Outer Wilds w końcu pojawia się na Nintendo Switch
Doceniona przez krytyków gra w pętlę czasową Outer Wilds w końcu pojawia się na Nintendo Switch. Ogłoszenie zostało ogłoszone podczas wczorajszego Nintendo Direct, gdzie podano przybliżone okno wypuszczenia na lato (lub drugi kwartał dla tych z was, którzy mieszkają poniżej równika) w 2021 roku.

Outer Wilds to urocza i niezwykła przygodowa gra akcji stworzona przez Mobius Digital. Grasz jako bezimienny astronauta uwięziony w pętli czasowej, która może badać Układ Słoneczny tylko w 22-minutowych odstępach, zanim słońce eksploduje.

Choć może się to wydawać nieco frustrujące, jest zaskakująco zabawne i jest zasadniczo długą tajemniczą grą, w której próbujesz poskładać w całość to, co stało się ze starożytną cywilizacją.

Jest dostępny na PC i Xbox One od premiery w maju 2019 roku, dołączając do PlayStation 4 jeszcze w tym samym roku. Możesz to zobaczyć w akcji na Nintendo Switch poniżej:

Dlaczego miałbyś się martwić, że Outer Wilds pojawi się na Nintendo Switch?

Outer Wilds była jedną z naszych najlepszych gier w 2019 roku. Powiedzieliśmy, że jest wyjątkowa, ponieważ istnieje poczucie, że miejsca, które odkrywasz, mają swoją własną kulturę, architekturę i ludzi, miejsca, które są domami. Zamiast zwykłych repozytoriów zasobów dla mojego gatunku, dając nam ciepłą i przyjazną przygodę pełną tajemnic i kosmicznych zagadek.

To gra dla tych, którzy chcą się nie spieszyć, odkrywać każdy zakątek i odkrywać różnorodność odwiedzanych planet. Umrzesz i odrodzisz się kilka razy, ale jest to przedstawione tak elegancko, że będziesz się uśmiechał, zamiast gryźć kontrolera z frustracji. Szczery.

 

Udostępnij to