Firma Philips wprowadziła dwa nowe monitory z ekranem dotykowym, które dołączą do serii B Line SmoothTouch w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej i Egipcie. Najpierw jest 162B9T, który jest wyposażony w 16-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości HD, a następnie 242B9T, który ma 24-calowy ekran dotykowy LCD o rozdzielczości Full HD.

Oprócz rozmiarów i rozdzielczości oba monitory mają podobną budowę i interaktywną technologię. Oba panele LCD są wyposażone w 10-punktową technologię dotykową, która zapewnia płynną reakcję. Możesz pisać dziesięcioma palcami lub grać w interaktywne gry ze znajomymi.

Panele LCD SmoothTouch są również trwalsze i wytrzymują zachlapania wodą lub zapylonym środowiskiem dzięki ich klasie odporności na wodę i kurz.

Dzięki wbudowanemu Smart Contrast nowe monitory B Line automatycznie dostosowują intensywność podświetlenia w zależności od oglądanej treści. Kontrast jest dynamicznie zwiększany w grach i wideo z ciemniejszymi tonami.

W środowisku biurowym podświetlenie i kontrast są precyzyjnie regulowane, aby ułatwić codzienne korzystanie z biura i zmniejszyć zużycie energii. Dostępny jest również tryb LowBlue, który wykorzystuje sprytne oprogramowanie do redukcji szkodliwego światła niebieskiego o krótkich falach i ułatwia oczom widzenie.

Monitory są wyposażone w mocowanie typu Z, które umożliwia ustawienie ekranu w różnych ergonomicznych pozycjach. Możesz ustawić podpórkę pionowo, aby uzyskać lepszą kontrolę dotykową, lub odchylić ją do tyłu, aby ułatwić rysowanie lub komentowanie. Umożliwia nawet umieszczenie ekranu prawie płasko na stole w przypadku niektórych zastosowań, jeśli to konieczne.

Dostępnych jest również wiele portów wyświetlania, które umożliwiają podłączenie monitorów do szerokiej gamy urządzeń za pośrednictwem HDMI, DVI, VGA i DisplayPort.

Nowe monitory Philips B Line LCD SmoothTouch (162B9T) i (242B9T) są dostępne u autoryzowanych dealerów MMD w regionie Bliskiego Wschodu i są objęte standardową 3-letnią gwarancją.

Udostępnij to