Overwatch 2 skutecznie eliminuje Pięść Zagłady dzięki nowemu bohaterowi

Overwatch 2 skutecznie eliminuje Pięść Zagłady dzięki nowemu bohaterowi

Jak się okazuje, Ramattra nie zadowala się byciem najlepszym czołgiem w Overwatch 2. Dzięki imponującemu zestawowi umiejętności wydaje się być gotowy, by całkowicie zastąpić Pięść Zagłady.

Podczas konferencji Overwatch 2 x Korea ogłoszono wiele ciekawych informacji na temat Overwatch 2 (otwiera się w nowej karcie). Menedżer biznesowy John Spector ujawnił, że „mamy nadzieję, że następny bohater będzie bohaterem wspierającym”, ale ujawnił także imponujące umiejętności Ramattry.

Zdolności te obejmują bardzo oczekiwaną formę Nemezis, która pozwala Ramattrze przekształcić się w lawinę ciosów w stylu diabła tasmańskiego. Coś w rodzaju kolejnego skupionego na pięści bohatera czołgu.

Naśladowca

„Porównałem formę Nemezisa do Pięści Zagłady” – powiedział Spector. „Ramattra to bohater, który atakuje wielokrotnie”. Teraz to widzę; Pięść Zagłady ładuje swoją rakietę, podczas gdy ja jestem uwięziony w małym pokoju, z którego nie ma ucieczki. To jak strzelanie do ryby w beczce, kiedy w pełni naładowany cios trafia bezpośrednio w moją klatkę piersiową, przez co mam zawroty głowy i nie mogę się ruszyć; Potem jest mi łatwo. Pamiętaj, aby wyobrazić sobie tę makabryczną scenę, gdy fala uderzeniowa Ramattry rozbija tarcze i wrogów.

Jest jeszcze jedno podobieństwo w obronie Ramatry i Pięści Zagłady. W formie Nemezis kliknięcie prawym przyciskiem myszy tymczasowo spowolni Ramattrę, ale znacznie zwiększy jego obronę. Odzwierciedla to umiejętność blokowania mocy Pięści Zagłady, która może również blokować obrażenia, jednocześnie spowalniając bohatera. Jednak Pięść Zagłady może naładować swój Rakietowy Cios, blokując obrażenia.

(* 2 *)Ramattra w postaci Nemezis

(Zdjęcie: Blizzard Entertainment)

Zasadniczo Ramattra ma dwie z czterech umiejętności Pięści Zagłady, a dwie pozostałe nie są zbyt wyjątkowe; Ja też bym ich nie kopiował. Cechy Ramattry są po prostu lepsze, a wszystko dzięki dwoistej formie.

Pięść Zagłady ma pracę; jest przeznaczony do rzucania się w wir walki, zadawania obrażeń, oczyszczania przestrzeni, a następnie szybkiego wyjścia. Chociaż może być świetny do tworzenia luk w obronie drużyny przeciwnej, butla do nurkowania jest notorycznie kiepska w ochronie drużyny. Podczas gdy Ramattra może grać w czołg z akwalungiem w swojej formie Nemezis, a następnie przekształcić się w swoją formę omniczną, która przestrzega zasad głównego czołgu. Zasadniczo oznacza to, że Ramattra może chronić siebie i swoich kolegów z drużyny, więc nie musi wyłączać walk.

Zakłócony

Graczom Pięści Zagłady nie było łatwo, najpierw wraz z przejściem do trybu tankowania, a teraz wraz z wprowadzeniem Ramattry, co jeszcze bardziej pogorszyło sytuację. Gracze już raz musieli nauczyć się Pięści Zagłady od nowa i choć niektórzy opanowali już wszystko, czego potrzeba, by grać Pięścią Zagłady jako obrońca, wciąż nie ma pewności co do jego umiejętności i tego, jak uczynić go użytecznym dla drużyny. Wraz z pojawieniem się Ramattry, Doomfist musi znaleźć nową rolę w drużynie, inaczej po prostu nie zostanie wybrany do drużyn Overwatch 2.

Pomimo nalegań Spectora, że ​​„można rozróżnić zarówno bohaterów, jak i Ramatrę”, graczom, którzy muszą wybierać między czołgami, może to nie wyglądać w ten sposób. Grudzień 6 dzięki zdolnościom Pięści Zagłady gracze mogą nie potrzebować wielu perswazji, aby wybrać omnika zamiast wojownika na pierwszej linii.