Ogromny telewizor LG oferuje telewizory 4K od 287 i

Kilku sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii uruchomiło dziś nową promocję oferującą 10% zniżki na wiele wysokiej klasy telewizorów LG. W zależności od tego, gdzie robisz zakupy, przed 4 lutego możesz znaleźć świetne oferty na wysokiej klasy telewizory OLED, średniej klasy telewizory 1K i niedrogie inteligentne telewizory.

Jeśli chcesz samodzielnie zapoznać się z pełną ofertą ofert na telewizory LG, poniżej zebraliśmy uczestniczących sprzedawców i wyszczególniliśmy główne powody, dla których chcesz kupować u każdego z nich. Niektóre rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, obejmują po prostu najniższą cenę, dłuższą gwarancję, dostawę z dnia na dzień lub dodatkowe gratisy.

Ogólnie rzecz biorąc, naszą zalecaną opcją byłoby PRC Direct, ponieważ ma najniższe ceny w wielu telewizorach, oferuje 5-letnią gwarancję i daje dwa bezpłatne dyski Blu-ray 4K, dzięki czemu można przetestować jakość obrazu natychmiast po otrzymaniu przesyłki. telewizja. Jeśli chcesz, aby Twój nowy telewizor był szybszy, możesz wybrać Box, ponieważ oferuje również jedne z najniższych cen i pięcioletnią gwarancję z opcją dostawy z dnia na dzień. Tymczasem Argos oferuje opcje dostawy tego samego dnia, ale otrzymujesz tylko standardową 12-miesięczną gwarancję producenta.

10% zniżki na telewizory LG — wszyscy sprzedawcy uczestniczący w programie

Jeśli potrzebujesz trochę więcej pomocy w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy również niektóre z najlepszych ofert telewizyjnych dostępnych z kuponem. Niektóre ceny są tutaj nawet lepsze niż oferty, które widzieliśmy w Czarny piątek, więc jeśli odkładałeś zakup nowego zestawu w listopadzie, teraz jest na to najlepszy czas. Spójrz na LG C1 OLED, jeden z najlepszych telewizorów TechRadar, w najniższej jak dotąd cenie.

Najlepsze dzisiejsze oferty na telewizory LG

To w zasadzie obejmuje wszystkie najlepsze oferty telewizorów LG, jakie widzieliśmy w ostatniej promocji. Jeśli zaangażuje się więcej sprzedawców lub zauważymy jakieś nowe oferty, na pewno zaktualizujemy je podczas wyprzedaży do jej końca 1 lutego. Techradar.

Udostępnij to