyć 0-99 mA, aby pokryć szeroki zakres kontroli. sygnały, jeśli to konieczne. Udoskonalone właściwości projektowe pozwolenia użytecznego dla elektryków zawodowych, CVC aux techniciens, aux specialistes de l'entretien des bâtiments et à d'other personnes travaillant avec des signaux 4-20 mA de dépanner un panneau de commande entier plus rapidement et łatwiejsze . Narzędzie posiada długi gwint zacisku i wąski profil szczęk, co ułatwia zaciskanie w ciasnych przestrzeniach. Ponadto czarno-biały wyświetlacz o wysokim kontraście jest czytelny w każdych warunkach oświetleniowych. Zbudowany z trwałością, jakiej można oczekiwać od Milwaukee®, miernik cęgowy Milliamp posiada również bezpieczne zintegrowane przechowywanie zacisków i wytrzymałą nakładkę, aby chronić miernik w przypadku upuszczenia i ułatwić korzystanie z zaolejonego lub w rękawiczkach ręce.

Malowana tekstura szkła PBR Firma Fluke Corporation dobrowolnie wycofuje niektóre cyfrowe mierniki cęgowe, ponieważ płytka drukowana wewnątrz tych urządzeń może nie być prawidłowo podłączona do złącza wejściowego przewodu pomiarowego. Według firmy może to powodować niedokładne odczyty napięcia, w tym niski lub brak odczytu napięcia w obwodzie pod napięciem. Może to stwarzać ryzyko porażenia prądem lub oparzeń termicznych. Cyfrowe mierniki cęgowe zostały wyprodukowane od 1 września 2010 r. do 31 października 2012 r. Następujące produkty są objęte wycofaniem: niektóre cyfrowe mierniki cęgowe 373, 374, 375 i 376. Dobrowolne wycofanie obejmuje modele o numerach katalogowych wymienionych w stół poniżej. Niniejsze zawiadomienie o wycofaniu nie ma wpływu na żaden numer seryjny, poprzedzony lub poprzedzony literą „R”. Firma Fluke zaleca, aby każdy, kto posiada jeden z tych mierników cęgowych, natychmiast zaprzestał jego używania. Po podaniu informacji firma Fluke wyśle ​​kopertę z opłaconą opłatą pocztową w ciągu dwóch dni roboczych. Użyj tej koperty, aby zwrócić miernik cęgowy (ale nie inne przewody pomiarowe, pudełka lub instrukcje dołączone do miernika cęgowego) do naprawy. Po naprawie miernik zostanie odesłany pocztą. Założona w 1948 roku firma Fluke Corporation jest światowym liderem w dziedzinie kompaktowych, profesjonalnych elektronicznych narzędzi testowych. Klientami firmy Fluke są technicy, inżynierowie, elektrycy i metrolodzy, którzy instalują, rozwiązują problemy i zarządzają urządzeniami przemysłowymi, elektrycznymi i elektronicznymi oraz procesami kalibracji.

Miernik cęgowy to elektryczne narzędzie testowe, które łączy podstawowy multimetr cyfrowy z czujnikiem prądu. Cęgi mierzą prąd. Sondy mierzą napięcie. Posiadanie zacisku na zawiasach wbudowanego w miernik elektryczny pozwala technikom zacisnąć zaciski wokół przewodu, kabla lub innego przewodnika w dowolnym punkcie układu elektrycznego, a następnie zmierzyć prąd w tym obwodzie bez odłączania/odłączania go. Pod plastikowym wykończeniem twarde szczęki są wykonane z ferrytu i są zaprojektowane do wykrywania, ogniskowania i pomiaru pola magnetycznego generowanego przez prąd przepływający przez przewodnik. 2. Bariera dotykowa (chroni palce przed uderzeniami). 3. Przycisk Hold — zatrzymuje odczyt na wyświetlaczu. Odtwarzanie zostanie anulowane po drugim naciśnięciu przycisku. 4. Pokrętło (znane również jako przełącznik obrotowy). 7. Przycisk Min Max – Po pierwszym naciśnięciu wyświetlacz pokazuje maksymalny sygnał wejściowy. Przy kolejnych naciśnięciach wyświetlane są wpisy minimalne i średnie. Działa w trybach prądu, napięcia i częstotliwości. 8. Przycisk docierania. 9. Przycisk Zero (żółty) – Usuwa przesunięcie DC z pomiarów prądu DC. Służy również jako przycisk zmiany tarczy do wybierania żółtych funkcji rozsianych po tarczy. 10. Dźwignia zwalniająca szczęki. 11Znaki wyrównania – Aby spełnić specyfikacje dotyczące dokładności, przewodnik musi być wyrównany z tymi znakami. 12. Wspólne gniazdo wejściowe. 13. Gniazdo wejściowe woltów/omów. 14. Wejście dla elastycznej sondy prądowej. Nowoczesne mierniki cęgowe, pierwotnie stworzone jako jednorazowe narzędzie testowe, oferują większe możliwości pomiarowe, wyższą dokładność, a w niektórych przypadkach również specjalistyczne możliwości pomiarowe. Mierniki cęgowe zawierają większość podstawowych funkcji multimetru cyfrowego (DMM), takich jak możliwość pomiaru napięcia, ciągłości i rezystancji. Bezpieczeństwo. Mierniki cęgowe umożliwiają elektrykom ominięcie tradycyjnej metody przecinania przewodu i wkładania przewodów pomiarowych multimetru do obwodu w celu wykonania pomiaru prądu w trybie online. Szczęki miernika cęgowego nie muszą dotykać przewodu podczas pomiaru. Wygoda. Podczas pomiaru nie ma konieczności przerywania obwodu prądowego, co znacznie poprawia sprawność. Mierniki cęgowe są preferowane do pomiaru wysokich poziomów prądu. Multimetry cyfrowe nie mogą mierzyć 10 A prądu przez ponad 30 sekund bez ryzyka uszkodzenia multimetru.

Miernik cęgowy jest doskonałym narzędziem do znajdowania wartości prądu lub odczytu natężenia podczas pracy z obwodami elektrycznymi prądu przemiennego. To nie magia, a nauka bezpiecznego i skutecznego korzystania z niej jest stosunkowo łatwa. Oto krótkie wyjaśnienie tego, co się dzieje. Urządzenia te zapewniają szybki sposób odczytu prądu płynącego przez przewodnik elektryczny, od kilku do tysięcy amperów, bez konieczności fizycznego dotykania go. Odczytu dokonuje się na drodze indukcji, stosując tę ​​samą podstawową zasadę, która obowiązuje w transformatorach, gdzie napięcie przemienne jest przykładane do uzwojenia pierwotnego w celu wytworzenia pola siły magnetycznej wokół rdzenia ferrytowego w środku transformatora, które z kolei jest indukowane . w uzwojeniu wtórnym rany. Przekładniki prądowe mogą „obniżyć” poziom prądu wtórnego o tysiące amperów do standardowego wyjścia. Zależność pętli między uzwojeniem pierwotnym i wtórnym wytwarza wtórne wyjście prądu przemiennego, które jest odwrotnie proporcjonalne do prądu mierzonego w uzwojeniu pierwotnym. Wynikająca z tego zmniejszona moc wyjściowa pozwala testerowi monitorować przepływ prądu przez linię zasilania AC, uwzględniając wartość w celu uzyskania dokładnego odczytu na tarczy miernika lub wyświetlaczu cyfrowym. Praca z kablami pod napięciem: bezpieczeństwo przede wszystkim! Przed użyciem miernika należy sprawdzić obudowę zewnętrzną pod kątem uszkodzeń lub brakujących części. Nie należy go używać w takich przypadkach lub jeśli przewody mają uszkodzoną izolację lub odsłonięty metal. Podczas korzystania z miernika cęgowego należy nosić rękawice ochronne klasy przemysłowej. W przypadku używania miernika cęgowego do pomiaru szczękami, obie sondy należy wyjąć z miernika. Podczas pracy z napięciami powyżej 60 V DC lub 30 V AC RMS należy przedsięwziąć specjalne środki ostrożności, aby zwiększyć ryzyko porażenia prądem. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że aby wykonać pomiar miernikiem cęgowym, przewody muszą być pod napięciem, dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas przenoszenia lub przenoszenia przewodów za pomocą izolowanych narzędzi tylko wtedy, gdy nie ma wystarczająco dużo miejsca na łatwe ich zwinięcie . szczęka wokół niego. Mierniki cęgowe powinny być zawsze używane do pomiarów na dobrze izolowanych przewodach, ale nigdy na gołych przewodach pod napięciem! Obwody powinny być zawsze odłączone od źródła, a kondensatory wysokonapięciowe rozładowane przed badaniem rezystancji, ciągłości lub diod. Połączenie między przewodami multimetru a testowanym obwodem należy usunąć, a multimetr wyłączyć przed otwarciem obudowy. Miernika nigdy nie należy używać ani przechowywać w środowiskach o nadmiernym cieple, wilgotności lub ekspozycji na pola magnetyczne. Baterie miernika i wskaźnik baterii należy sprawdzić przed zabraniem miernika w teren. Słaba bateria może powodować fałszywe odczyty. Podczas pomiaru przepływu prądu należy zawsze zaciskać wokół jednego przewodu. Jeśli oba przewody są napięte, każdy przepływ prądu w przeciwnym kierunku anuluje drugi. Jeśli odczyt wydaje się być nieprawidłowy, należy najpierw sprawdzić wybór przełącznika funkcji, a prąd AC powinien być regularną falą sinusoidalną bez skoków, a nie fal prostokątnych. W miernikach AC/DC funkcja „zero” powinna być używana do usuwania przesunięcia DC z pomiaru w celu uzyskania lepszej dokładności. Miernik należy wyłączyć, gdy nie jest używany, a baterie wyjąć, gdy jest przechowywany przez dłuższy czas. Kroki 1-10 dotyczące pomiaru prądu AC za pomocą cęgów. Ponieważ analogowe mierniki cęgowe nie są już powszechnie stosowane, procedura ta opisuje działanie cyfrowych mierników cęgowych. Oczywiste jest również, że największa różnica między różnymi modelami liczników tkwi w zaciskach, których funkcje różnią się w zależności od wydajności. 1.1 – Usuń sondy lub kable z miernika. 1.3 – Jeśli miernik ma funkcję DC, ustaw pokrętło na prądy AC lub DC. 1.4 – Ustawienie DC musi być ustawione na funkcję „zero” podczas pomiaru prądu DC. 1.5 – Ustaw zakres pomiarowy na najwyższą wartość na skali. 1. 6 – Otwórz szczęki za pomocą dźwigni zwalniającej i umieść ją wokół jednego z dwóch przewodów, przez które ma być mierzony prąd. 1.7 – Zwolnij dźwignię, aby zamknąć pętlę szczęk zamykającą ze sobą dwie połówki rdzenia generujące pole magnetyczne. 1.8 – Przewód musi być wyrównany między znakami wyrównania szczęk. Jeśli miernik cęgowy nie ma znaczników wyrównania, przewód musi być wyśrodkowany w pętli utworzonej przez szczęki. 1.9 – Wyświetlany wynik to prąd przemienny. Jednak za każdym razem, gdy odczyty wydają się niedokładne, sprawdź przede wszystkim, na jaki zakres jest ustawiony miernik. 1.10 – Jeśli wynik jest zbyt mały dla prawidłowego wyświetlania, można użyć prowizorycznego przewodu połączeniowego w celu zwiększenia zwojów uzwojenia pierwotnego.

 • Służą one do naprawy dostępnych systemów zgodnie z wymaganiami.
 • Miernik cęgowy do przekładnika prądowego
 • Może być używany w dowolnym miejscu
 • poświęć trochę czasu na odczytanie
 • Dobre dla środków bezpieczeństwa.
 • Zakres prądu ciągłego wynosi 40,00 A lub 400,0 A
 • Sporadyczne problemy z kalibracją

Co to jest miernik cęgowy? Miernik cęgowy to bezpieczny, wygodny i wydajny sposób pomiaru prądu bez konieczności używania przewodów pomiarowych. Ponieważ prąd przepływający przez przewodnik powoduje pole magnetyczne, miernik cęgowy AC DC może wykryć to pole i dostarczyć odpowiedni odczyt prądu (w amperach lub amperach). Cyfrowe mierniki cęgowe nie przerywają przepływu prądu, umożliwiając technikowi szybkie i bezpieczne wykonanie pomiaru. Dlaczego cęgi True RMS? Miernik cęgowy true-rms dokładniej mierzy sygnały AC (prądu przemiennego). Podczas pomiaru zniekształconych lub nieokresowych przebiegów AC, mierniki True RMS są niezbędne. Standardowe mierniki, bez True RMS, uśredniają pomiary prądu przemiennego i dlatego nie są tak dokładne dla prądu przemiennego. Wbudowany termometr na podczerwień do szybkich i bezpiecznych bezdotykowych pomiarów temperatury. Szybko znajdź hot spoty! Jakie są cechy miernika cęgowego Triplett? Szeroka gama kompaktowych i łatwych w użyciu mierników cęgowych. Jest wyposażony w ekran LCD i funkcję połączeń, która natychmiast rejestruje przepięcia po włączeniu urządzenia. Zapewnia dokładne dane wyjściowe nawet w hałaśliwym otoczeniu z nieokresowymi sinusoidalnymi przebiegami prądu przemiennego. Oferuje najlepsze mierniki cęgowe w miniaturowych rozmiarach i służą do pomiaru prądu przemiennego i stałego o natężeniu około 400 amperów. Jakie są zastosowania mierników cęgowych True RMS? Personel usług elektrycznych zajmujący się instalacją, konserwacją i diagnostyką. Triplett jest liderem na rynku wielofunkcyjnych mierników cęgowych. W przypadku przepływu prądu o dużym natężeniu konieczny jest pomiar woltów, omów, temperatury i częstotliwości. Wielofunkcyjne mierniki cęgowe zapewniają dodatkową wartość dla techników, inżynierów terenowych i wykonawców. Co oznacza termometr na podczerwień? W obszarach, w których występują przewodniki przewodzące prąd o wysokim natężeniu, bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie. Dzięki termometrowi na podczerwień wbudowanemu w miernik cęgowy technik może szybko i bezpiecznie wyszukiwać „gorące punkty” w panelach, kanałach i ścianach.

Udostępnij to