OnePlus ogłosił dla swoich użytkowników nowy i ekskluzywny klub Red Cable Club, który oferuje szereg korzyści i nagród osobom posiadającym telefon OnePlus. Z biegiem lat OnePlus zgromadził różnych użytkowników telefonów OnePlus, którzy są częścią jego zgranej społeczności.

Członkostwo w Red Cable Club to krok naprzód w wysiłkach firmy na rzecz wzmocnienia społeczności i budowania klubu. Nazwa pochodzi od czerwonego koloru kabla ładującego dostarczanego przez OnePlus ze wszystkimi swoimi produktami. „Gdy wszyscy jesteśmy połączeni, dzieją się wspaniałe rzeczy” — mówi OnePlus na stronie głównej Red Cable Club.

Korzyści One Cable Red Cable Club

OnePlus organizuje sieć Cable Jackpot Network, w której użytkownicy smartfonów OnePlus mają szansę wygrać pudełka z prezentami o wartości Rs do Lakh i 50% zniżki na Wireless Bullets 2. W sumie jest sześć pudełek Jackpot i 20,000 2 kuponów na Wireless Chips XNUMX.

Właściciele telefonów OnePlus mają szansę na wygraną wyjazd do międzynarodowej lokalizacji, doznania kulinarne w luksusowym hotelu, Echo Dot, akcesoria OnePlus, karty podarunkowe na 10,000 XNUMX rupii, bezpłatna karta filmowa na rok i pakiet rozrywkowy.

Jackpot Red Cable Club to codzienny system nagród, który będzie obowiązywał do 31 grudnia 2019 r.. Użytkownicy OnePlus mogą codziennie brać udział w jackpocie: jeden test dziennie, aż coś wygrają.

Również, firma oferuje 50 GB bezpłatnego miejsca w chmurze przez rok oraz korzyści OnePlus Care, które obejmują przedłużoną gwarancję, 50% zniżki na wymianę baterii i inne oferty aktualizacji.

Członkowie OnePlus Red Cable Club będą mieli również możliwość „zaprojektowania” korzyści płynących z dołączenia do specjalnego forum Open Ears w 2020 roku.. Rejestracja na forum Open Ears 2020 będzie dostępna wkrótce.

Jak zostać członkiem OnePlus Red Cable Club?

Jeśli masz telefon OnePlus z systemem Android 10, po prostu wykonaj te czynności, aby dołączyć do klubu Red Cable. Upewnij się, że Twój telefon jest zaktualizowany do najnowszej wersji Androida 10, zanim przejdziesz dalej.

  • Przejdź do ustawień
  • Kliknij swój profil konta OnePlus u góry; w przeciwnym razie zaloguj się na swoje konto OnePlus
  • Połącz swoje konto OnePlus z telefonem
  • A teraz jesteś zarejestrowany jako członek Red Cable Club

Jeśli ta metoda nie działa, Twój telefon może działać na starszej wersji Androida. Oto rozwiązanie.

  • Pobierz / zaktualizuj aplikację OnePlus Community
  • Przejdź do profilu społeczności i dotknij banera Red Cable Club
  • Połącz telefon z kontem OnePlus

Użytkownicy posiadający OnePlus One, One Plus 2 lub OnePlus X muszą pobrać OnePlus Care i zweryfikować urządzenie, aby uzyskać wyjątkowe korzyści.

Użytkownicy będą musieli wejść tylko na stronę www.redcableclub.con, aby otrzymać swoje nagrody

Udostępnij to