Od jakiegoś czasu jesteśmy fanami e-czytników Boox i tabletów Onyx, zwłaszcza Boox Nova Air C, jednego z naszych wyborów na najlepszy e-czytnik. Air C ma kolorową warstwę LCD na czarno-białym E Ink, ale teraz firma przesuwa swój E Ink jeszcze dalej na pełne terytorium tabletów, dodając funkcje, których normalnie spodziewalibyśmy się po tablecie, takim jak iPad 10.9 . .

La Onyx Boox Tab Ultra es una tableta E Ink de 10,3 pulgadas con una cámara de 16MP en la parte posterior, una característica que nunca esperaríamos asociada con una pantalla E Ink. E Ink tarda mucho en actualizarse, pero Onyx ha hecho un gran trabajo al hacer que Boox Tab Ultra se mueva lo más rápido posible. La tableta cuenta con un procesador Qualcomm de 8 núcleos y una GPU que, según Onyx, ha sido diseñada a medida para velocidades de actualización más rápidas en su pantalla.

Aparaty Onyx Boox Tab Ultra

Aparat 16MP Boox Tab Ultra (Źródło zdjęcia: Onyx)

Wierzymy, że aparat nie będzie używany do normalnej fotografii. Zamiast tego Onyx chwali się zdolnością czujnika do fotografowania i skanowania dokumentów, co jest bardziej zgodne z technologią. Jesteśmy ciekawi, jak dobrze E Ink radzi sobie z zadaniami wizjera z aparatem.

Onyx twierdzi, że Boox Tab Ultra jest oparty na specyfikacji Note Air 2 Plus i stwierdziliśmy, że Note Air 2 jest doskonałym cyfrowym urządzeniem do robienia notatek. Boox Tab Ultra ma rysik, a Onyx mądrze trzyma się technologii EMR w stylu Wacom, co jest znacznie lepszym zakładem niż korzystanie z zastrzeżonej technologii, jak wolą Apple i Microsoft. Samsung wykorzystuje tę technologię w swoim rysiku S Pen.

Tablet działa dziwnie na Androidzie 11, stawiając go dwie generacje za najnowszą wersją Androida 13. Wydaje się wątpliwe, aby tak wyjątkowa oferta otrzymywała regularne aktualizacje, ale miejmy nadzieję, że „Onyxowi udaje się zabezpieczyć Tab Ultra.

Boox Tab Ultra ma 4 GB pamięci RAM, co powinno wystarczyć do uruchamiania aplikacji na monochromatycznym ekranie i 128 GB pamięci. Nie martw się, że zabraknie miejsca, ponieważ Onyx szczęśliwie zapewnia gniazdo kart microSD.

Boox Tab Ultra pojawi się w sklepie internetowym Boox 27 października. W Stanach Zjednoczonych tablet będzie dostępny w sprzedaży detalicznej za 599.99 EUR. Ceny na innych naszych ulubionych rynkach jeszcze się nie ujawniły.

Arkusz książki Onyks 2

Onyx Boox Sheet 2 (Crédito de la imagen: Onyx)

Wraz z Tab Ultra, Onyx aktualizuje również niektóre z innych popularnych tabletów E Ink. Nova Air 2 aktualizuje Boox Nova Air, który nazywamy „uroczym, ultrasmukłym i niewiarygodnie elastycznym 7,8-calowym urządzeniem dla cyfrowych notatek w podróży”.

Nowe urządzenie ma 7,8-calowy wyświetlacz E Ink, 3 GB pamięci RAM i 32 GB przestrzeni dyskowej i jest kompatybilne z rysikiem Onyx Pen Plus. Nova Air 2 będzie sprzedawana w USA za 399.99 euro, choć wciąż czekamy na ceny na innych rynkach.

Onyx Boox Leaf 2 aktualizuje prostszą gamę elektronicznych urządzeń czytających firmy. Zamiast rysika to urządzenie służy do odczytywania i odbierania aktualizacji za pomocą przycisków przewracania stron. Ma 7-calowy ekran, 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci oraz gniazdo kart microSD. W Stanach Zjednoczonych Leaf 2 kosztuje 199.99 EUR. Ponownie, ceny na innych rynkach nie są jeszcze dostępne.

Udostępnij to