Wygląda na to, że Sony przypadkowo ujawniło datę premiery

Wygląda na to, że PlayStation Store przypadkowo ujawniło datę premiery Street Fighter 6 przed galą rozdania nagród Game Awards. 8 grudnia, 4:30 PST / 12:30 GMT / 11:30 AEDT.

Według przecieku, Street Fighter 6 zostanie wydany w dn 2 de junio de 2023, z dostępnymi edycjami Standard, Deluxe i Ultimate. Standard będzie zawierał strój, na razie o nazwie kodowej „kolor 10”, który można nosić na sześciu postaciach, a także specjalne tytuły i naklejki. Podczas gdy edycja Deluxe oferuje powyższe oraz „Roczną przepustkę postaci”, edycja Ultimate oferuje „Roczną przepustkę Ultimate”.

Uhmmmmmm czy to właśnie wyciekło? #SF6 #StreetFighter6 pic.twitter.com/H4JP1AeG3B8 grudzień 2022

Zobacz więcej

Zamknięta beta ma ruszyć od szesnaście a Grudzień 19, który pozwoli przetestować osiem postaci przed jego wydaniem. Doszło również do przecieku o podniesieniu oceny wiekowej; oba czynniki sugerują, że Street Fighter 6 jest bliski ukończenia.

Chociaż chcielibyśmy, aby data premiery nadeszła nieco wcześniej, miło jest zorientować się, kiedy możemy spodziewać się, że Luke i inni trafią na nasze konsole. Miejmy nadzieję, że dziś wieczorem podczas The Game Awards będzie więcej do odkrycia. Będziemy relacjonować to wydarzenie, więc bądź na bieżąco, jeśli nie chcesz przegapić żadnych bardziej ekscytujących wiadomości.

Udostępnij to