Wszyscy uwielbiamy natychmiastowe oferty i podobnie jak w przypadku wszystkich ofert urządzeń Prime Day (otwiera się w nowej karcie), są one jednymi z najbardziej poszukiwanych w tym roku.

Jeśli szukasz najlepszego Instant Pot (otwiera się w nowej karcie) (znanego również jako multicooker), który gotuje na wiele sposobów w jednym garnku, teraz jest czas na zakup.

Czemu? Ponieważ widzimy niesamowite oszczędności na tych urządzeniach kuchennych, które są już popularne (większość to 99 USD/80 USD) i ostatecznie zaoszczędzą Ci wiele wysiłku na dłuższą metę.

Dzięki temu nie musisz na przykład szukać najlepszej frytownicy (otwiera się w nowej karcie), ponieważ wiele Instant Pots jest teraz wyposażonych w funkcje smażenia na powietrzu i nie tylko. TAk

Możesz także gotować na parze, gotować na wolnym ogniu, przyrumieniać, smażyć, odwadniać, robić jogurt i suszyć żywność, a to nie wszystko. Tak więc Instant Pot nie tylko wykona więcej niż jeden sposób gotowania, ale także połączy wiele urządzeń w jeden. Uważamy, że to naprawdę magiczne i może sprawić, że gotowanie stanie się dziecinnie proste.

A kiedy już dobrze zrozumiesz, co potrafi Twój nowy Instant Pot, możesz zacząć eksperymentować z przepisami, na przykład nauczyć się gotować jajko na twardo w Instant Pot (otwiera się w nowej karcie). Możliwości są prawie nieograniczone w przypadku każdego z nich, ale rozumiemy, że przy wszystkich dostępnych ofertach i opcjach nie ma jednego rozwiązania, aby znaleźć dla Ciebie idealny multicooker.

Poniżej podsumowaliśmy najlepsze oferty, jakie mogliśmy znaleźć na tym wielkim wydarzeniu detalicznym, aby oszczędzić Ci kłopotów z wyszukiwaniem tego, co jest (nadal) dostępne. Mamy nadzieję, że te oferty są atrakcyjne i nie trwają długo, ponieważ większość ofert nie trwa dłużej niż 48 godzin.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz zaoszczędzić czas i miejsce w kuchni, wypróbuj jedną z naszych krótkiej listy.

Chcesz zobaczyć inne miejsce, w którym możesz kupić Instant Pot? Przewijaj tę stronę w dół, aby znaleźć najlepsze natychmiastowe okazje z jackpotem, gdzie jesteś.

Spis treści

Najlepsze dzisiejsze okazje do natychmiastowego jackpota

Natychmiastowe oferty w USA

Oferty błyskawiczne w Wielkiej Brytanii

Natychmiastowe okazje z jackpotem, gdziekolwiek jesteś

Nie jesteś w USA lub Wielkiej Brytanii? Nie martw się, poniżej zebraliśmy najlepsze oferty natychmiastowego jackpota dla Twojej lokalizacji:

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert natychmiastowego jackpota

Więcej ofert Prime Day

Udostępnij to