Philips presenta el televisor OLED807 y podria ser uno de

Philips właśnie zaprezentował swoją linię telewizorów 2022, w tym to, co wieńczy jako „nowy król” telewizorów: Philips OLED807.

Pokochaliśmy już zeszłoroczny OLED806, przyznając mu pięciogwiazdkową recenzję, więc z przyjemnością dowiadujemy się, że firma Philips ulepszyła swoją grę w tym roku, wprowadzając szereg aktualizacji dla swojego następcy.

Pierwszym z nich są nowe panele OLED EX w modelu OLED807. Te nowe ekrany oferują 30-procentowy wzrost mocy światła w porównaniu ze zwykłymi ekranami OLED, więc możemy spodziewać się jeszcze lepszej jakości kolorów i HDR niż widzieliśmy wcześniej – i to już było dość spektakularne.

Ponadto firma Philips ulepsza swój system Ambilight, wprowadzając większą szczegółowość i dokładność kolorów. Unikalna funkcja oświetla ścianę za ekranem, która pasuje do tego, co jest na wyświetlaczu, co, co dziwne, zapewnia bardziej wciągające wrażenia.

Poprawiono również wydajność dźwięku, aktualizując system dźwiękowy OLED50 o mocy 806 W do konfiguracji 70 W. Chociaż mamy nadzieję, że nie będzie konkurował z jakością dźwięku najlepszych listew dźwiękowych, OLED807 powinien brzmieć więcej niż dobrze, jeśli tylko.

Aby mieć pewność, będziemy musieli przetestować OLED807 dla siebie, ale jednym z czynników, który sprawia, że ​​wierzymy, że spełni oczekiwania, jest certyfikat IMAX Enhanced. Ten znak jakości oznacza, że ​​telewizor OLED807 oferuje najlepszą jakość obrazu i dźwięku w swojej klasie, co czyni go najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą cieszyć się treściami IMAX Enhanced, takimi jak filmy MCU w Disney Plus.

Cena OLED807 nie jest jeszcze dostępna; jednak uważamy, że będzie kosztować mniej więcej tyle samo, co OLED806 w momencie premiery (być może nieco więcej). W przypadku mniejszego rozmiaru 48-calowego powinniśmy spodziewać się ceny około 1,299 euro, podczas gdy za większy rozmiar 77-calowy jesteśmy bliżej 3,999 euro.

Z pewnością damy Ci znać, gdy tylko dowiemy się więcej.

rozpocznij grę

Jeśli wolisz używać telewizora do gier, a nie do filmów lub telewizji, Philips OLED807 jest nadal świetną opcją. Nie tylko stworzy imponujący obraz, ale ma kilka funkcji, które czynią go idealnym do gier.

Jak można się spodziewać po najlepszych telewizorach do gier, ten wyświetlacz oferuje maksymalne VRR 120 Hz przy 4K, co czyni go idealnym towarzyszem dla konsoli Xbox Series X lub PS5, ale są też inne zalety.

Gracze na PC mogą korzystać z technologii Nvidia G-SYNC i AMD FreeSync, podczas gdy tryby Auto Game i Auto-Low-Latency automatycznie konfigurują ustawienia telewizora, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność.

Dzięki tym ulepszeniom OLED807 może osiągnąć opóźnienie wejściowe zaledwie 9 ms, więc powinieneś spodziewać się ogólnie świetnego telewizora, chociaż będziemy musieli przetestować go sami, aby zobaczyć, jak niesamowity jest.

  • Spójrz: nasze typy na najlepszy telewizor 2022
Udostępnij to