Oto dwie najlepsze oferty dysków SSD PS5, jakie możesz dziś kupić

Oto dwie najlepsze oferty dysków SSD PS5, jakie możesz dziś kupić

Jeśli po napływie nowych gier w okresie świąt Bożego Narodzenia zauważysz, że na Twojej konsoli kończy się miejsce na dysku, dostępnych jest dziś kilka świetnych ofert na dyski SSD do PS5.

Najpierw jest Samsung 980 Pro o pojemności 1 TB za 128,99 USD na Amazon (176,99 USD). To tylko 2 dolary więcej niż najniższa cena w Czarny piątek i świetna wartość za szybki dysk SSD o dużej pojemności od jednego z najlepszych producentów w branży. Po zainstalowaniu podwoisz ilość dostępnej pamięci na konsoli, co wystarczy na około 20 gier średniej wielkości na PS5.

Jedyną znaczącą wadą jest to, że potrzebujesz radiatora, aby zapewnić odpowiednią chłód podczas używania go na PS5. Dostępna jest teraz wersja z radiatorem, ale obecnie jej cena wynosi 190 euro, można jednak uniknąć płacenia tej ogromnej opłaty i zamiast tego zainstalować własny. Dodaj ten kompatybilny radiator za jedyne 10.99 USD i gotowe.

Jeśli nie czujesz się na siłach, aby to zrobić, możesz kupić kasetę XPG Gammix S70 o pojemności 1 TB za 123,39 USD na Amazon (było 176,28 USD). To tylko 20 euro więcej niż poprzednia rekordowa cena z okazji Czarnego Piątku. Aby skorzystać z 30% zniżki, zastosuj kod promocyjny na stronie sklepu, a cena zostanie zaktualizowana w Twoim koszyku.

W porównaniu z dyskami SSD firmy Samsung ten dysk XPG stanowi łatwiejszy i prostszy sposób na modernizację pamięci masowej PS5, ponieważ jest wyposażony w fabrycznie zainstalowany radiator. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć ją do gniazda rozszerzeń konsoli i już możesz korzystać ze znacznie większej ilości miejsca na wszystkie swoje gry.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, pamiętaj, że są to najlepsze dostępne obecnie oferty dysków SSD do PS5, więc w obu przypadkach otrzymasz dobrą ofertę.

(Nie jesteś w Wielkiej Brytanii? Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej ofert dysków SSD PS5 w Twojej okolicy.)

Najlepsze oferty na dyski SSD PS5 już teraz

Obydwa znajdują się w naszym przewodniku po najlepszych dyskach SSD do PS5, więc możesz mieć pewność, że wybierasz dobrą opcję rozszerzenia pamięci konsoli.

Mając całą dostępną przestrzeń, zechcesz sprawdzić najnowsze oferty PS5, aby uzyskać tanie gry i doładować je lub odnowić subskrypcję tanią ofertą PS Plus, aby uzyskać wszystkie te gry bezpłatnie w ramach tej usługi.

A co jeśli nie masz jeszcze konsoli? Oto nasze dedykowane centrum informacji o tym, gdzie kupić PS5, zawierające wszystkie najnowsze informacje na temat nadchodzących uzupełnień PS5.

Więcej ofert dysków SSD PS5

Najlepsze oferty na dyski SSD PS5 już teraz