Pamięć RAM twojego komputera może wkrótce być znacznie większa

OnePlus ogłosił, że tworzy, a raczej współtworzy klawiaturę mechaniczną, która jest czymś w rodzaju kuli śnieżnej dla firmy najbardziej znanej ze smartfonów.

Aby być uczciwym, OnePlus produkuje zestawy inne niż smartfony, takie jak słuchawki i smartwatch, ale nie widzieliśmy nadchodzącej klawiatury mechanicznej. Jednak, jak mówi nam firma, podąża w tym kierunku ze względu na popularne zapotrzebowanie.

Klawiatura powstanie we współpracy z firmą Keychron, a projekt został uruchomiony w ramach platformy współtworzenia „OnePlus Features”. Zasadniczo firma współpracuje z partnerami, aby produkować rzeczy, na które głosowali użytkownicy OnePlus, a najpopularniejszym wczesnym projektem jest ta klawiatura.

O co więc chodzi z samym urządzeniem? OnePlus powiedział nam bardzo niewiele o produkcie poza tym, że będzie on „konfigurowalny” i cóż, to wszystko, co firma ujawniła w tym momencie, z wyjątkiem tego, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych na początku 2023 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o klawiaturze mechanicznej OnePlus, możesz zasubskrybować platformę OnePlus Feature, na której będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych rozwiązaniach.

Analiza: Bez wątpienia więcej niż festiwal świateł

Z pewnością jest to coś nieco innego dla OnePlus, oczywiście. Jeśli chodzi o to, co pociąga za sobą „konfigurowalna” klawiatura mechaniczna; Teoretycznie może to być tak proste, jak możliwość wyboru spośród miliona różnych wzorów i efektów oświetlenia RGB, wiesz, tak jak każda inna klawiatura do gier.

Jednak OnePlus może planować coś głębszego i wydaje się to bardzo prawdopodobne, ponieważ firma partnerska Keychron omawia głębokie dostosowywanie na swojej stronie internetowej. Obejmuje takie tematy, jak wymiana nasadek klawiszy, stabilizatory (które dyktują „odczucie” naciskania klawiszy) oraz różne odłączane kable. Biorąc to pod uwagę i fakt, że personalizacja jest oczywiście wyróżniającą się funkcją, ponieważ jest to jedyna rzecz, o której wspomina ta pierwsza informacja prasowa, oczekujemy znacznie więcej niż tylko możliwości majstrowania przy diodach LED.

Miejmy nadzieję, że w styczniu dowiemy się więcej, chociaż ramy czasowe „początku przyszłego roku” dla pierwszej kropli odpowiednich informacji mogą naprawdę oznaczać dowolny moment w pierwszym kwartale. Spodziewaj się również, że w przyszłości OnePlus dostarczy więcej projektów za pośrednictwem tej nowej platformy do współtworzenia.

Dzisiejsze najlepsze oferty klawiatur do gier

Udostępnij to