«Ok Google» skonfiguruj moje urządzenie

«Ok Google» skonfiguruj moje urządzenie Firma Google zrobiła nowy krok w kierunku innowacji produktowych, opracowując jednego z najpotężniejszych asystentów głosowych na rynku. Nie chodzi o nic więcej i nic mniej niż "Ok google", technologia oparta na sztucznej inteligencji (AI), która konkuruje bezpośrednio z innymi asystentami o znanej reputacji jako alexa siri cortana Działa poprzez komendy głosowe, co znacznie ograniczyłoby ręczne użycie sprzętu i umożliwiło efektywną obsługę przy odbiorze zamówienia. „Hej, hej Google, skonfiguruj moje urządzenie”, to przykład tego, jak działa ten system, doskonale zintegrowany zarówno ze smartfonami, jak i urządzeniami z systemem Android lub iOS. Ale teraz, gdy odwołujemy się do poprzedniego przykładu, chcielibyśmy pokazać, jak skonfigurować „Ok Google” na moje urządzenie, więc poświęć dużo uwagi.

Jak skonfigurować Ok Google na urządzeniu?

Bez względu na system operacyjny Twojego telefonu komórkowego lub tabletu, najważniejsze jest to, że masz opcje łatwej, szybkiej i bezpiecznej konfiguracji. Intencją jest, aby cieszyć się atrakcyjny system głosowy który dodatkowo optymalizuje Twoje wrażenia przed dowolnym urządzeniem.

Skonfiguruj Ok Google na Androida

Procedura wymaga wykonania kilku prostych kroków. Następnie możesz całkowicie bezpłatnie korzystać z jednej z najlepszych usług Google.

Skonfiguruj Ok Google na iOS

W przypadku urządzeń mobilnych lub iOS procedura konfiguracji Ok Google jest również dość prosta. Aby uzyskać dobre wyniki, musisz wykonać kilka kroków. Konfiguracja Ok Google jest niezwykle prosta, niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia. Jeśli chcesz poprawić swoje wrażenia, zapraszamy do wykonania opisanych wcześniej kroków.